ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

До уваги отримувачів житлових субсидій!

опубліковано 15 жовт. 2020 р., 23:05 УТСЗН ЛМР   [ оновлено 15 жовт. 2020 р., 23:06 ]

Усім домогосподарствам, яким житлову субсидію призначено з травня 2020  року в автоматичному режимі,  розрахунок субсидії на опалювальний період, також, проводитиметься без звернень громадян.

Якщо в складі сім'ї за період з травня 2020 року по теперішній час відбулися зміни таким громадянам необхідно подати до управління заяву та задекларувати новий склад сім'ї.

З початком опалювального сезону управлінням праці та соціального захисту населення міської ради буде проведено автоматичний розрахунок субсидії на опалювальний період, за результатами якого громадяни отримають повідомлення. Субсидія на оплату централізованого, автономного та індивідуального опалення на опалювальний сезон буде розраховуватися з 16 жовтня по 15 квітня включно.

Громадянам, яким субсидію з травня 2020р. не призначено, у зв'язку з наявністю простроченої понад три місяці заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги станом на 01.05.2020р., загальна сума якої перевищувала  20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.)., для отримання субсидії на опалювальний період необхідно документально підтвердити сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію. Таким громадянам субсидію буде призначено в безготівковій формі.

Разом з тим, за наявності заборгованості житлову субсидію може бути призначено на наступний період за рішенням комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства, який складається управлінням праці та соціального захисту населення міської ради з урахуванням обставин, що склалися.

Громадянам, які втратили роботу в період карантину відповідно до пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України (за скороченням штатної чисельності), і зареєструвалися в службі зайнятості як безробітні, житлова субсидія призначатиметься на підставі заяви про призначення житлової субсидії та інформації центру зайнятості про їх перебування на обліку. При цьому, до розрахунку субсидії враховуватиметься розмір призначеної допомоги по безробіттю без урахування сум отриманої зарплати.

На період карантину розрахунок житлової субсидії проводиться з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, в межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, а саме, для гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, газопостачання на приготування їжі і підігрів води, електропостачання.

Громадянам, яким необхідно звертатися до управління, заповнені заяву та декларацію можуть направити на адресу управління поштою або в електронній формі через офіційний вебсайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з накладенням кваліфікованого електронного підпису.

Звертаємо Вашу увагу, що громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми житлової субсидії, перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої їм готівкою. 

Наголошуємо, що у разі наявності обставин, що впливають на право отримання субсидії та її розмір  Вам необхідно в обов'язковому порядку повідомити управління. В іншому разі зайво нараховані кошти субсидії необхідно буде повернути на вимогу управління праці та соціального захисту населення міської ради в установленому чинним законодавством порядку.

Для отримання інформації звертатися до управління праці та соціального захисту населення міської ради за телефонами: (05745) 5-13-55, 5-16-45, 5-16-46.


                                                                                                                                                                Управління праці та соціального захисту            

                                                                                                                                                                  населення Лозівської міської ради


Comments