ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

До уваги членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб!

опубліковано 27 лют. 2017 р., 00:53 Юлия Кожанова   [ оновлено 7 бер. 2017 р., 22:26 ]

Постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 року № 1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залученням до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» в Харківській області  запроваджено  реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

17 лютого 2017 року розпорядженням Харківської обласної державної адміністрації затверджено склад Комісії та Положення з реалізації у Харківській області пілотного проекту із залученням до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Учасниками пілотного проекту є непрацюючі працездатні особи з числа:

– членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;

– внутрішньо переміщених осіб.

З метою участі в пілотному проекті зазначеним особам, які проживають / перебувають  на  території  міста Лозова необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області та подати відповідну заяву.

 Управління  праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради формує списки осіб, які виявили бажання взяти участь у пілотному проекті.

Залучення учасників пілотного проекту до роботи здійснюється державною службою зайнятості.

Проектом  передбачено, що стимулювання до повернення на ринок праці здійснюватиметься шляхом:

·      сприяння працевлаштування, в тому числі на нові робочі місця;

·      надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності;

·      пропонування участі в громадських роботах.

Дохід за шість місяців, отриманий учасником пілотного проекту у період участі в пілотному проекті, не враховується під час призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Інформація щодо забезпечення реалізації у м.Лозова Харківської області пілотного проекту із залученням до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, Положення та Перелік пріоритетних видів економічної діяльності у Харківській області для залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб розміщені на сайті виконавчого комітету Лозівської міської ради та на сайті управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради.

 Більш детальну інформацію Ви можете отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області за адресою:  64604,  м.Лозовам-н  4, буд. 73,  каб. 32,  33  та за телефонами:  5-16-24,  5-16-34.

 

Управління праці

та соціального захисту населення

Лозівської міської ради

 

 

Comments