ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

До уваги отримувачів субсидії!

опубліковано 9 січ. 2018 р., 04:18 УТСЗН ЛМР

      До уваги отримувачів субсидії, що мешкають в багатоквартирних будинках та користуються послугою з централізованого теплопостачання без будинкових засобів обліку!

           Субсидія на послугу з централізованого опалення для таких громадян розраховується виходячи з соціальної норми та тарифу за 1 кв.м. опалювальної площі.

      Затверджений з 01 листопада 2017 року тариф 41,43 грн. за 1 кв.м. опалювальної площі розраховано на температуру зовнішнього повітря +0,16 град.

            Нарахування КП”ЖУК” за послугу в жовтні - грудні поточного року проводилися в залежності від температури зовнішнього повітря, яка була вище встановленого показника ( в жовтні +6,5 град., в листопаді +2,5 град.).

          В зв'язку з тим, що субсидія надавалася з розрахунку встановленого тарифу, а нарахування за послугу КП”ЖУК” проводилися в залежності від температури зовнішнього повітря, в квитанціях на оплату за послугу з централізованого теплопостачання без лічильника значиться переплата.

        Відповідно до Порядку надання житлових субсидій населенню по закінченні опалювального періоду управлінням праці та соціального захисту населення буде проведено перерахунок субсидії за опалювальний період в залежності від температури зовнішнього повітря.

         Для недопущення виникнення боргу, громадянам, що користуються послугою з централізованого теплопостачання без будинкових засобів обліку, необхідно сплачувати щомісячно розмір обов'язкового відсотку платежу за послугу.

Comments