ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

До уваги молоді з числа внутрішньо переміщених осіб!

опубліковано 14 лип. 2021 р., 22:24 УТСЗН ЛМР

Лозівський міськрайонний центр зайнятості інформує, що в Харківській області реалізується спільний німецько-український проєкт «VITAL EAST - Професійно-технічне навчання управителів багатоквартирних будинків і «хаус майстрів».

Цільова аудиторія проєкту:

молодь з числа внутрішньо переміщених осіб віком до 35-40 років, що бажає отримати знання і практичні навички у сфері управління житловою нерухомістю та отримати професійну перспективу в житловому секторі

молоді спеціалісти, які бажають підвищити власну кваліфікацію

Завдання проєкту:

розробка і проведення навчального курсу з управління житлової нерухомості (для управителів багатоквартирних будинків і хаус майстрів) для поліпшення професійної перспективи молодих людей (в тому числі внутрішньо переміщених осіб)

придбання / поліпшення управлінських, комунікативних, технічних навичок в галузі управління житловою нерухомістю

знайомство з досвідом управління житлом в Німеччині

Початок навчання запланований на вересень 2021 року, кількість слухачів у групі – 25 осіб. Навчання буде проходити в м. Харків із залученням викладачів з Харкова та Німеччини. Для осіб, які не проживають в місті Харків, буде здійснюватися компенсація за проїзд на підставі квитків.

Для 10 учасників, які відвідали семінари в рамках проєкту в Україні, вебінар за участі міжнародних викладачів та успішно склали екзаменаційний тест, буде організована навчальна тижнева поїздка до Німеччини.

Додаткова інформація та запис до навчальної групи:

spriyarmya-fond@ukr.net, Юлія Самойлова.

Ċ
УТСЗН ЛМР,
14 лип. 2021 р., 22:24
Comments