ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

Надання пільг у грошовій формі

опубліковано 12 вер. 2019 р., 22:41 УТСЗН ЛМР

З 1 жовтня 2019 року пільги за користування житлово-комунальними послугами надаватимуться у грошовій формі відповідно до ПКМУ від 17.04.2019 року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі»

Розрахунок розміру пільг буде проводитися управлінням праці та соціального захисту населення міської ради

Виплата пільг у грошовій безготівковій формі

Пільги надаватимуться у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк» (аналогічно грошовій безготівковій формі надання житлових субсидій).

Після здійснення перерахування коштів управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг АТ «Ощадбанк» інформує протягом доби пільговика шляхом надсилання йому смс-повідомлення про стан розрахунків за послуги. У                              смс-повідомленні обов’язково зазначаються дані про наявний залишок платежу за кожним видом послуг.

За підсумками опалювального сезону  суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг на рахунок пільговиків в АТ «Ощадбанк». У разі відсутності відкритого рахунка в АТ «Ощадбанк» рахунок відкривається за заявою пільговика до АТ «Ощадбанк». Відкриття рахунка здійснюється в порядку, визначеному в АТ «Ощадбанк».

Виплата пільг у грошовій готівковій формі

За заявою пільговика, поданою управлінню праці та соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону. Кошти будуть перераховуватися управлінням праці та соціального захисту населення  на поточний рахунок пільговика, відкритий в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта». Пільговики зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги.

У разі виникнення простроченої понад місяць заборгованості з оплати послуг (внесків/платежів), сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340грн.), у пільговиків, які отримують пільгу у грошовій готівковій формі, виплата пільги з наступного опалювального (неопалювального) сезону здійснюватиметься у грошовій безготівковій формі.

Отримувачі пільг у грошовій формі зможуть використовувати на власний розсуд зекономлені в результаті ощадливого споживання послуг кошти.

За отриманням більш детальної інформації про будь-які питання, пов’язані з наданням пільг, звертатися до управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради за адресою: м. Лозова, м-н 4, буд. 73, каб. 7, 8 або  за телефоном (05745) 5-16-37.Comments