ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

Шановні отримувачі житлової субсидії!

опубліковано 4 черв. 2018 р., 04:51 УТСЗН ЛМР

    Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018р. № 329 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022"  з 1 травня 2018 року впроваджено оновлений Порядок надання житлових субсидій населенню.  

  Відповідно до положень Порядку державним підприємством “Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики” розроблено новий програмний комплекс “Житлові субсидії”, який 25.05.2018р. надіслано управлінням  соціального захисту населення для встановлення та використання в тестовому режимі.

    У зв’язку з цим наразі здійснюється технічний процес тестування програмного продукту, в результаті якого виникають проблемні питання, які потребують доопрацювання Міністерством соціальної політики.

    Саме тому у червні громадяни отримають квитанції на сплату комунальних послуг за травень 2018 р. без відображення субсидії.  

    Після надходження  доопрацьованого програмного комплексу управлінням праці та соціального захисту населення міської ради буде проведено призначення субсидії з травня 2018 року.

      Категоріям громадян, яким необхідно подати новий пакет документів для призначення субсидій:

· орендарям житла;

· внутрішньо переміщеним особи;

· сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих у помешканні осіб;

· сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;

· сім’ям, у яких відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року;

· сім’ям, які станом на 1 травня 2018 року мають прострочену понад два місяці заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги.

     Усім іншим громадянам, як і раніше житлова субсидія буде перепризначена в автоматичному режимі й без необхідності звертатися до органів соціального захисту.

     Нагадуємо Вам, що при отриманні державної підтримки – субсидії на житлово-комунальні послуги, обов’язок громадян – сплата вартості фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії. Наявність заборгованості з оплати обов’язкового платежу - причина, по якій не подовжується субсидія.

     Громадяни, яким призначено субсидію, зобов’язані протягом місяця поінформувати управління праці та соціального захисту населення про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні  (будинку) осіб, їх соціального статусу, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, підприємств – виробників/виконавців   житлово-комунальних послуг, закінчення строку реєстрації місця перебування, купівлю товарів або оплату послуг на суму понад 50 тис.грн.., шляхом подання відповідних документів.


                                                                                Управління праці та соціального захисту               

                                                                                 населення міської ради


Comments