ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ!

опубліковано 26 трав. 2020 р., 06:16 УТСЗН ЛМР

    На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020р. № 264 з метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, управлінням праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області було проведено подовження раніше призначених державних соціальних допомог на період карантину та на один місяць після дати його відміни.

    В той же час, звертаємо Вашу увагу, що цією ж постановою передбачено проведення протягом одного місяця після відміни карантину перерахунку розмірів державних соціальних допомог на підставі поданих особою документів. Таким чином, всі громадяни, яким подовжено виплату допомог на період карантину, зобов’язані після відміни карантину надати до управління необхідні документи для проведення перерахунку допомог.

    При цьому, якщо за результатами проведеного перерахунку, розмір допомоги буде більшим, то управління праці та соціального захисту населення проведе доплату у розмірі різниці між перерахованим та виплаченим розміром допомоги. Але, якщо не буде підтверджено право на отримання допомоги або її розмір буде меншим, ніж виплачена під час карантину допомога, надміру виплачені кошти мають бути повернуто до державного бюджету.

    У зв’язку з цим, з метою попередження випадків переплат бюджетних коштів,  наголошуємо про необхідність  після відміни карантину надання до управління необхідних документів для проведення перерахунку допомог. На протязі дії карантину Ви можете інформувати управління праці та соціального захисту населення міської ради про зміну всіх обставин, що впливають на визначення права та на розмір допомоги, шляхом надсилання письмових звернень, заяв та декларації поштою на адресу: 64606, м.Лозова, мікрорайон 4, буд.73, за допомогою засобів електронного зв’язку (електронне звернення) на електронну адресу utszn@lozovarada.gov.ua. та телефонного зв’язку за телефонами 5-13-55, 5-16-45, 5-16-46

    Всі Ваші звернення будуть опрацьовані спеціалістами управління і цим самим буде попереджено переплати допомог та необхідність їх повернення.
                                                                                                                                                 Управління праці та соціального                                            

                                                                                                                                                                                       захисту населення міської ради


Comments