ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

До уваги пільгового контингенту!

опубліковано 9 бер. 2017 р., 03:46 Юлия Кожанова

З 1 березня 2017 року комунальним підприємством «Житлова управляюча компанія» буде здійснюватись надання послуги з управління багатоквартирним будинком для багатоквартирних будинків нашого міста. У зв’язку з цим послугу з утримання будинку та прибудинкової території (квартирна плата) замінено на послугу з управління багатоквартирним будинком.

Окремі пільгові категорії громадян відповідно до законів України мають право на відшкодування пільг за користування житлом (квартирна плата) та комунальними послугами до яких належать: холодна та гаряча вода, водовідведення, газопостачання, електропостачання, опалення, а також вивезення побутових відходів. Відшкодування пільг за користування послугою управління багатоквартирним будинком не передбачено чинним законодавством.

Міська влада занепокоєна ситуацією яка склалася щодо відсутності правових підстав у комунального підприємства «Житлова управляюча компанія» нараховувати пільги на послуги з управління багатоквартирним будинком, відшкодування яких не передбачено законодавством.

Тому до Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації направлено лист з пропозицією порушити через Міністерство соціальної політики України питання про внесення змін до законів України про надання пільг окремим категоріям громадян на послугу з управління багатоквартирним будинком.

 

 

Михайлишина,5-16-37


Comments