ГОЛОВНА‎ > ‎Новини‎ > ‎

Житлова субсидія з травня 2020 року

опубліковано 6 трав. 2020 р., 06:28 tenny Adventure

Усім домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2019-2020  рр., призначення субсидії на наступний період проводитиметься без звернень громадян.

Навіть домогосподарствам, яким субсидія раніше була призначена за рішенням комісії, не потрібно звертатись до управління праці та соціального захисту населення міської ради із заявою, крім домогосподарств у яких відбулися зміни, що впливають на право отримання житлової субсидії  чи її розмір (придбання житла або транспортних засобів, зміни у складі зареєстрованих осіб в домогосподарстві).

При розрахунку субсидії буде враховуватися наявність простроченої понад три місяці заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги (тобто заборгованість станом на 01.02.2020р.), загальна сума якої перевищує                       20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.). Якщо протягом двох місяців з дати інформування громадяни документально підтвердять сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидію буде призначено з травня, в іншому випадку - з місяця, в якому громадяни документально підтвердять сплату заборгованості або укладення договору. Звертаємо Вашу увагу, що при наявності боргу, субсидія буде призначена в безготівковій формі.

Громадянам, які втратили роботу в період карантину відповідно до пункту       1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України (за скороченням штатної чисельності), і зареєструвалися в службі зайнятості як безробітні, житлова субсидія призначатиметься на підставі заяви про призначення житлової субсидії та інформації центру зайнятості про їх перебування на обліку. При цьому, до розрахунку субсидії враховуватиметься розмір призначеної допомоги по безробіттю без урахування сум отриманої зарплати.

На період карантину розрахунок житлової субсидії проводитиметься з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, в межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, а саме для гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, газопостачання на приготування їжі і підігрів води, електропостачання, незалежно від кількості днів карантину на місяць.

Громадянам, яким необхідно звертатися до управління, заяву та декларацію можуть направити на адресу управління поштою або в електронній формі через офіційний вебсайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з накладенням кваліфікованого електронного підпису.

Для отримання інформації звертатися до управління праці та соціального захисту населення міської ради за телефонами: (05745) 5-13-55, 5-16-45, 5-16-46.


                                                                        Управління праці та соціального захисту           

                                                              населення міської ради

Comments