Сообщение без заголовка

опубліковано 5 лют. 2015 р., 03:40 tenny Adventure

 

МІНІСТЕРСВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

 

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ

 

 

 

 

 

 

 

 

ТОВ «ЦЕНТР ПРОТЕЗУВАННЯ «ІНВАЛТРУД»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ХАРКІВ

 2014

 

ЗМІСТ:

 

1. Про ЦЕНТР ПРОТЕЗУВАННЯ «ІНВАЛТРУД» ………….………….3-4

 

2. Десять порад для всіх інвалідів, особливо для тих,

 хто протезується вперше ….............................................................5-6

 

3. Зображення варіантів виготовлення протезів ………………....7

 

4. Наші контакти та схема проїзду…….……………………………….8

У зв‘язку із відкриттям в м. Харкові нової лінії виготовлення протезів нижніх кінцівок, пропонуємо Вам до уваги інформацію про ТОВ «ЦЕНТР ПРОТЕЗУВАННЯ «ІНВАЛТРУД».

 

         ТОВ «ЦЕНТР ПРОТЕЗУВАННЯ «ІНВАЛТРУД» було створено в 2006 році. Вже 8 років поспіль наше підприємство здійснює всі види функціонального протезування нижніх кінцівок, а також надає протезно-ортопедичну допомогу інвалідам зі всієї України.

Щороку ТОВ «ЦЕНТР ПРОТЕЗУВАННЯ «ІНВАЛТРУД» проходить комісію щодо встановлення відповідності кваліфікаційним вимогам до підприємств-кандидатів усіх форм власності на виготовлення, поставку, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації.

 

Протезно-ортопедична допомога (протезування) ЦЕНТРУ ПРОТЕЗУВАННЯ «ІНВАЛТРУД» - це:

- усі види функціонального протезування та ортезування нижніх кінцівок;

- підготовка кукси до протезування;

- індивідуальне протезування  нижніх кінцівок при усіх рівнях ампутації;

- виготовлення і ремонт протезно-ортопедичних виробів.

 

При протезуванні в ТОВ "ЦЕНТР ПРОТЕЗУВАННЯ "ІНВАЛТРУД" використовуються найсучасніші методики, матеріали і комплектуючі, що мають сертифікат якості. Увесь спектр продукції розрахований на:

- усі вікові категорії;

- різний рівень ампутації;

- міра рухової активності.

 

Протезування ґрунтується на ретельному вивченні особливостей опорно-рухового апарату кожного інваліда для забезпечення своїм пацієнтам максимально можливу мобільність і якість життя.

 

Протезно-ортопедична допомога ТОВ "ЦЕНТР ПРОТЕЗУВАННЯ "ИНВАЛТРУД" носить комплексний характер і включає:

- консультацію лікаря-ортопеда, на якій обговорюються можливі варіанти протезування пацієнта;

- усі види індивідуального функціонального протезування;

- навчання користуванню протезом;

- виготовлення і ремонт протезно-ортопедичних виробів;

- гарантійне обслуговування;

- можливість придбання допоміжних засобів, призначених для забезпечення зручності при користуванні протезом (засоби для відходу за куксою, санітарно-гігієнічне устаткування, ходунки, інвалідні коляски, милиці, тростини, бандажі, корсети, ортези).

 

В штаті нашого підприємства працюють висококваліфіковані спеціалісти, які пройшли навчання у світових лідерів виготовлення протезів («Otto Bock», Німеччина, «Нейроортопедичний центр «ОртоС», Росія тощо). Техніки-протезисти проводять індивідуальне протезування нижніх кінцівок, включаючи складні випадки. Вони підбирають оптимальну комплектацію протеза, враховуючи характеристики кукси кожного пацієнта. При цьому також враховують вік, зростання, вагу. А найважливіше, щоб пацієнт продовжував вести активний спосіб життя і при цьому відчував:

- комфорт;

- безпеку;

- впевненість.

 

Сучасні медичні технології,  лікарі-ортопеди, техніки-протезисти ТОВ "ЦЕНТР ПРОТЕЗУВАННЯ "ИНВАЛТРУД" зроблять все, щоб допомогти пацієнтові якнайшвидше адаптуватися до свого нового стану і почати рухатися, працювати та вести звичайний спосіб життя після ампутації кінцівки.

         Для максимального комфорту інвалідів ЦЕНТР ПРОТЕЗУВАННЯ «ІНВАЛТРУД»  БЕЗКОШТОВНО (за бажанням інваліда) здійснює виїзд додому (в тому числі по області)  для зняття мірок кукси, примірки та видачі протезу. Це особливо важливо для тих інвалідів, що протезуються вперше, які не мають можливості самостійно приїхати до центру протезування, які проживають в Харківській області, а також для тих, хто не має можливості внаслідок фізичних особливостей чи сімейних обставин здійснювати протезування в стаціонарі.

         Строки виготовлення протезно-ортопедичних виробів на нашому підприємстві завжди дуже стислі, оскільки:

-  техніки-протезити здійснюють протезування від початку і до кінця, беруть до уваги всі особливості, побажання інвалідів;

- ЦП «ІНВАЛТРУД» укладені прями контракти із постачальниками протезно-ортопедичних напівфабрикатів для виготовлення протезів, що значно прискорює доставку комплектуючих, що індивідуально підходять інваліду (розмір та вид стоп, силіконових вкладишів тощо) .

