ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

СУБСИДІЯ З ТРАВНЯ - ЩО ПОВИННО ЗНАТИ

опубліковано 18 квіт. 2017 р., 00:50 УТСЗН ЛМР

З травня 2017 року мешканцям міста буде проведено розрахунок субсидії на новий термін.

Громадяни,  в яких відбулися зміни у складі  зареєстрованих у житловому приміщенні,  або ж здійснили протягом попередніх 12 місяців купівлю  товарів  довгострокового  вжитку  чи  оплатили послуги (одноразово)  на  суму,  що перевищує 50 тис.грн., зобов’язані протягом місяця  звернутися до управління праці та соціального захисту  населення  з новою заявою та декларацією.

У разі якщо, субсидію було призначено за рішенням комісії без врахування до складу зареєстрованих осіб, що не проживають, для призначення субсидії на наступний період необхідно надати довідки, що підтверджують відсутність цих осіб.

Особливу увагу звертаємо мешканців приватного сектору на те, що з лютого поточного року КП”Житлова управляюча компанія” уповноважена на формування бази мешканців приватного сектору міста та видачу довідок про склад зареєстрованих.

В зв'язку з цим, для своєчасного призначення субсидії з травня 2017 року мешканцям приватного сектору необхідно звернутися до КП”ЖУК” для внесення в базу даних про склад зареєстрованих в домоволодінні.

Своєчасність та правильність призначення субсидій залежить від нашої з Вами злагодженої та оперативної співпраці.

Comments