ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

До уваги абітурієнтів

опубліковано 6 лют. 2015 р., 06:11 tenny Adventure   [ оновлено 6 лют. 2015 р., 06:55 ]

Кам’янець-подільський планово-економічний технікум-інтернат оголошує прийом абітурієнтів на 2015-2016 рік за спеціальностями:

 

 

1. Бухгалтерський облік (системи АПК) на 1 і 2 курси денного відділення.

2. Економіка підприємства (системи АПК) на  2 курс денного відділення.

3. Соціальна робота  на 1 курс денного відділення.

 

УМОВИ   ПРИЙОМУ:

 Прийом до технікуму осіб з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І-ІІІ груп та інваліди з дитинства) та вступників за кошти фізичних та юридичних осіб, які вступають на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) проводиться на І курс на конкурсній основі за результатами наступних вступних випробувань.

 

 на спеціальність    “Бухгалтерський облік”
            на спеціальність              "Соціальна робота"
 1. Українська мова – диктант; 1. Українська мова – диктант;
 2. Математика - усно                                                                                
 2. Історія України – усно.
  

Для конкурсного відбору вступників на основі повної загальної середньої освіти з числа інвалідів І-ІІІ групи, дітей-інвалідів та осіб, які вступають до технікуму за кошти юридичних та фізичних осіб, приймальною комісією навчального закладу зараховуються результати зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень підтверджені сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти з української мови  і  літератури та математики (базового рівня),  виданими у 2015 році.

 

На всі спеціальності ведеться прийом абітурієнтів без фізичних вад на контрактній основі.

Вартість навчання  4500 - 4800 грн. на рік.

 

ДО  ВСТУПУ  В  ТЕХНІКУМ  ПОДАЮТЬСЯ:

а) Заява;

б) Документ державного зразка про освіту, за особистим вибором оригінал або його завірена ксерокопія (ксерокопія завіряється за оригіналом в технікумі);                       

в) Медична довідка (Форма № 086-о), (оригінал або завірена копія);

г) Направлення на навчання міського (районного) управління соціального захисту населення, погоджене з міським (районним) центром зайнятості населення;

д) 6 кольорових фотокарток розміром 3х4 см;

е) Виписка з трудової книжки, завірена керівником підприємства для осіб, що мають стаж роботи;

є) Пенсійна книжка і довідка МСЕК (Форма № 4 або 4-а про групи інвалідності) з діагнозом хвороби і висновком про те, що навчання та робота з  обраної спеціальності не         

    протипоказані;

Примітка: Інваліди з дитинства до 18-літнього віку повинні пред’явити свідоцтво на одержання щомісячної допомоги від органів соціального захисту або пенсійне свідоцтво та медичне заключення на дитину – інваліда з дитинства у віці до 18 років.

ж) Довідка про склад сім’ї та документи,  що дають право на пільги;

з) Особисто пред’являється паспорт (свідоцтво про народження осіб, які не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до  призовної дільниці), оригінал

    документа про освіту (при поданні його копії), оригінал медичної довідки за формою 086-У (при поданні її копії);


ПРИЙОМ   ЗАЯВ,   ВСТУПНІ   ВИПРОБУВАННЯ,   ЗАРАХУВАННЯ:

ЗАЯВИ ПРИЙМАЮТЬСЯ:


від вступників які вступають на основі базової загальної середньої освіти – з 10 липня по 24 липня. Вступні екзамени з 25 липня по 1 серпня. Від осіб, які  вступають на основі повної загальної середньої освіти  заяви приймаються  з 10 липня по 1 серпня.  Зарахування  до 11 серпня.

 

Зараховані на навчання до технікуму (інваліди І-ІІІ груп та інваліди з дитинства) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні  (безкоштовне чотирьохразове харчування, проживання в гуртожитку, безкоштовна цілодобова медична  допомога та оздоровлення в літній період в лікувально-оздоровчому центрі). Студентам технікуму пенсії виплачуються в повному обсязі.

     

Адреса технікуму: 32300 м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької області, вулиця Годованця, 13.

Тел. 3-26-51, 3-26-22  Web-сайт: www.peti.km.ua

Comments