ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

Із 1 січня 2019 р. зарплата не може бути меншою за 4173 грн.

опубліковано 9 січ. 2019 р., 05:59 УТСЗН ЛМР

Із 1 січня 2019 р. заробітна плата не може нараховуватися основному працівнику в розмірі меншому за 4173 грн. за відпрацьований повний місяць.

   Звертаємо увагу роботодавців на те, що Конституція України гарантує виплату заробітної плати найманим працівникам на рівні не менше законодавчо встановленого мінімуму.

    Розмір мінімальної заробітної плати визначено Законом «Про Державний бюджет України на 2019 рік», який набрав чинності 1 січня 2019 р.

    Так, мінімальна зарплата на 1 січня 2019 р. становить:

у місячному розмірі — 4173 грн;

у погодинному розмірі — 25,13 гривень.

    Отже, з 1 січня 2019 р. роботодавцем заробітна плата не може нараховуватися жодному найманому працівнику менше 4173 грн. за відпрацьований повний місяць.

   Вищевказана законодавча норма обов’язкова для виконання як юридичними особами, так і фізичними особами — роботодавцями.

    Роботодавець зобов’язаний щомісяця нараховувати працівнику за повний відпрацьований місяць заробітну плату не менше встановленого законодавством розміру, який може складатися з окладу, премій, надбавок та інших постійних доплат.

При обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.

    За недотримання вищезазначених вимог законодавства про працю роботодавці несуть фінансову та адміністративну відповідальність.

    Відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України фінансова відповідальність за кожного працівника в разі недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці становить 10 мінімальних заробітних плат, що складає на даний момент 41730 грн.

 

Управління праці та соціального

захисту населення міської ради  


Comments