ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

До уваги громадян, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС:

опубліковано 15 серп. 2016 р., 22:32 tenny Adventure
Благодійна організація “Чорнобильський фонд здоров’я” (далі – Організація), відповідно до законодавства України, своєї статутної мети, в інтересах громадян, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи, здійснює благодійну діяльність та відкрила благодійну програму “Поліпшення житлових умов”.

Програма орієнтована на поліпшення житлових умов громадян зазначеної категорії.

За умовами цієї програми та за рахунок благодійних пожертв міжнародних партнерів, Організація буде відшкодовувати забудовникам до 75% вартості житла.

Громадяни, постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС, які бажають прийняти участь у цій програмі, повинні самостійно звернутись до Благодійної організації “Чорнобильський фонд здоров’я”.

Детальна інформація стосовно умов вказаної програми знаходиться у положенні про благодійну програму “Поліпшення житлових умов”, яке розміщено на Інтернет сайті Благодійної організації “Чорнобильський фонд здоров’я” www.chernobyl-people.org в розділі “Програми”, благодійна програма “Поліпшення житлових умов”.

Також, Благодійна організація “Чорнобильський фонд здоров’я” пропонує громадянам, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС, підтримати петицію Президенту України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги.

На думку керівництва Благодійної організації “Чорнобильський фонд здоров’я”, своєчасне внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування отриманої чорнобильцями благодійної допомоги створить умови для надходження в Україну великих обсягів благодійної допомоги. Це надасть можливість організації в межах своїх програм, за рахунок благодійності, надавати чорнобильцям житло, ліки, продукти харчування тощо.

Петиція Президенту України на Інтернет сайті Організації http://chernobyl-people.org/uk/petytsiya-prezydentu-ukrayiny-2/

Контакти Благодійної організації “Чорнобильський фонд здоров’я”:

вул. Лаврська, буд.9, корп. 19, м. Київ, 01015
Тел.: +38 (044) 280 1325; 280 1375; (096) 010 1166
Інтернет сайт:www.chernobyl-people.org
Електронна пошта: post@chernobyl-people.org
Comments