ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

Увага, важливе оголошення!

опубліковано 22 лист. 2017 р., 03:15 УТСЗН ЛМР

    Харківська обласна громадська організація "Асоціація приватних роботодавців" продовжує координацію обласної програми "Новий відлік", яка спрямована на покращення економічного та соціального статусу внутрішньо переміщених осіб.

    Харківська обласна громадська організація "Асоціація приватних роботодавців" звертається з пропозицією сумісної співпраці для реалізації проекту "Професійна інтеграція ВПО у Харківській області (Новий відлік. Малі міста), що розпочався за сприянням Німецького Товариства міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ GmbH), та спрямований на сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб (ВПО), створення можливостей для започаткування і розвитку ними власного бізнесу. Територія дії проекту: Балаклія, Чугуїв, Первомайський, Лозова.

    Асоціація приватних роботодавців розраховує також на участь жителів Лозова, у тому числі ВПО, які мешкають у нашому регіоні, у проекті "Новий Відлік - 4" з написання бізнес-планів (координатор по м. Лозова: Лозівський міський центр молоді управління освіти, молодці та спорту Лозівської міської ради Харківської області, за їх згодою, тел. 0997084032 Сальніков Дмитро Ігорович). 

Comments