ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

ДОВІДКА про виконання Програми соціального захисту населення м. Лозова на 2017-2019 роки за І півріччя 2017 року

опубліковано 2 серп. 2017 р., 01:53 УТСЗН ЛМР

Програму соціального захисту населення міста Лозова на 2017-2019 роки було затверджено рішенням  міської ради від 24.02.2017 р. № 593.

В основу Програми були покладені пропозиції щодо підтримки найбільш незахищених верств населення, які за віком, за станом здоровя чи у звязку з безробіттям, перебувають у скрутному становищі.

Програма охоплює всі вікові категорії населення. Особлива увага приділяється пенсіонерам, ветеранам, інвалідам та дітям.

На виконання Заходів Програми у 2017 році  міською радою передбачено  1891,3 тис.грн.

Одним із головних пунктів Програми є надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам нашого міста, які опинилися в скрутному матеріальному становищі. З цією метою при виконавчому комітеті створена Рада з питань надання адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення. Протягом 6 місяців 2017 року проведено 6 засідань Ради, згідно з висновками якої 71 громадянину м. Лозова  надано грошову допомогу на суму 17,1 тис.грн.

Один із розділів Програми передбачає надання допомоги на поховання осіб, не зареєстрованих в системі загальнообовязкового соціального страхування, та одиноких громадян.  За І півріччя 2017 року надано допомогу на поховання 22 безробітних громадян на загальну суму 8,2 тис.грн., проведено поховання 6 бездомних громадян на суму  6,0 тис.грн.

Серед низки заходів Програми передбачено відзначення знаменних дат. Так, до Дня виводу військ з Афганістану 48 воїнам-інтернаціоналістам та 2 сім’ям загиблих воїнів надано грошову допомогу на суму 13,25 тис.грн.

Вже стало традицією щорічно вшановувати жінок-учасниць бойових дій до Міжнародного жіночого дня 8 Березня, в цьому році 13 жінок отримали матеріальну допомогу на суму 2,8 тис.грн.

В місті були проведені заходи з нагоди 31 роковин Чорнобильської катастрофи з врученням матеріальної допомоги жінкам-ліквідаторам, вдовам, дітям-інвалідам, дітям - напівсиротам на суму 4,3 тис.грн.

  58 головам квартальних комітетів у І півріччі 2017 року виплачена матеріальна допомога на загальну суму 43,5 тис.грн.

  Особлива увага у Програмі приділяється роботі з дітьми-інвалідами, сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування. На придбання подарунків та проведення заходів з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей заплановано і використано 12,7 тис.грн.

  В 2017 році для проведення реабілітаційних послуг для дітей-інвалідів до Програми соціального захисту включено видатки в сумі 50,0тис.грн. на проведення дельфінотерапії на базі Харківського дельфінарію, протягом І півріччя цією послугою скористалися 3 дитини-інваліда, витрачено 15,0тис.грн.

   У І півріччі 2017 року виділені кошти з міського бюджету в сумі 329,3 тис. грн. на перевезення окремих категорій громадян, які мають право на безоплатний проїзд автомобільним транспортом загального користування.

             Касові видатки за січень-червень за цією статтею склали 294,6тис.грн. Кошти розподілені між чотирма перевізниками, що здійснюють пільгові перевезення по місту та приміські пільгові рейси до садово-городніх ділянок з 15 квітня по 15 жовтня.

    Для компенсації недоотриманих коштів за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян міською програмою передбачено 40,0 тис.грн. (щомісячно по 5,0 тис.грн.)

     Програмою, також, передбачені кошти на заохочення голів восьми громадських організацій та осіб, які здійснюють їх фінансове забезпечення, діяльність яких спрямована на соціальний захист інвалідів, ветеранів війни та праці. В І півріччі 2017 року їм виплачено  34,8 тис.грн.

    Програмою передбачені кошти на соціальний захист громадян, які обслуговуються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради, в сумі 80,0 тис. грн.

  Завдяки соціальному таксі організовані безкоштовні поїздки 6 інвалідам   І групи до  відділення гемодіалізу філії Харківського нефрологічного центру, яке знаходиться в КЗОЗ «Лозівське територіальне медичне об’єднання». За І півріччя  2017 року сума коштів, використаних для організації поїздок,  складає 42,5 тис.грн.

   В Програмі соціального захисту на 2017 рік передбачені кошти на заходи, які проводяться міським центром соціальних служб для сім’`ї, дітей та молоді, в сумі 4,0 тис.грн.  Кошти, які передбачені Програмою, направляються для організації проведення семінарів, “круглих столів”  для  батьків з прийомних сімей, опікунів, піклувальників, сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та  міських заходів соціального спрямування, волонтерських акцій. В І півріччі 2017 року використано на зазначені цілі 2,6 тис.грн.

  В цілому, Програма соціального захисту населення міста на 2017 рік за     І півріччя виконана згідно з завданнями, визначеними в Програмі. Видатки склали 541,8 тис.грн., що становить 98,6 % до кошторису, затвердженого на   І півріччя, та 43,5% до річного плану заходів Програми.

 

 Перший заступник

начальника управління                                                         І.Ф.Сазонова

 

Comments