ГОЛОВНА‎ > ‎

Новини


28 квітня – Всесвітній день охорони праці

опубліковано 15 квіт. 2021 р., 03:42 УТСЗН ЛМР28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Цей день запроваджено, щоб привернути увагу суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці.

З початку 2020 року пандемія COVID-19 перетворилася на кризу світового масштабу та спричинила глибокий вплив на всі сфери життя. Пандемія торкнулася майже кожного аспекту світу праці – від ризику передачі вірусу на робочих місцях до ризиків щодо безпеки та здоров’я на роботі. Тому, в 2021 році День охорони праці присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), спрямованим на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці та проходитиме під лозунгом: "Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР".

Органи місцевого самоврядування, державної влади, профспілки, керівники і працівники підприємств, установ та організацій Лозівської міської територіальної громади також щороку долучаються і відзначають День охорони праці. Так, протягом квітня-червня 2021 року в Лозівськійміській міській територіальній громаді будуть проведені відповідні заходи присвячені Дню охорони праці, спрямовані запобіганню нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.


До уваги одержувачів субсидії та пільг!

опубліковано 14 квіт. 2021 р., 06:53 tenny Adventure

Субсидія та пільги на оплату житлово-комунальних послуг населенню Лозівської міської територіальної громади фінансуються з державного бюджету України.
Станом на 14.04.2021 року кошти на виплату субсидій та пільг за березень 2021 року не надійшли.

До уваги учасників бойових дій!

опубліковано 13 квіт. 2021 р., 06:10 УТСЗН ЛМР

В квітні 2021 року відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» буде розпочато виплату щорічної разової грошової допомоги до 5-го травня, зокрема, учасникам бойових дій в розмірі 1 491 грн.

З метою своєчасного отримання допомоги управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради просить учасників бойових дій в тому числі з числа учасників АТО, які демобілізовані та  перебувають на військовому обліку в Лозівському військкоматі терміново звернутися до військкомату за адресою:  м. Лозова, вул. Павлоградська, 54, з паспортом, посвідченням учасника бойових дій, військовим квитком та номером особового банківського рахунку.

  Детальну інформацію можна отримати за телефоном (05745)5-16-37

Управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області інформує

опубліковано 13 квіт. 2021 р., 06:08 УТСЗН ЛМР

Кабінет Міністрів України 08 квітня 2021 року прийняв постанову № 325 „Деякі питання виплати разової грошової допомоги, передбаченої Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань”.

Згідно з прийнятим Урядом рішенням виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2021 році передбачено у таких розмірах:

1) особам з інвалідністю внаслідок війни:

I групи – 4 421грн.;

II групи – 3 906 грн.;

III групи – 3 391 грн.;

2) учасникам бойових дій – 1 491 грн.;

3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною–4 421 грн.;

4) членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни –  966 грн.;

5) учасникам війни – 612 грн.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном (05745) 5-16-37

До уваги отримувачів державних соціальних допомог!

опубліковано 5 квіт. 2021 р., 04:42 УТСЗН ЛМР

    Урядом запроваджується конкурсний механізм відбору надавачів послуг з виплати та доставки пенсій та державних соціальних допомог за місцем проживання одержувачів.

      У зв'язку з цим, з 01 вересня 2021 року виплата пенсій та допомог здійснюватиметься через поточні рахунки уповноважених банків для всіх         одержувачів, крім:

- осіб з інвалідністю І групи,

- осіб, які за висновком ЛКК не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду,

- осіб, які досягли 80-річного віку,

- одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.

    Одержувачі, які ще не обрали собі уповноважений банк, зможуть це зробити до 01 вересня 2021 року (крім вищезазначених категорій осіб). В іншому разі - рахунок буде відкрито в уповноваженому банку, визначеному Кабінетом Міністрів України, за зверненням управління праці та соціального захисту населення міської ради. Громадяни зможуть в будь-який момент змінити уповноважений банк за власним бажанням.

 

Управління праці та

соціального захисту населення

Лозівської міської ради

Харківської області

 

До уваги одержувачів субсидії та пільг!!!!!

опубліковано 2 бер. 2021 р., 05:26 УТСЗН ЛМР

У звязку із зменшенням ціни на природний газ для побутових споживачів з    01 січня 2021 року з 9,906412 грн. до 6,99 грн. за 1 куб.м, управлінням праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради було проведено в лютому 2021 року нарахування субсидії та пільг на оплату житлово-комунальних послуг мешканцям Лозівської міської територіальної громади з урахуванням зменшеного тарифу та проведено перерахунок субсидії та пільг за січень 2021 року.

Таким чином, за результатами проведеного перерахунку сума надміру виплачених коштів за січень 2021 року по субсидіях та пільгах утримана з нарахувань за лютий    2021 року автоматично та повернута до Державного бюджету України.

