ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

Санаторно-курортне лікування для учасників бойових дій з числа учасників АТО

опубліковано 16 бер. 2018 р., 04:58 УТСЗН ЛМР

   Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції, регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням” (зі змінами).

     Термін проходження санаторно-курортного лікування у санаторно-курортних закладах для учасників бойових дій становить 18 днів. Для осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку становить 35 днів.

    Учасники АТО самостійно обирають санаторій для оздоровлення, після цього звертаються до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації з заявою, медичною довідкою лікувальної установи за формою № 070/о, посвідченням учасника бойових дій, військовим квитком та документом, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається тристороння угода, яка передбачає перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги.

    При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначається щороку Мінсоцполітики України за погодженням з Мінфіном України.

     Учасники бойових дій, які знаходяться на військовій службі забезпечуються санаторно-курортними путівками за місцем служби.

     Детальну інформацію можна отримати за телефоном  5-16-37

 

Comments