ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

До уваги мешканців ЖБК!

опубліковано 7 черв. 2018 р., 00:29 УТСЗН ЛМР

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 №329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022» з 1 травня 2018 року виключено послугу з утримання будинків та прибудинкових територій з переліку послуг, на які  держава надає громадянам субсидію та відшкодовує пільги.

Відповідно до п.1,2 вищезазначеної постанови з 1 травня 2018 року надання субсидій та пільг населенню здійснюється на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та витрат на управління багатоквартирним будинком.

Детальні роз’яснення з зазначених питань Ви можете отримати в управлінні соціального захисту населення міської ради за адресою: м. Лозова, м-н 4, буд. 73, або за тел.: 5-16-45, 5-16-46.

Додатково роз’яснюємо, що відповідно до ч. 1 ст. 9 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (далі – Закон), управління багатоквартирного будинку здійснюється його співвласниками. За рішенням співвласників усі або частина функцій з управління багатоквартирним будинком можуть передаватися управителю або всі функції – об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку (асоціації об’єднань співвласників багатоквартирного будинку). ЖБК не є формою управління багатоквартирним будинком.

Враховуючи вищевикладене, рекомендуємо провести збори співвласників будинку, на яких прийняти рішення  щодо визначення форми управління багатоквартирним будинком - реорганізації ЖБК в ОСББ або обрання управителя. 

Детальні роз’яснення та методичну допомогу з зазначених питань Ви можете отримати в управлінні житлово-комунального господарства та будівництва міської ради за адресою: м. Лозова,  вул. Ярослава Мудрого, 1, 2-й підїзд, каб. № 3, або за тел.: 2-20-15.

 

                                                                                                                                                            З повагою,

                                                                                                                                            УПСЗН міської ради

                                                                                                                                            УЖКГБ міської ради


Comments