ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

Кращий роботодавець року в м. Лозова

опубліковано 8 бер. 2016 р., 22:24 tenny Adventure   [ оновлено 8 бер. 2016 р., 22:28 ]

 

На виконання рішення співголів територіальної тристоронньої соціально-економічної ради та з метою подальшого підвищення ефективності роботи підприємств всіх форм власності, заохочення роботодавців до збереження діючих та створення нових робочих місць, зменшення напруженості на ринку праці, збільшення кількості працюючих, пропагування роботодавцями кращого досвіду роботи, підвищення іміджу та визнання кращих роботодавців в місті було прийняте рішення про проведення у 2016 році в м. Лозова конкурсу на звання «Кращий роботодавець року» за результатами роботи в 2014-2015 роках.

25 лютого 2016 року відбулося засідання організаційного комітету з проведення у 2016 році в м. Лозова конкурсу на звання “Кращий роботодавець року”, на якому було визначено переможцями конкурсу:

У номінації «Кращий роботодавець року для осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню»:

-  серед підприємств з середньообліковою   чисельністю   працівників до 100 осіб - Лозівський професійний ліцей (директор Гонтаренко І.М.);

- серед підприємств з середньообліковою   чисельністю   працівників від 101 до 1000 осіб - ТОВ «Лозівське ХПП» (директор Дейко О.А.).

У номінації «Кращий роботодавець року для осіб з інвалідністю»:

-  серед підприємств з середньообліковою   чисельністю   працівників до 100 осіб - КООКЗ «Лозівське училище культури і мистецтв» (директор Чурилов В.І.);

- серед підприємств з середньообліковою   чисельністю   працівників від 101 до 1000 осіб - Панютинський професійний аграрний ліцей (директор Муштей В.М.).

У номінації «Кращий роботодавець з організації безпечного ведення робіт»:

-  серед підприємств з середньообліковою   чисельністю   працівників до 100 осіб - ПрАТ «Лоз. з-д "Трактородеталь» (голова правління Король О.К.);

- серед підприємств з середньообліковою   чисельністю   працівників від 101 до 1000 осіб - КП «Лозова водоканал» ЛМР (директор Калмуратов І.С.).

Переможці конкурсу будуть нагороджені почесними грамотами Лозівської міської ради, а також візьмуть участь в обласному конкурсі на звання «Кращий роботодавець року».

Comments