ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

Фінансова допомога для роботодавців

опубліковано 18 вер. 2018 р., 22:25 УТСЗН ЛМР

Протягом 2018 року в м. Лозова тривають заходи щодо реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб під назвою "Рука допомоги" відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 № 1154, яким разом з іншим передбачено надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності.

В січні цього року Кабінет Міністрів України прийняв зміни до даної постанови, згідно з якими поворотну фінансову допомогу, розмір якої на сьогодні складає близько 70000 тис.грн., для закупівлі засобів виробництва можуть отримати також діючі підприємства або фізичні особи-підприємці  за умови створення нових робочих місць для забезпечення роботою не менше як двох осіб з числа членів малозабезпечених сімей чи внутрішньо переміщених осіб, або осіб, звільнених з військової служби після участі в антитерористичній операції, строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості.

Щоб отримати мікрокредит уповноважений представник суб’єкта господарювання звертається до Лозівського міськрайонного центру зайнятості з відповідною заявою та документами, які підтверджують:

- державну реєстрацію;

- відсутність податкового боргу;

- відсутність обтяжень рухомого та нерухомого майна;

- відсутність провадження у справі про банкрутство.

Допомога надається згідно з бізнес-планом, затвердженим комісією.

Термін повернення фінансової допомоги  до трьох років.

Сума фінансової допомоги, що повертається, зменшується на суму податків, зборів і єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, сплаченого суб’єктом господарювання за працевлаштованих ним осіб.

Фінансова допомога не повертається, якщо:

- сума сплачених у відповідному періоді податків, зборів  і єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перевищує суму фінансової допомоги, що повинна бути повернута за такий період;

- суб’єкт господарювання працевлаштовує в перший рік участі в пілотному проекті не менш як двох інших осіб із числа членів малозабезпечених сімей чи внутрішньо переміщених осіб, або осіб, звільнених з військової служби після участі в антитерористичній операції, строком не менш як на два роки за направленням центру зайнятості.

Для з’ясування додаткових питань просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області за адресою: м. Лозова,  м-н 4, буд. 73, каб. 32, 33, за телефонами: 5-16-24, 5-16-34 або до Лозівського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Лозова, Севастопольский бульвар, буд. 14-а, каб. 7, 9 та за телефонами: 2-52-15, 2-54-08.

 

Управління праці та соціального

захисту населення міської ради


Comments