ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

Порядок проведення поточного ремонту житла учасникам бойових дій АТО

опубліковано 9 лист. 2016 р., 03:59 tenny Adventure   [ оновлено 9 лист. 2016 р., 22:48 ]
Додаток 4 
до рішення виконавчого 
комітету міської ради 
від 07 квітня 2016 року № 234 
(із змінами)

 

ПОРЯДОК

проведення поточного ремонту будинків (квартир) учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції

 

1.     Порядок регламентує умови виконання поточного ремонту будинків (квартир) учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції.

2.     Право на проведення поточного ремонту власних житлових будинків (квартир) за рахунок коштів міського бюджету мають учасники бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та мають поранення, контузію, каліцтво або інвалідність, члени сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції за умови знаходження такого житла у приватній/ спільній власності та за умови постійного проживання/реєстрації в цьому житлі.

          У разі наявності спірних питань щодо визначення права на проведення такого ремонту комісія може приймати рішення про проведення/непроведення ремонту з урахуванням всіх конкретних обставин (матеріальний стан сім'ї, наявність права на постійне користування житлом тощо).  

У такому випадку рішення приймається простою більшістю голосів. Рішення комісії вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість присутніх на засіданні членів  комісії. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови комісії.

3.     У разі, якщо учасники бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, не мають власного житла і яким надано житло комунальної форми власності, поточний ремонт у такому житлі проводиться за умови знаходження житла у занедбаному стані.

4.     Фінансування витрат на проведення поточного ремонту будинків (квартир) громадян, зазначених в п.п.2,3, проводиться за  рахунок коштів місцевого бюджету, передбачених Програмою соціальної підтримки учасників антитерористичної операції  та їх сімей на відповідний рік, у межах кошторисних призначень на поточний рік.

5.     Підставою для розгляду питання проведення поточного ремонту є заява на ім'я міського голови (додаток 4.1).

6. Періодичність проведення поточного ремонту - одноразово незалежно від виду ремонту. 

7. Головним розпорядником коштів для проведення поточного ремонту житлових будинків (квартир) особам, зазначеним в п.п.2,3, є управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради.

8. Замовником робіт та одержувачем коштів для проведення поточного ремонту житлових будинків (квартир) особам, зазначеним в п.п.2,3, є комунальне підприємство "Житлова управляюча компанія" міської ради (далі - КП "ЖУК").

9. Комісія з питань організації проведення ремонту жилих будинків і квартир окремих пільгових категорій громадян  в місячний термін після подання заяви вирішує питання про необхідність виконання поточного ремонту житла, обстежує його технічний стан. КП "ЖУК" складає акт обстеження, визначає види і обсяги робіт, які необхідно виконати, виходячи з переліку основних робіт (додаток 4.2).

10. Загальна вартість поточного ремонту житла розраховується згідно з вимогами ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва" та ДСТУ Б Д.2.4-15:2014 "Ресурсні елементі кошторисні норми на ремонтно-будівельні роботи", але не повинна перевищувати 12 тис.грн.         11.Розробка кошторисної документації здійснюється замовником робіт відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.05.2011 р. № 45 «Про затвердження Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів»,зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.06.2011р.             № 651/19389.

Відповідальність за достовірність визначення вартості поточного ремонту будинків (квартир) несе розробник кошторисної документації.

12. Кошторисна документація затверджується відповідно до «Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 р. № 560.

13. Поточний ремонт проводиться  у встановленому порядку суб'єктами господарювання, які відповідно до законодавства мають право на виконання таких робіт, на підставі договору підряду. 

Строки проведення поточного ремонту житла обумовлюються в договорі між замовником та виконавцем робіт.

14. Приймання виконаних робіт з поточного ремонту будинків (квартир) здійснюється на підставі складеного акту виконаних будівельних робіт за формою КБ-2 та довідки про вартість будівельних робіт та витрат за формою  КБ-3, затверджених ДСТУ БД.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва».

15. Облік житлових будинків і квартир осіб, зазначених в п.2, в яких проведено поточний ремонт веде КП "ЖУК" (додаток 4.3).

   

Михайлишина, 5-16-37


Перелік

документів, який необхідно надати

 для розгляду комісією з питань організації  проведення ремонту житлових будинків і квартир окремих пільгових категорій громадян

 

Відповідно до Порядку проведення поточного ремонту будинків (квартир) учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 07.04.2016 року № 234 (із змінами), право на проведення поточного ремонту власних житлових будинків (квартир) за рахунок коштів міського бюджету мають учасники бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та мають поранення, контузію, каліцтво або інвалідність за умови знаходження такого житла у приватній/спільній власності та за умови постійного проживання/реєстрації в цьому житлі.

 

Перелік документів, який необхідно надати:

-         заяву;

-         копію паспорта;

-         копію пільгового посвідчення (учасник бойових дій або інвалід війни);

-         копію довідки МСЕК (у разі наявності інвалідності);

-         копію довідки про безпосередню участь в АТО;

-         копію документа, що підтверджує поранення;

-         копію документа, що підтверджує право власності.

 

У разі неповного пакету документів заява на проведення ремонту житла не приймається. 

Comments