ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

Виплата допомоги з Німеччини колишнім військовополоненим Червоної армії

опубліковано 27 лют. 2017 р., 00:35 tenny Adventure

За інформацією Міністерства закордонних справ, Німецький Бундестаг  21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди.

Право отримати відшкодування з розрахунку 2 500 Євро мають особи, які були червоноармійцями та в період з 22 червня 1941 року до 8 травня 1945 року як   військовополонені перебували під вартою. Відшкодування не отримують особи, які вчинили військові злочини, або злочини проти людства, або сприяли вчиненню цих злочинів.

Зазначене відшкодування є персональним і видаватиметься лише за заявами осіб згаданої категорії, заяви необхідно подати до 30.09.2017 року до Федерального відомства центральних послуг та невирішених майнових питань (Bundesamt fiir zentrale Dienste und offene Vermogensfragen), що розташоване за адресою: DGZ Ring 12, 13086 Berlin.

Формуляр заяви німецькою, англійською та російськими мовами, а також подальшу інформацію можна отримати на сайті Федерального відомства централізованих служб і відкритих майнових питань http://badv.bund.de/DE/OffeneVermoegensfragen/AnerkennungsleistungSowjetischeKriegsgefangene/inhalt.html

 

Михайлишина, 5-16-37

Comments