ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

До уваги громадян, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС, що віднесені до категорії I

опубліковано 19 вер. 2017 р., 01:48 УТСЗН ЛМР   [ оновлено 19 вер. 2017 р., 02:00 ]

Громадянам, постраждалим від наслідків аварії на ЧАЕС (категорія I), що бажають отримати у 2018 році санаторно-курортну путівку, необхідно до 15 жовтня поточного року надати до управління праці та соціального захисту населення наступні документи:

- заява;

- медична довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/0;

- копія посвідчення пільговика;

- копія паспорта.

У разі, коли громадяни, віднесені до категорії 1, мають право на санаторно-курортне лікування за двома або більше законами, їм надається право вибору взяття на облік для забезпечення путівкою за одним із них.

Нагадуємо, що громадяни, які подали заяви на санаторно-курортне лікування, мають право самостійного вибору санаторного-курортного закладу відповідного профілю, за наявності у закладу ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, у порядку черговості подання заяв до управління праці та соціального захисту населення.

Також, за бажанням громадян, віднесених до категорії I, у разі відмови від отримання санаторно - курортного лікування виплачується компенсація у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України щороку.

Для отримання грошової компенсації, замість путівки, необхідно надати такі документи (документи на наступний рік на виплату компенсації надаються до 15 жовтня поточного року):

- заява;

- медична довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/0;

- копія посвідчення пільговика;

- копія паспорта.

За більш детальною інформацією можна звернутися до управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради за адресою:м. Лозова,  м-н 4, буд. 73, кабінет № 12 та за телефоном 5-16-55.

Comments