Перевірки цільового використання бюджетних коштів

Відділ державних соціальних інспекторів
 

Основними завданнями відділу є:

1. Здійснення контролю за правильністю надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомоги на дітей одиноким матерям, яка призначається з урахуванням доходу сім’ї, субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги.

2. Здійснення контролю за цільовим використанням коштів державного бюджету, спрямованих на виплату усіх державних соціальних допомог. 

3. Здійснення контролю за призначенням (відновленням) виплати внутрішньо переміщеним особам пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг, пільг за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування.


Допомога при народженні дитини та її цільове використання

опубліковано 20 бер. 2015 р., 01:06 tenny Adventure

          Відповідно до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми контроль за цільовим використанням допомоги і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей з 01 січня 2015 року здійснюється центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шляхом проведення вибіркового обстеження окремих сімей.

            Виплата допомоги припиняється у разі:

- позбавлення отримувача допомоги батьківських прав;

- відмови отримувача допомоги від виховання дитини;

- нецільового використання коштів і незабезпечення отримувачем допомоги належних умов для повноцінного утримання та виховання дитини;

- відібрання дитини в отримувача допомоги без позбавлення батьківських прав;

- тимчасового влаштування дитини на повне державне утримання, крім дітей, які народилися пд. час перебування матері в слідчому ізоляторі або установі виконання покарань за умови перебування дитини разом з матір’ю;

- припинення опіки або звільнення опікуна від його повноважень щодо конкретної дитини;

- перебування отримувача допомоги у місцях позбавлення волі за рішенням суду;

- усиновлення дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування;

- смерті дитини;

- смерті отримувача допомоги;

- виникнення інших обставин.

            У зазначених випадках виплата допомоги при народженні дитини припиняється на підставі пропозицій центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.

Виплата допомоги припиняється з місяця, що настає за місяцем, в якому виникли зазначені обставини, за рішенням управління праці та соціального захисту населення.

Проте виплата допомоги поновлюється у разі, коли особа, що фактично здійснює догляд за дитиною (один з батьків дитини, опікун), звернулася протягом шести місяців після припинення виплати допомоги до управління праці та соціального захисту населення , з письмовою заявою.

З метою отримання більш детальної інформації необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного проживання.

 

 

Я.Черкас, начальник відділу державних соціальних інспекторів-головний державний соціальний інспектор управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради

1-1 of 1