ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

Громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!!!!

опубліковано 11 бер. 2018 р., 23:41 УТСЗН ЛМР   [ оновлено 11 бер. 2018 р., 23:47 ]
Рішенням виконавчого комітету Лозівської міської ради від 27.02.2018року № 73, було затверджено Порядок відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, вартості проїзду міжміським транспортом

    1. Порядок регламентує умови відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, один раз на рік вартості проїзду міжміським транспортом (залізничним або автомобільним) до будь-якого населеного пункту України та у зворотному напрямку.

   2.  Фінансування витрат на відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, один раз на рік вартості проїзду міжміським транспортом (залізничним або автомобільним) до будь-якого населеного пункту України та у зворотному напрямку (без врахування пересадок) здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, передбачених Програмою соціального захисту населення м. Лозова на відповідний рік, у межах кошторисних призначень.

    3.  Головним розпорядником коштів для відшкодування вартості проїзду громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, є управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області.  

      4.  Право на відшкодування вартості проїзду міжміським транспортом один раз на рік до будь-якого пункту України та у зворотному напрямку (без врахування пересадок) мають громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за місцем реєстрації, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області та дані про яких занесені до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, а саме:

- особи, віднесені до категорії 1 – відшкодування  вартості проїзду здійснюється в розмірі 100% від вартості проїзду;

- особи, віднесені до категорії 2 – відшкодування  вартості проїзду здійснюється в розмірі 50% від вартості проїзду.

      5. Підставою для відшкодування вартості проїзду є пред’явлені до управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області проїзний квиток на автомобільному або залізничному  транспорті (плацкартний вагон швидкого поїзду),  посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи та паспорт.

      6. У разі якщо громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мають право на відповідну пільгу за декількома законами України, користуються цією пільгою згідно з одним  Законом України за його вибором.

    Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 5-16-37 або звернутися до управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради за адресою: м. Лозова, м-н 4, буд. 73, каб. 8.


Comments