ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

До уваги родинам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні!

опубліковано 11 трав. 2017 р., 00:35 УТСЗН ЛМР   [ оновлено 11 трав. 2017 р., 00:36 ]

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ВІДБОРУ  ДО  ВАУЧЕРНОЇ ПРОГРАМИ – 2017

У Ваучерній програмі допомоги можуть взяти участь родини зі статусом внутрішньо переміщених осіб із зони АТО, які проживають у місті Лозова Харківської області, не беруть участі у Ваучерній програмі Червоного Хреста (ваучери супермаркету «РОСТ») та не планують переїзду в найближчі півроку.

Допомога призначена сім’ям в скрутному матеріальному становищі, які нездатні самостійно забезпечити свою життєдіяльність, тому кандидатами на участь у Ваучерній програмі можуть бути:

ü   родини з дітьми;

ü   сім’ї, в яких є люди з особливими потребами чи тяжкими захворюваннями;

ü   сім’ї з єдиним годувальником;

ü   люди похилого віку.

Родини, які залишили зону АТО в грудні 2016– у 2017 році, матимуть пріоритет.

Родини, постійним місцем проживання яких є звільнені території, можуть брати участь у відборі лише за наявності документів, що підтверджують зруйнування житла.

Відбір здійснюється в два етапи:

І. попереднє анкетування;

ІІ. глибинне опитування за місцем проживання родини.

Родини, якій пройдуть відбір, отримають першу допомогу в середині травня.

Для участі в попередньому анкетуванні обов’язково потрібно зареєструватися до 20 травня за телефоном: + 38 050 823 56 56 (Пн–Сб, 9.00 –18.00)

Місце й дату проведення анкетування ми повідомимо додатково за допомогою смс-розсилки.

Повідомте цю інформацію знайомим родинам ВПО, які можуть потребувати нашої допомоги!

Зверніть увагу!

Участь у опитуванні не гарантує отримання допомоги!

Родини, які повідомляють недостовірну інформацію, будуть виключені з програми!

Переконайтеся, що ми правильно записали Ваш контактний телефон!

Для довідки:

У 2017 році Ваучерна програма втретє працюватиме на території Харківщини. За попередні роки допомогою нашої програми скористалося близько 2 тисяч родин ВПО в області.

Проект «Благодійна допомога ВПО та найбільш вразливим родинам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні» впроваджується ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей» та  Diakonie Katastrophenhilfe за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини. У 2017 році наш проект, буде втретє працювати на території Харківської області. За попередні роки допомогою нашої програми скористалося близько 2 тисяч родин ВПО в області. Було проведено 36 зустрічей груп соціально-психологічної підтримки.

Суть допомоги полягає в тому, що найбільш вразливі родини з числа ВПО, відібрані в процесі двоетапного вивчення їхніх потреб, впродовж п’яти місяців отримують фінансову допомогу Ваучерної програми.  Серед критеріїв вразливості, які впливають на відбір, – наявність у родині дітей, людей із особливими потребами, вагітних, людей похилого віку, щомісячний бюджет родини тощо.

Другим важливим компонентом нашої допомоги є проведення груп соціально-психологічної підтримки, де люди в дружній атмосфері, по-перше, набувають важливих навичок подолання стресу, виховання дітей без насильства, ведення бюджету, здорового способу життя, ефективної комунікації, а по-друге, знаходять коло спілкування та підтримки. Новою цьогорічною ініціативою є проведення груп як для дорослих, так і для дітей (молодшого віку та підлітків).

У 2017 році в Харківській області учасниками Ваучерної програми стануть 600 родин, а кількість зустрічей груп соціально-психологічної підтримки сягне щонайменше 62.

Діяльність проекту сприятиме родинам у складних життєвих обставинах стати на ноги, а  також зробить свій внесок у подолання напруги, що може виникати в громадах, які приймають родини внутрішньо переміщених осіб.

 

Comments