ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

До уваги громадян, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС

опубліковано 17 лист. 2017 р., 04:15 УТСЗН ЛМР

        На виконання листа Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА від 15.11.2017 р. № 01-46/05/14343 та у зв’язку з використанням у повному обсязі коштів, передбачених обласною програмою “Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (безкоштовні ліки за пільговими рецептами), що були передбачені на 2017 рік, управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради повідомляє наступне.

        В м. Лозова діє Урядова програма “Доступні ліки”, це програма забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами. Програма надає можливість кожному українцю отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями: серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма та цукровий діабет 2 типу.

    Щоб отримати препарати за програмою “Доступні ліки”, потрібно звернутись за рецептом до лікаря первинної ланки – сімейного лікаря чи терапевта, що працює в поліклініці або амбулаторії. Тільки він має право виписати рецепт на ліки, що беруть участь в програмі. В рецепті лікар вказує не торгову назву препарату, а діючу речовину. З рецептом потрібно прийти до аптеки з позначкою “Доступні ліки” і обрати препарат, який містить вказану в рецепті діючу речовину, та отримати його безкоштовно або з незначною доплатою.

    Тож, для отримання пільгових рецептів рекомендуємо вам звертатися до лікувальних закладів КЗОЗ “Лозівське територіальне медичне об’єднання” міської ради. При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Ліки можна отримати в КП “Лозівська муніципальна аптека” за адресою :                                                              вул. Свято-Миколаївська, 11 та на 2-му мікрорайоні у будинку № 15.

Comments