ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

Чорнобильський квітень...

опубліковано 25 квіт. 2017 р., 00:30 УТСЗН ЛМР   [ оновлено 25 квіт. 2017 р., 01:47 ]

Розпорядженням міського голови від 17 березня 2017 року № 87 “Про створення робочої групи з підготовки та проведення заходів до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи по м. Лозова” було створено робочу групу та затверджено її склад.

24 березня та 11 квітня 2017 року в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбувалися засідання зазначеної робочої групи та було затверджено План проведення в місті Лозова заходів з нагоди відзначення 31-х роковин Чорнобильської катастрофи.

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 23 березня 2017 р.        № 160 “Про надання матеріальної допомоги деяким категоріям громадян, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС” затверджено список осіб на виплату матеріальної допомоги. Виплату здійснено в квітні місяці.

Також 18 квітня відбулася зустріч міського голови Зеленського С.В. з представниками об’єднання “Союз Чорнобиль України”.

За результатами зустрічі представників Лозівського об’єднання “Союз Чорнобиль України” з міським головою та для посилення роботи із соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, створено робочу групу з вирішення питань щодо звернень громадян з числа інвалідів внаслідок каліцтва або захворювання (категорія 1) та осіб, які втратили годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи до регіональної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках. 24 квітня 2017 року в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулося перше засідання зазначеної робочої групи.

На виконання п. 10 Плану проведення в місті Лозова заходів з нагоди відзначення 31-х роковин Чорнобильської катастрофи 21 квітня в приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся майстер-клас з декоративно-прикладного мистецтва для вдів громадян, смерть яких пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС. В рамках заходу гості навчалися оновлювати та прикрашати предмети побуту (декупаж), відвідали музей поробок учнів закладу, а також, просто відпочивали, пили чай із солодощами та спілкувалися 

Також, нагадуємо, що 26 квітня 2017 року о 9.30 в  Свято-Смоленському храмі відбудеться панахида за померлими чорнобильцями, а об 11.00 годині, біля Пам’ятного знаку померлим чорнобильцям (м-н 4) – мітинг-реквієм.

 

Comments