ГОЛОВНА‎ > ‎

УВАГА! Зміни в призначенні соціальних допомог сім'ям з дітьми.

опубліковано 8 лип. 2014 р., 01:05 tenny Adventure   [ оновлено 8 лип. 2014 р., 01:09 ]

Інформація

щодо змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми


З 01 липня 2014 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми” від 25 червня 2014 року № 208.

 

  Вищезазначеною постановою передбачено:

- припинення з 01 липня 2014 року виплати допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку для всіх отримувачів допомоги;

- встановлення фіксованого розміру допомоги при народженні дитини, яка народилася після 30 червня 2014 р., надається у розмірі 41280 гривень, не залежно від кількості народжених дітей в сім'ї;

- здійснення одноразової виплати при народженні дитини у сумі 10320 гривень та щомісячної виплати протягом наступних 36 місяців у сумі 860 гривень;

 - для осіб, у яких закінчився строк виплати допомоги при народженні першої дитини, яка виплачується 24 місяці, на наступних 12 місяців призначається допомога до досягнення дитиною трирічного віку в розмірі 130 гривень.

- встановлення нового переліку документів, необхідних для призначення допомоги при народженні та реєстрації її місця проживання.

  Допомога призначатиметься на підставі пред'явлення паспорта заявника, свідоцтва про народження дитини та подання заяви і копії даного свідоцтва.

  Для необхідності реєстрації місця проживання дитини: заявники в заяві зазначатимуть дані про місце реєстрації дитини та подаватимуть квитанцію про сплату мита або документ про звільнення від його сплати.

  Орган соціального захисту населення у термін до трьох календарних днів надсилатиме зазначені документи та подання, за формою встановленою МВС до територіального підрозділу Державної міграційної служби.

  Територіальні підрозділи Державної міграційної служби у термін до п'яти календарних днів після отримання документів надаватимуть органу соціального захисту населення інформацію щодо реєстрації місця проживання дитини.

  У разі звернення осіб, місце проживання яких не зареєстровано; осіб, які вимушені були залишити місця проживання з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції , та не мають можливості зареєструвати новонароджену дитину, рішення про призначення допомоги при народженні дитини прийматиме орган соціального захисту населення на підставі акта обстеження матеріально побутових умов сім'ї, складеного за місцем фактичного проживання сім'ї.

 

Comments