ГОЛОВНА‎ > ‎

Новини


Шановні мешканці Лозівської об'єднаної територіальної громади!

опубліковано 17 бер. 2020 р., 07:45 УТСЗН ЛМР

У зв'язку з запровадженням на усій території України карантину з 12.03.2020 р. по 03.04.2020 р. та задля протидії поширенню коронавірусної інфекції просимо вас без термінової необхідності під час карантину не відвідувати управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради.

 

За необхідності отримання будь-якої інформації - консультуйтеся зі спеціалістами за телефонами:

 

5-16-37 - з питань надання пільг

5-16-45, 5-16-46, 5-13-55 - з питань соціальних допомог та житлових субсидій

5-16-34 - з питань виплати соціальних допомог

5-16-55 - з питань соціального захисту постраждалих на ЧАЕС

5-16-50 - з питань надання матеріальної допомоги, реєстрації внутрішньо переміщених осіб

5-18-04 - перший заступник начальника управління

5-18-02 - приймальня управління

Будь ласка, користуйтеся медичними масками та дезинфікуючими засобами!

Бережіть своє здоров'я та здоров'я оточуючих!

 

Дякуємо за розуміння!


"Надання безоплатних консультацій вразливим групам населення з питань відновлення платоспроможності фізичних осіб"

опубліковано 13 бер. 2020 р., 02:19 УТСЗН ЛМР

Шановні мешканці м. Харкова та Харківської області!

опубліковано 13 бер. 2020 р., 02:04 УТСЗН ЛМР

додаток 2


додаток 2

Управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області інформує

опубліковано 27 лют. 2020 р., 00:48 УТСЗН ЛМР

Кабінет Міністрів України 19 лютого 2020 року прийняв постанову № 112 „Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань”.

Згідно з прийнятим Урядом рішенням виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2020 році передбачено у таких розмірах:

1) особам з інвалідністю внаслідок війни:

I групи – 4 120гривень;

II групи – 3 640 гривень;

III групи – 3 160 гривень;

2) учасникам бойових дій – 1 390 гривень;

3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною–4 120 гривень;

4) членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни –                900 гривень;

5) учасникам війни – 570 гривень.

Детальну інформацію можна отримати в кабінеті № 6-8 або  за телефоном (05745) 5-16-37


До уваги учасників бойових дій!

опубліковано 27 лют. 2020 р., 00:46 УТСЗН ЛМР

В квітні 2020 року відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» буде розпочато виплату щорічної разової грошової допомоги до 5-го травня, зокрема, учасникам бойових дій в розмірі 1 390 грн.

З метою своєчасного отримання допомоги управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради просить учасників бойових дій в тому числі з числа учасників АТО, які демобілізовані та  перебувають на військовому обліку в Лозівському військкоматі терміново звернутися до військкомату за адресою:  м. Лозова, вул. Павлоградська, 54, з паспортом, посвідченням учасника бойових дій, військовим квитком та номером особового банківського рахунку.

 

 Детальну інформацію можна отримати в каб. № 6 - 8 або за телефоном (05745)5-16-37


Реабілітація дітей з інвалідністю

опубліковано 21 лют. 2020 р., 06:39 УТСЗН ЛМР

Запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року № 309

1. Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до управління праці та соціального захисту населення заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

- паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

- індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

- виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

2. Управління праці та соціального захисту населення протягом п’яти робочих днів з дати подання заяви укладає договір про здійснення для дитини реабілітаційних заходів (далі - договір) у трьох примірниках (один - для місцевого органу соціального захисту населення, другий - для реабілітаційної установи, третій — для одного з батьків дитини чи її законного представника), в якому зазначаються строки здійснення реабілітаційних заходів у реабілітаційній установі, їх вартість тощо.

3. Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня - 16 тис. гривень, III ступеня - 25 тис. гривень.

Гранична вартість реабілітаційних заходів для однієї дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I, II, III ступеня, збільшується на 50 відсотків для кожного ступеня.

Реабілітаційні заходи можуть надаватися як у стаціонарі, так і амбулаторно.

Під час здійснення реабілітаційних заходів у стаціонарі їх гранична вартість може включати вартість проживання та харчування дитини, одного з батьків дитини чи її законного представника. Під час здійснення реабілітаційних заходів амбулаторно у граничну вартість можуть включатися витрати на харчування дитини, одного з батьків дитини чи її законного представника.

Реабілітаційні заходи в межах їх граничної вартості можуть бути надані одній дитині декілька разів протягом бюджетного року.

