ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

День батька (День тата)

опубліковано 12 черв. 2019 р., 22:18 УТСЗН ЛМР   [ оновлено 12 черв. 2019 р., 22:22 ]

     День батька (День тата)

     Наші батьки - найближчі до нас люди в усьому світі. Тато і мама - найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою. Ми намагаємося їх порівнювати, дивимося на них, вивчаємо їх. Вони для нас одночасно і найбільша загадка, і найбільше відкриття.  

          Нове державне свято День батька, починаючи з 2019 року, буде відзначатися в Україні в третю неділю червня. Свято було затверджено в нашій країні з метою створення і розвитку сприятливих умов зі зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у виховному процесі дітей, а також сприяння популяризації сімейного способу життя, формування відповідального батьківства та материнства. 

         Це свято-привід сказати татові про те, що він -найрідніша і найдорожча людина. Батько-головна людина в житті кожного з нас. Той, хто дав життя і віддав вам і вашим сестрам або братам всі свої сили, передав знання і досвід. І не забудьте зателефонувати татові! Поки живі наші батьки ми залишаємося дітьми.

     У цей День, як і в кожен інший, ми приєднуємося до привітань і       поздоровлень, що лунають на адресу наших батьків! Бажаємо їм бути з нами якомога довше, щоб ми більше могли радувати їх і піклуватися про них, любити їх і спілкуватися з ними, адже цю можливість ми маємо не завжди! З Днем батька Вас, дорогі наші тата! Comments