ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

Пільги в БЕЗГОТІВКОВІЙ формі за жовтень лозівчани отримають з нарахуваннями за грудень

опубліковано 30 лист. 2019 р., 03:25 tenny Adventure   [ оновлено 30 лист. 2019 р., 03:48 користувачем УТСЗН ЛМР ]

З 1 жовтня поточного року запроваджено новий механізм надання пільг на житлово-комунальні послуги у грошовій готівковій і безготівковій формі. Управлінням праці та соціального захисту населення міської ради проведено нарахування за жовтень: пільг 2250 особам на суму 1,5 млн грн., у тому числі у безготівковій формі – 2063 на суму 1,3 млн грн.; житлових субсидій – 10180 особам на суму 9,6 млн грн. та 715 особам на суму 400 тис грн. відповідно.

31 жовтня спеціалістами управління праці та соціального захисту населення була проведена відповідна робота щодо передачі реєстрів пільговиків та отримувачів субсидії до Інформаційно-обчислювального центру Міністерства соціальної політики України. Але з технічних причин, Центр не передав до АТ «Ощадбанк» відповідні реєстри й фінансування не пройшло. У зв’язку з чим 29 листопада на телефони лозівчан надійшли СМС-повідомлення, про те, що сума нарахованих пільг та субсидій за жовтень – «0».

Наразі на рівні Інформаціно-обчислювального центру Міністерства соціальної політики України вивчається питання щодо можливості донарахування сум пільг та субсидій у безготівковій формі за жовтень під час проведення нарахувань у грудні.

Нарахування за листопад буде нараховано вчасно.

У зв’язку з ситуацією, яка склалася, Лозівський міський голова Сергій Зеленський звернувся з листами до голови правління АТ «Харківгаз», керівника ПрАТ «Харківенергозбут» з проханням недопущення відключення зазначеної категорії осіб від електро та газопостачання. В телефонному режимі вже досягнуті попередні домовленості про не відключення від даних послуг.Comments