ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно

опубліковано 30 лип. 2018 р., 07:01 УТСЗН ЛМР   [ оновлено 30 лип. 2018 р., 07:02 ]

    Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

    Протягом І півріччя 2018 року Мінсоцполітики України встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, 112 громадянам України, в тому числі 43 – мешканцям Харківської області.

    За ініціативи управління праці та соціального захисту населення міської ради  та участі суб'єктів, на яких покладено функції щодо попередження торгівлі людьми, ради старшокласників «Нова хвиля»             30 липня в Депутатському сквері було проведено акцію: "Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно".

    Метою акції є:

  • навчання розпізнавати ситуації торгівлі людьми, ризиків потрапляння в них та відповідному реагуванню на них;
  • інформування про можливість отримання соціальних послуг та допомоги з боку органів державної влади та неурядових організацій;
  • формування толерантного відношення до постраждалих від торгівлі людьми.

Comments