ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

Уряд відновив забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою «Пакунок малюка»

опубліковано 15 груд. 2020 р., 22:10 УТСЗН ЛМР

Урядом затверджено новий порядок забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка» на дітей, народжених починаючи з 24 жовтня 2020 року.

Громадянам, які не отримали “пакунок малюка” в закладі охорони здоров’я при народженні дитини необхідно звернутися із заявою до управління праці та соціального захисту населення протягом 30 днів з дати народження дитини. Якщо дитина народилася за межами України або поза межами закладу охорони здоров’я, за отримання “пакунку малюка” батьки мають право звернутися до управління за місцем проживання або перебування  протягом року.

У зв'язку з тимчасовою відсутністю  на сьогоднішній день “пакунків малюка” в закладі охорони здоров’я та управлінні праці та соціального захисту населення міської ради батьки отримають грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» на підставі поданої заяви.

 З 01 липня 2021 року батьки матимуть право вибору між одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка» та грошовою компенсацією вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

 Також, запроваджується можливість отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» або грошової компенсації в межах комплексної послуги «єМалятко».

       

   Управління праці та соціального  

                                                захисту населення міської ради

Comments