ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

Підведення підсумків конкурсу “Кращий роботодавець року з охорони праці”

опубліковано 23 квіт. 2019 р., 06:58 УТСЗН ЛМР   [ оновлено 23 квіт. 2019 р., 23:37 ]
   

23 квітня 2019 року в рамках заходів до Всесвітнього дня охорони під головуванням першого заступника міського голови, Жидкова О.М., відбулося засідання організаційного комітету з проведення у 2019 році  в Лозівській міській об'єднаній територіальній громаді конкурсу на звання  "Кращий роботодавець року з охорони праці".

У цьому конкурсі визначалися підприємства з найнижчим рівнем виробничого травматизму і професійної захворюваності, де забезпечено ефективне функціонування системи управління охороною праці, створено безпечні та здорові умови праці. Додатковими критеріями були: кількість створених нових робочих місць, у тому числі для осіб з інвалідністю; рівень оплати праці; своєчасність виплати заробітної плати.

Переможці конкурсу визначалися шляхом інтегрального підходу, який включає суму балів за кожним критерієм, по 2 підприємства-переможця по кожній групі підприємств з чисельністю працюючих.

Відповідно до розрахунку у номінації "Кращий роботодавець року з охорони праці" визначені підприємства з найкращими результатами:

- серед підприємств з середньообліковою   чисельністю   працівників до 100 осіб:

1. ПрАТ "Лозівський завод "Трактородеталь" (голова правління Король О.К.) - 44 бали;

2.Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської міської ради (директор Гришин С.О.) - 37 балів;

3. ОКЗ "Лозівський вищий коледж мистецтв" (директор Чурилов В.І.) - 37 балів.

- серед підприємств з середньообліковою   чисельністю   працівників від 101 до 1000 осіб:

1. ПУМА ДП "Укрхімтрансаміак" (начальник Кальник І.В.) - 50 балів;

2. КП "Теплоенерго" Лозівської міської ради (директор Березуцький В.І.) - 47 балів.

Організаційний комітет вітає керівників підприємств-переможців та дякує всім учасникам конкурсу за роботу спрямовану на реалізацію вимог законодавства про охорону праці, впровадження комплексного та системного підходу до створення належних умов праці!


 

Comments