ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

опубліковано 15 квіт. 2021 р., 03:42 УТСЗН ЛМР


28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Цей день запроваджено, щоб привернути увагу суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці.

З початку 2020 року пандемія COVID-19 перетворилася на кризу світового масштабу та спричинила глибокий вплив на всі сфери життя. Пандемія торкнулася майже кожного аспекту світу праці – від ризику передачі вірусу на робочих місцях до ризиків щодо безпеки та здоров’я на роботі. Тому, в 2021 році День охорони праці присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), спрямованим на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці та проходитиме під лозунгом: "Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР".

Органи місцевого самоврядування, державної влади, профспілки, керівники і працівники підприємств, установ та організацій Лозівської міської територіальної громади також щороку долучаються і відзначають День охорони праці. Так, протягом квітня-червня 2021 року в Лозівськійміській міській територіальній громаді будуть проведені відповідні заходи присвячені Дню охорони праці, спрямовані запобіганню нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.


Comments