Десять порад для всіх інвалідів, особливо для тих, хто протезується вперше

 

1. Успіх протезування наполовину залежить від умінь і можливостей техніка-протезиста, а наполовину - від Вашої волі і настрою. Не чекайте від протеза дива. Освоєння будь-якого виробу вимагає наполегливої і неспішної праці. Запорука успіху і у бадьорості духу. Помічено: веселі люди швидко стають на протези і краще ходять.

 

 2. Не втрачайте даремно часу в стаціонарі - вчитеся доглядати за куксою, опановуйте прийоми «дубіння» шкіри кукси, виробляйте в собі звичку займатися загальною і фантомно-імульсной гімнастикою і самомасажем кукси.

 

3. Запам'ятайте: навчитися ходити на протезі значно важче, ніж навчитися правильно ходити уперше. Головне при цьому: робити однакові по довжині і неквапливі кроки як протезом, так і своєю ногою; однаковий час спиратися при ходьбі як на свою ногу, так і на протез; обов'язково стежити за тим, щоб при ходьбі проекція центру тяжіння (ось Вашого тіла) ні в якому разі не відхилялася у бік кінцівки, що збереглася.

 

 4. Кожен новий протез не може бути точною копією старого. Потрібний період звикання до нового протезу.

 

5. Дуже часто інваліди вважають протез довгим тільки тому, що ще не навчилися ним управляти. Запам'ятайте: занадто короткий протез може послужити згодом причиною появи поперекових болів із-за перекосу тазу.

 

6. При переході із старої конструкції протеза на нову треба бути готовим відмовитися від цілого ряду звичних відчуттів і навпаки - звикнути до абсолютно нових. Не чіпляйтеся за старе - воно далеко не завжди краще. Творчо відноситься до протеза і протезування. Протез має бути знайомий Вам досконально, в нім не повинно бути нічого зайвого. Спробуйте варіанти кріплень стоп. Кожен новий протез має бути хоч чимось досконаліше за попередній.

 

7. Будьте уважні на примірках протезів, намагайтеся твердо переконатися в необхідності якихось переробок протезу, перш ніж просити лікаря і техніка здійснити їх. Не кваптеся віддавати протез на завершення. Коли протез закінчений - переробок бути не повинно.

 

 

 8. Під час ходьби - при опорі на протез - кукса вічуває стискування, як би "видих", а при опорі на протилежну ногу кукса повинна звільнитися від тиску стінок приймальної гільзи. Відбувається як би "вдох". Таким чином, протез, крім усього іншого, допомагає серцю здійснювати в куксі інтенсивний циркуляторний рух крові, що є запорукою її тривалого здоров'я. З цього виходить, що невеликі поршнеподібні рухи кукси в протезі корисні, тому не намагайтеся "намертво" кріпити протез до кукси. Чим менше і простіше кріплень, тим краще.

 

9. Приймальні гільзи протеза стегна і гомілки мають бути підігнані так, щоб кожен квадратний сантиметр поверхні кукси ніс навантаження. Особливо важливий в цьому відношенні кінець кукси. Якщо уся кукса, "працюючи в протезі", навантаження здійснює, як ми вже сказали, "вдих" і "видих", а кінець кукси абсолютно вільний від навантаження, він обов'язково рано чи пізно хворітиме - в нім почнуться трофічні розлади застійного характеру. Будь-яку куксу можна і треба відтренувати на часткову кінцеву опору, наполегливо регулюючи м'яку опору під нею. Розумне навантаження кінця кукси при ходьбі - запорука тривалого здоров'я кукси.

 

10. Кукса вимагає постійного піклування; чохол на куксу повинен мінятися частіше, ніж сорочка і білизна; самому можна полінуватися прийняти душ, але кукса повинна щодня мати гігієнічну ванну; якщо самому влітку загорати, може бути і не обов'язково, то кукса неодмінно повинна пройти повний курс ультрафіолетового опромінення.

 

 Якщо Ви уважно прочитаєте цю пам'ятку і послідуєте усім нашим порадам, то Ваше протезування буде повним і успішним.

 

        

Варіанти виготовлення протезів

 

 

 

 

Протез стегна  модульний.

Матеріал індивідуальної постійної гільзи: литий шаруватий пластик на основі акрилових смол.  Приймальна гільза індивідуальна.   Кріплення протезу - вакуумне.  Регулювально-сполучні пристрої металеві. Стопа шарнірна з амортизатором п'яти регульованої жорсткості. Формотворна частина косметичного облицювання - листовий поролон. Косметичне покриття облицювання - панчохи ортопедичні силонові.  Протез підходить для пацієнтів з низькою активністю

Протез гомілки модульний на довгу куксу. Приймальна гільза виготовлена індивідуально з литого шаруватого пластика на основі акрилових смол. Вкладна гільза з педилина. Регулювально-сполучні пристрої титанові. Стопа Динамік Motion. Кріплення протеза  - «вуздечка». Протез підходить для пацієнтів з середньою та високою активністю.

 

НАШІ КОНТАКТИ:

 

Приходьте:

61093, м.Харків, вул. Гвардійців Залізничників, 20 

 

Телефонуйте:

+380 (57) 724-28-38

+380 (50) 908-19-59

+380 (50) 326-25-47

+380 (97) 783-74-93

 

Директор: Івченко Всеволод Олександрович

 

Заступник директора: Ткачова Алла Олександрівна

 

 

 

                  

 

 

 

Звертайтесь! Ми допоможем кожному!

 

 

 

 

 

 

 

З повагою, колектив

 ТОВ «ЦЕНТР ПРОТЕЗУВАННЯ «ІНВАЛТРУД»

Comments