ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

УВАГА! Можливість отримання платних соціальних послуг в умовах Харківського геріатричного пансіонату

опубліковано 8 серп. 2018 р., 00:09 tenny Adventure   [ оновлено 8 серп. 2018 р., 00:25 користувачем УТСЗН ЛМР ]
        З 1 серпня 2018 року до Комунальної установи Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці Харківської обласної ради (далі — пансіонат) приймаються на платній основі громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, хворі, особи, які опинилися в складних життєвих обставинах, старші за 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування,медичної допомоги, яким згідно із медичним висновком не протипоказане перебування у пансіонаті та мають працездатних дітей або родичів, які відповідно до чинного законодавства України зобов'язані їх утримувати, за умови стовідсоткового відшкодування пансіонату витрат на їх утримання.

        Громадяни можуть зараховуватися до пансіонату на постійне проживання на термін від 1 до 6 місяців.

        Документи на влаштування громадянина до пансіонату подаються цією особою, її опікуном (піклувальником) та/або уповноваженою особою до місцевих структкрних підрозділів з питань соціального захисту населення за місцем фактичного проживання (перебування) особи, які разом із клопотанням передаються на розгляд Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації.

        Путівка до пансіонату для отримання платних соціальних послуг видається Департаментом на підставі документів, передбачених Типовим положенням про будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричний пансіонат, пансіонат для ветеранів війни і праці, затвердженим наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 29.12.2001 № 549 та інших нормативно-правових актів, а саме:
  • особистої заяви громадянина про його прийняття до пансіонату на платній основі; 
  • паспорта; 
  • копій документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, у якому зазначається реєстраційний номер облікової картки платника податків, або копії паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті); 
  • медичної картки з висновком про необхідність стороннього догляду; 
  • довідки про склад сім`ї за встановленою формою; 
  • довідки про розмір призначеної пенсії та / або державної соціальної допомоги; 
  • довідки до акту огляду медико-соціальною експертною комісією за формою, затвердженою МОЗ (за наявності інвалідності); 
  • індивідуальної програми реабілітації інваліда за формою, затвердженою МОЗ (за наявності інвалідності); 
  • трьох фотокарток розміром 3*4 см; 
  • заяви родича особи, що бажає влаштуватися до пансіонату, про прийняття його до установи на платній основі і можливість сплачувати пансіонату витрати на його утримання, копії його паспорта. 
        Після прийняття особи до пансіонату визначаються його потреби, складається індивідуальний план надання соціальних послуг на платній основі, на основі якого укладається договір про надання таких послуг.

        Соціальні послуги надаються пансіонатом відповідно до Державних стандартів та встановлених нормативів. Громадянам, які проживають в пансіонаті на платній основі, пенсія виплачується у повному обсязі.

        До відома: Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці Харківської обласної ради розташований за адресою: м.Харків, вул.Ігоря Муратова, 7 (їхати від станції метро «Холодна гора», платформа № 15 терміналу, автобусом № 43 до кінцевої зупинки), директор пансіонату Баєв Борис Єгорович, контактний телефон (057) 3721173.

        З питання влаштування до Харківського геріатричного пансіонату ветеранів праці Харківської обласної ради звертатися до відділу координації соціальної роботи управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області за адресою: м.Лозова, м-н 4, буд. 73 (каб. № 11) тел. 5-16-50.


Comments