Реабілітація дітей з інвалідністю

опубліковано 3 лют. 2021 р., 02:21 УТСЗН ЛМР

                Запроваджений механізм забезпечення заходами щодо реабілітації дітей з інвалідністю за принципом «гроші ходять за людиною», що дозволяє забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

                Постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року № 309, затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, із змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 20.01.2021 року  № 30.

1. Для забезпечення дитини реабілітаційними послугами один з її батьків чи її законний представник подає до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичним місцем проживання дитини заяву про направлення її до реабілітаційної установи за формою, затвердженою Мінсоцполітики.

Разом із заявою подається (із пред’явленням оригіналів) копії таких документів:

· паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу одного з батьків дитини, супроводжуючої особи або її законного представника;

· свідоцтва про народження дитини або паспорта громадянина України, що посвідчує особу дитини;

· індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

· виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого за формою, затвердженою МОЗ;

· документа, який підтверджує статус дитини-сироти/дитини, позбавленої батьківського піклування (для дитини-сироти/дитини, позбавленої батьківського піклування);

· одного з передбачених Податковим кодексом України документів з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків дитини, одного з її батьків (законного представника), супроводжуючої особи (не подається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають про це відмітку в паспорті громадянина України).

2. Орган соціального захисту населення не пізніше ніж за п’ять робочих днів до початку надання реабілітаційних послуг у реабілітаційній установі у порядку черговості та в межах кошторисного призначення укладає двосторонній договір з реабілітаційною установою про забезпечення дитини реабілітаційними послугами, в якому зазначаються строки надання реабілітаційних послуг у реабілітаційній установі, вартість складових таких послуг тощо.

3. Вартість реабілітаційних послуг для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації.

Гранична вартість реабілітаційних послуг на рік для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня, не може перевищувати 16 тис. гривень, III ступеня - 25 тис. гривень.

Гранична вартість реабілітаційних послуг на рік для однієї дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I, II, III ступеня, збільшується на 50 відсотків для кожного ступеня.

Реабілітаційними послугами в межах їх граничної вартості одна дитина може бути забезпечена декілька разів протягом бюджетного року.

Реабілітаційні послуги можуть надаватися у стаціонарі та амбулаторно.

У граничну вартість реабілітаційних послуг, які надаються амбулаторно, можуть включатися витрати на харчування дитини.

У граничну вартість реабілітаційних послуг, які надаються в стаціонарі, може включатися вартість проживання та харчування дитини, одного з батьків чи законного представника дитини або супроводжуючої особи.

Також у граничну вартість реабілітаційних послуг, які надаються у стаціонарі, може включатися вартість перевезення (у разі його потреби) дитини, яка потребує сторонньої допомоги, та одного з її батьків чи законного представника або супроводжуючої особи. Таке перевезення забезпечується реабілітаційною установою в межах адміністративно-територіальної одиниці, де вона розташована: від транспортних вузлів (залізничний вокзал, автостанція) до реабілітаційної установи та у зворотному напрямку.

У разі відсутності транспортних засобів у власності або розпорядженні реабілітаційної установи перевезення дитини, яка потребує сторонньої допомоги, та одного з її батьків чи законного представника або супроводжуючої особи може здійснюватися із залученням перевізника, з яким реабілітаційною установою укладено відповідний договір. При цьому оплата вартості проїзду повинна бути підтверджена документально.

4. Перелік реабілітаційних установ не є вичерпним і формується Фондом соціального захисту інвалідів за інформацією, поданою реабілітаційними установами, з наданням копії ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики та даних щодо вартості складових реабілітаційних послуг.

Перелік реабілітаційних установ можна знайти за посиланням - https://www.ispf.gov.ua/diyalnist/reabilitaciya-ditej/perelik-reabilitacijnih-ustanov 

Довідково: В 2019 році з державного бюджету України Лозівській міській раді було виділено 151,5 тис. грн., що дало можливість 8 дітям з інвалідністю пройти курс реабілітації в реабілітаційних закладах України. В 2020 році було виділено 226,0 тис. грн., 17 дітей з інвалідністю отримали послуги з реабілітації. В 2021 році відповідно до кошторисних призначень на отримання послуги з реабілітації Лозівській міській територіальній громаді доведено суму               140,0 тис. грн.

Для отримання детальної інформації щодо реабілітації дітей з інвалідністю необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради за адресою:  м. Лозова, м-н 4, буд. 73, каб. 10, телефон для довідок (05745) 5-16-37.

Увага! Он-лайн-опитування серед мешканців громади щодо стану надання соціальних послуг.

опубліковано 27 січ. 2021 р., 05:00 tenny Adventure   [ оновлено 27 січ. 2021 р., 05:04 ]

Для того, щоб прийняти участь в он-лайн опитуванні щодо стану надання соціальних послу перейдіть за посиланням

1-10 of 273