ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ!

опубліковано 13 квіт. 2020 р., 00:49 УТСЗН ЛМР   [ оновлено 13 квіт. 2020 р., 00:51 ]

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020р. № 264 з метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, управлінням праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області проведено подовження раніше призначених державних соціальних допомог на період карантину та на один місяць після дати його відміни 797 заявникам, в тому числі: 397 сім’ям, які отримують державну соціальну допомогу  малозабезпеченим сім’ям; 263 особам, які отримують допомогу на дітей одиноким матерям; 11 одержувачам допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування; 16 особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю; 14 непрацюючим особам, які досягли пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату; 55 внутрішньо переміщеним особам, які отримують щомісячну адресну допомогу на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;     24 особам, які здійснюють догляд за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу; 17 отримувачам тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

В той же час, звертаємо Вашу увагу, що цією ж постановою передбачено проведення протягом одного місяця після відміни карантину перерахунку розмірів державних соціальних допомог на підставі поданих особою документів. Таким чином, всі громадяни, яким подовжено виплату допомог на період карантину, зобов’язані після відміни карантину надати до управління необхідні документи для проведення перерахунку допомог.

При цьому, якщо за результатами проведеного перерахунку, розмір допомоги був меншим, то управління праці та соціального захисту населення проведе доплату у розмірі різниці між перерахованим та виплаченим розміром допомоги. Але, якщо не буде підтверджено право на отримання допомоги або її розмір буде меншим, ніж виплачена під час карантину допомога, надміру виплачені кошти мають бути повернуто до державного бюджету.

У зв’язку з цим, з метою попередження випадків переплат бюджетних коштів, пропонуємо заявникам (за їх бажанням) інформувати управління праці та соціального захисту населення міської ради про зміну всіх обставин, що впливають на визначення права та на розмір допомоги, шляхом надсилання письмових звернень, заяв та декларації поштою на адресу: 64606, м.Лозова, мікрорайон 4, буд.73, за допомогою засобів електронного зв’язку (електронне звернення) на електронну адресу utszn@lozovarada.gov.ua. та телефонного зв’язку за телефонами 5-13-55, 5-18-02, 5-18-04

Всі Ваші звернення будуть опрацьовані спеціалістами управління і цим самим буде попереджено переплати допомог та необхідність їх повернення.

Ми працюємо для Вас!


                                                                                                                                        Управління праці та соціального захисту               

                                                                                                                                                населення міської ради


Comments