ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

В лютому-березні проводитиметься двомісячник з укладання колективних договорів

опубліковано 10 лют. 2020 р., 06:09 УТСЗН ЛМР

Шановні роботодавці та голови профспілкових

організацій (уповноважені особи трудових колективів)

 

За  традицією в лютому-березні проводитиметься двомісячник з укладання колективних договорів підприємствами, установами та організаціями міста. В ході проведення двомісячника роботодавці та трудові колективи підводять підсумки виконання взаємних зобов’язань за минулий рік та розробляють і укладають колективні договори на поточний рік або вносять зміни чи доповнення, якщо договори укладені на декілька років.

Колективний договір відповідно до ст. 2 Закону України «Про колективні договори і угоди»,      ст. 11 КЗпП України, ст. 20 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» укладається на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають права юридичної особи. Це обумовлено тим, що саме наймані працівники забезпечують своєю працею результат праці.

Головною метою укладання колективного договору є захист прав найманих працівників. Але колективний договір на підприємстві укладається не тільки в інтересах працівників, а і в інтересах роботодавця, так як встановлює взаємні права і обов’язки.   

Колективний договір, який укладено з дотриманням норм діючого законодавства та з урахуванням наявних можливостей підприємства, сприяє стабільній та продуктивній діяльності підприємства, створенню надійної підстави соціального захисту працівників, запобіганню трудових конфліктів і соціальної напруженості в колективі.

Відсутність колективного договору на підприємстві, в організації чи в установі призводить до обмеження можливостей захисту прав працівників лише умовами, визначеними в трудовому договорі і законодавстві, яким визначаються державні гарантії, переважно на мінімальному рівні.

Колективний договір також дисциплінує, відіграє виховну і просвітницьку ролі. Доведено на  практиці, що на тих підприємствах, де діє колективний договір трапляється набагато менше порушень законодавства.  

В зв’язку з викладеним вище, запрошуємо Вас, шановні керівники та голови профспілкових комітетів (уповноважені особи трудових колективів), взяти активну участь у укладенні колективних договорів на 2020 рік (внесення змін до діючих) та колдоговірну компанію завершити в І кварталі      2020 року.

Comments