ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

До уваги фізичних осіб-підприємців!!!!

опубліковано 5 трав. 2020 р., 06:53 tenny Adventure

З метою посилення соціального захисту сімей з дітьми на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, Постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 року № 329 (оприлюднена 05.05.2020р.) визначено умови призначення і виплати допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку (далі — допомога на дітей).

         Право на отримання допомоги мають фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку і сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи — підприємця.

Допомога призначається одному із батьків (опікуну) на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 р., і виплачується щомісяця за повний місяць на період карантину.

Для призначення допомоги на дітей заявник подає/надсилає до управління праці та соціального захисту населення заяву за відповідною формою у паперовій або електронній формі із зазначенням рахунка в установі уповноваженого банку та документи/відомості у паперовій або електронній формі.

У паперовій формі до заяви подаються такі документи:

1.     копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;

2.                     довідка з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);

3.                     копія документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);

4.                     копія рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

На заяву та документи/відомості, що подаються в електронній формі (фотокопії документів), накладається кваліфікований електронний підпис заявника.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

5-13-55; 5-16-45.

Comments