ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ

Про  фінансову  підтримку  роботодавцям

на  створення  робочих  місць

для  внутрішньо  переміщених  осіб  (ВПО)

 

 

З метою підвищення ефективності залучення ресурсів міжнародних організацій-донорів до Харківської області та підтримки реалізації проектів і программ, які відповідають пріоритетам соціально-економічного розвитку регіону управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області повідомляє.

 

22 лютого 2017 року Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації спільно з БФ “Карітас України” буде проведено інформаційну сесію щодо можливості отримання фінансування в рамках Проекту “Гаранти для роботодавців. Створення робочих місць для ВПО”.

 

БФ “Карітас України” реалізує проект з надання гарантів для роботодавців за сприяння CRS та надає фінансову підтримку у розмірі 30 000 гривень на створення кожного робочого місця для внутрішньо переміщених осіб. Заявку може бути подано на створення кількох робочих місць, але не більше п’яти.

 

Термін прийому заявок  - з 7 лютого по 30 квітня 2017 року.

 

Інформаційна сесія для потенційних заявників (представників підприємств та ФОП) відбудеться у середу, 22 лютого, з 14:00 до 16:00 у приміщенні Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (“Зал № 1”), 1-й поверх) за адресою: м.Харків, просп. Московський, 75.

 

Для участі в інформаційній сесії необхідно пройти он-лайн реєстрацію.

 

Електронна заявка на участь у заході:

http://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfp88P05CMyXfN2rqCPYEzTtFtW20tJEHOpb8T4Io_wQsz6Ug/viewform?c=0&w=1

 

 

Інформація про Проект:

http://careerfornewlife.com/grantrabota   та

http://www.compet.kh.gov.ua/ukr/1177-nova-khvilya-proektu-granti-dlya-robotodavtsiv-stvorennya-robochikh-mists-dlya-vpo