4. Перелік базових реабілітаційних заходів призначається індивідуально залежно від потреб дитини та включає:

- консультації лікарів, заняття з профільними лікарями і спеціалістами з реабілітації (лікар-невролог дитячий, логопед, лікар-психолог, лікар-педіатр, педагог соціальний, лікар-сурдолог, лікар фізичної та реабілітаційної медицини або лікар-фізіотерапевт, або лікар з лікувальної фізкультури, або лікар з лікувальної фізкультури і спортивної медицини, фізичний терапевт та інші);

- реабілітаційні послуги (комплекс процедур), у тому числі фізичну терапію, лікувальну фізкультуру, масаж загальний, механотерапію за потребою (локомоторну терапію, мотомедтерапію), апаратну фізіотерапію (теплолікування, вібротерапію), метод динамічної пропріоцептивної корекції із застосуванням рефлекторно-навантажувального пристрою “Гравістат”, логопедичну корекцію, психологічну корекцію, педагогічну корекцію, соціальну адаптацію тощо.

Довідково: На сьогодні діти та дорослі з інвалідністю (усіх нозологічних форм захворювання) можуть бути забезпечені реабілітаційними послугами  відповідно до Порядку надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 80. Даний Порядок визначає механізм надання особам з інвалідністю та/або дітям з інвалідністю, та/або дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (з метою попередження інвалідності), послуг із комплексної реабілітації (абілітації) в реабілітаційних установах комунальної та державної форми власності.

Для отримання детальної інформації щодо реабілітація дітей з інвалідністю необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради за адресою:  м. Лозова, м-н 4, буд. 73, каб. 7, телефон для довідок (05745) 5-16-37.

 

В лютому-березні проводитиметься двомісячник з укладання колективних договорів

опубліковано 10 лют. 2020 р., 06:09 УТСЗН ЛМР

Шановні роботодавці та голови профспілкових

організацій (уповноважені особи трудових колективів)

 

За  традицією в лютому-березні проводитиметься двомісячник з укладання колективних договорів підприємствами, установами та організаціями міста. В ході проведення двомісячника роботодавці та трудові колективи підводять підсумки виконання взаємних зобов’язань за минулий рік та розробляють і укладають колективні договори на поточний рік або вносять зміни чи доповнення, якщо договори укладені на декілька років.

Колективний договір відповідно до ст. 2 Закону України «Про колективні договори і угоди»,      ст. 11 КЗпП України, ст. 20 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» укладається на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають права юридичної особи. Це обумовлено тим, що саме наймані працівники забезпечують своєю працею результат праці.

Головною метою укладання колективного договору є захист прав найманих працівників. Але колективний договір на підприємстві укладається не тільки в інтересах працівників, а і в інтересах роботодавця, так як встановлює взаємні права і обов’язки.   

Колективний договір, який укладено з дотриманням норм діючого законодавства та з урахуванням наявних можливостей підприємства, сприяє стабільній та продуктивній діяльності підприємства, створенню надійної підстави соціального захисту працівників, запобіганню трудових конфліктів і соціальної напруженості в колективі.

Відсутність колективного договору на підприємстві, в організації чи в установі призводить до обмеження можливостей захисту прав працівників лише умовами, визначеними в трудовому договорі і законодавстві, яким визначаються державні гарантії, переважно на мінімальному рівні.

Колективний договір також дисциплінує, відіграє виховну і просвітницьку ролі. Доведено на  практиці, що на тих підприємствах, де діє колективний договір трапляється набагато менше порушень законодавства.  

В зв’язку з викладеним вище, запрошуємо Вас, шановні керівники та голови профспілкових комітетів (уповноважені особи трудових колективів), взяти активну участь у укладенні колективних договорів на 2020 рік (внесення змін до діючих) та колдоговірну компанію завершити в І кварталі      2020 року.

Нове в соціальних послугах

опубліковано 29 січ. 2020 р., 03:26 УТСЗН ЛМР   [ оновлено 31 січ. 2020 р., 06:42 ]


УВАГА!!! З 1  січня 2020 року ще більше громадян матимуть право на соціальні послуги

    У січні 2019 року було прийнято новий Закон України «Про соціальні послуги» (далі «Закон»). Закон набув чинності, однак вступив в дію лише з 1 січня 2020 року. Він замінює собою попередній закон про соціальні послуги та вносить зміни до ряду дотичних законів. Тепер більше категорій осіб мають право на отримання соціальних послуг.

       Запроваджується «Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг» (ст.15 Закону). У ньому будуть дані про всіх надавачів та отримувачів соціальних послуг. Держателем Реєстру буде Міністерство соціальної політики. Порядок формування, ведення та доступу до Реєстру ще має бути затверджений урядом. Дані у цей реєстр будуть вноситися надавачами соціальних послуг та державними органами. Доступ до нього матимуть також лише працівники надавачів соціальних послуг та державних органів.

