ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

Шановні отримувачі житлової субсидії!

опубліковано 27 трав. 2019 р., 01:57 УТСЗН ЛМР

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2019р. № 373 „Деякі питання  надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі” з 1 травня 2019 року внесено зміни до Порядку надання житлових субсидій населенню.  

Відповідно до положень Порядку державним підприємством “Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики” розроблялися зміни до програмного комплексу “Житлові субсидії”, який 24.05.2019р. надіслано управлінням  соціального захисту населення для встановлення та використання.

У зв’язку з внесенням змін до Протоколу  взаємодії Пенсійного фонду України та Міністерства  соціальної політики України щодо обміну інформацією про доходи осіб та сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування  тимчасово припинено оперативний обмін даними, необхідними для призначення житлової субсидії на новий період з травня 2019 року.

Після поновлення  обміну інформацією з Пенсійним фондом України управлінням праці та соціального захисту населення міської ради у червні буде проведено автоматичне призначення субсидії громадянам з травня 2019 року. Субсидію у готівковій формі за травень та червень 2019 р. громадяни отримають на пенсійні рахунки в липні поточного року. Безготівкова субсидія за травень та червень надійде через АТ Ощадбанк  на особові рахунки надавачів послуг також в липні, про що ви отримаєте смс повідомлення від Ощадбанку.

Категоріям громадян, яким необхідно подати новий пакет документів для призначення субсидій:

· орендарям житла;

· внутрішньо переміщеним особам;

· сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих у помешканні осіб;

· сім’ям, де є особи працездатного віку, в яких розмір доходу менший розміру мінімальної заробітної плати;

· сім’ям, у яких відбулися зміни у складі сім’ї;

· сім’ям, які станом на 1 травня 2019 року мають прострочену понад місяць заборгованість  з  оплати  за  житлово-комунальні  послуги,  розмір  якої   перевищує

 340 грн.


                                                                                Управління праці та соціального захисту               

                                                                                 населення міської ради
Leave Comments


Comments