ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

До уваги мешканців Лозівської ОТГ!

опубліковано 20 вер. 2019 р., 04:48 УТСЗН ЛМР

З метою надання додаткових соціальних гарантій мешканцям Лозівської міської об’єднаної територіальної громади депутатами міської ради затверджено Програму соціального захисту населення на 2019 – 2021 роки  та Положення про порядок надання адресної матеріальної допомоги населенню Лозівської міської об’єднаної територіальної громади (рішення міської ради від 31.05.2019 року          № 1540 та №1541). Для реалізації заходів цих документів при виконавчому комітеті міської ради створено Раду з вирішення питань надання адресної матеріальної допомоги населенню Лозівської міської об’єднаної територіальної громади.

За ініціативою Лозівського міського голови С.В.Зеленського в рамках соціального партнерства з установами: ПП МЦ«Ясний зір», ТОВ «ЛДЦ – Скаймед» м.Лозова та ТОВ «Медичний центр здоров’я» організовано безкоштовне надання деяких медичних послуг громадянам, а саме:

проведення безоплатного оперативного лікування з приводу катаракти в ПП МЦ «Ясний зір» м.Лозова;

проведення безоплатної комп’ютерної томографії або магнітно-резонансної томографії в ТОВ «ЛДЦ – Скаймед» м.Лозова;

проведення безоплатних лабораторних досліджень в ТОВ «Медичний центр здоров’я».

При розгляді питання щодо надання безоплатних медичних послуг  враховується сукупний дохід сім’ї,  членами якої є: особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки, середньомісячний дохід на кожного члена сім’ї  яких за попередній квартал не перевищує розмір прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення на дату звернення з коефіцієнтом 2,0 на одну особу на місяць (станом на    01.10.2019 року – 3872грн.).

Підставою для розгляду питання щодо надання безоплатних медичних послуг  є заява громадянина на ім’я першого заступника міського голови.

Для розгляду питання громадянин разом з заявою обов’язково подає наступні документи:

- копія паспорта заявника;

- копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків заявника;

- згода на обробку персональних даних заявника;

 довідка про доходи всіх членів сім’ї за попередній квартал;

направлення  КНП «Лозівське територіальне медичне об’єднання» про необхідність проведення діагностичного обстеження, оперативного лікування з приводу катаракти, лабораторних досліджень.

Заяви громадянина с необхідним пакетом документів розглядається на засіданні Ради з вирішення питань надання адресної матеріальної допомоги населенню Лозівської міської об’єднаної територіальної громади, членами Ради приймається колегіальне рішення про порушення/відмови в порушенні клопотання перед вищезазначеними медичними установами.

Шановні мешканці Лозівської ОТГ! Якщо Ви маєте медичні показання для отримання наведених вище медичних послуг, Вам необхідно звернутися до каб.7 виконавчого комітету міської ради.

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до управління праці та соціального захисту населення міської ради за телефоном 05745-5-18-02. 


Comments