ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

УВАГА! Відключення аналогового телебачення!

опубліковано 6 вер. 2018 р., 04:54 УТСЗН ЛМР   [ оновлено 7 вер. 2018 р., 05:06 ]

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення завершила перехід на цифрове телевізійне мовлення. Відтак, відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 13 червня 2018 року № 509, 31 серпня 2018 року аналогове телевізійне мовлення припиняється на всій території країни.

Період переходу на цифрове мовлення тривав з 2012 року по теперішній час, інформація про що постійно висвітлювалася каналами українського телебачення.

В березні 2012 року Урядом було прийнято постанову Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення (телетюнерами), якою на управління соціального захисту було покладено завдання щодо прийому заяв від малозабезпечених категорій громадян, формування протягом квітня-липня 2012 року списків та передачу їх до головного управління праці та соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації, яке в свою чергу передавало узагальненні дані до Держкомтелерадіо України.

По місту Лозова були сформовані списки на загальну кількість 4973 осіб які поділялися за способом прийому телевізійних програм: ефірне – 3001 особа, кабельне – 1865 осіб, супутникове – 104 особи.

Оскільки коштів, виділених під цю державну програму було недостатньо, для стовідсоткового забезпечення потреби, телетюнерами були забезпечені громадяни, які зазначили в заяві, що мають ефірне телебачення, а саме 2610 осіб.

На жаль, на сьогоднішній день Програми щодо забезпечення малозабезпечених верств населення телетюнерами за рахунок коштів державного бюджету не передбачено.

 

Comments