   Розширено перелік підстав для розгляду питання про надання соціальних послуг, зокрема такою підставою є повідомлення третіх осіб про необхідність надання особі соціальних послуг (ст.19 Закону). Раніше такою підставою було виключно звернення особи чи її законного представника. Тобто тепер на повідомлення будь-якої особи про необхідність надання особі соціальних послуг надавачі та державні органи повинні належним чином відреагувати. Більше того, деякі особи зобов’язані звернутися за наданням соціальних послуг для потребуючої особи. Мова йде про відповідальних суб’єктів (законні представники такої особи і т.д.), які повинні подати заяву про надання соціальних послуг стосовно особи, яка за станом здоров’я не спроможна самостійно прийняти рішення про необхідність надання їй соціальних послуг (ч.3 ст.19 Закону)

   На рівні Закону запроваджено загальний порядок оцінювання потреб особи/сім’ї у соціальних послугах (ст.20 Закону), зокрема, встановлено строк (а саме 5 днів з моменту звернення особи), відведений для проведення такої оцінки. Попередній закон не містив загальних правил проведення такого оцінювання. Оцінювання проводиться шляхом аналізу документів, фактів та інформації, зібраних під час спілкування з особою/сім’єю та їхнім найближчим оточенням, а також отриманих від юридичних та фізичних осіб у встановленому порядку. Порядок оцінювання ще також має бути затверджений урядом. На рівні Закону закріплено категорії осіб, які мають право на отримання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів (ст.28 Закону). Тепер, незалежно від їх доходу, безкоштовно всі соціальні послуги отримуватимуть: 1) особи, які постраждали від торгівлі людьми; 2) особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі; 3) діти з інвалідністю; 4) особи з інвалідністю I групи; 5) діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа віком до 23 років; 6) сім’ї опікунів, піклувальників; 7) прийомні сім’ї; 8) дитячі будинки сімейного типу; 11) сім’ї патронатних вихователів; 9) діти, з певним переліком захворювань.

  Всі решта отримуватимуть безкоштовно лише соціальні послуги з інформування, консультування, надання притулку, представництва інтересів, перекладу жестовою мовою, а також екстрені соціальні послуги. Окрім перерахованих категорій, всі соціальні послуги також безплатно надаватимуться особам, які їх потребують та середньомісячний сукупний дохід яких становить менше двох прожиткових мінімумів для відповідної категорії осіб.

   Загалом же новий Закон об’єднує та впорядковує багато норм, які раніше були «розкидані» по різних підзаконних актах. В Законі на належному рівні окреслено рамки врегулювання тих чи інших питань у сфері соціальних послуг.

Легалізація

опубліковано 28 січ. 2020 р., 05:01 Илья Янушев   [ оновлено 28 січ. 2020 р., 05:06 користувачем УТСЗН ЛМР ]

    На виконання доручення Прем'єр-міністра України з метою вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі в Лозівській міській об'єднаній територіальній громаді управлінням праці та соціального захисту населення міської ради активізовано інформаційно-роз'яснювальну роботу про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин шляхом безпосередніх візитів за місцем здійснення господарської діяльності.

      Так, сьогодні, 28 січня 2020 року, начальником відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління Петриченко Н.П. та головним спеціалістом відділу Богачовою В.І. була проведена така робота на 3-х об'єктах торгівлі з загальною чисельністю працюючих 15 осіб. З працівниками було проведено бесіди та надано інформаційні листівки.


     

До уваги отримувачів готівкової субсидії!

опубліковано 20 груд. 2019 р., 04:12 УТСЗН ЛМР

Громадянам, які не надали до управління праці та соціального захисту населення міської ради банківських реквізитів для виплати субсидії (крім пенсіонерів, які отримують субсидію на пенсійні рахунки), кошти субсидії за жовтень та листопад 2019 року  зараховано на відділення АТ «Укрпошта» за адресою реєстрації.

Вам необхідно терміново звернутися до відділень АТ «Укрпошта» за своєю адресою для отримання коштів субсидії.

Для отримання  в  подальшому коштів готівкової субсидії в одному з уповноважених  банків (ПАТ КБ «Приватбанк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»,  ПАТ «Креді Агріколь банк» або ПАТ «ПУМб»), Вам необхідно надати до   управління виплатні реквізити ( № рахунку з банку).


                                                                                                                                               Управління праці та соціального захисту            

                                                                                                                                                                                 населення міської ради


1-10 of 236