Аттестація робочих місць

Атестація робочих місць за умовами праці за І квартал 2020 року

опубліковано 23 квіт. 2020 р., 01:28 УТСЗН ЛМР

Управлінням створений реєстр, до якого станом на 01.04.2020 року внесено 80 підприємств, установ та організацій Лозівської міської об'єднаної територіальної громади зі шкідливими умовами праці. Реєстр постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані. Дані реєстру надаються для поповнення Єдиного міжгалузевого банку даних безпеки та гігієни праці травмонебезпечних підприємств і підприємств із шкідливими умовами праці. Його створення дає можливість здійснювати моніторинг стану проведення атестації робочих місць та забезпечувати контроль за своєчасним (не рідше одного разу на п’ять років) та якісним проведенням атестації робочих місць на підприємствах Лозівської міської об'єднаної територіальної громади.

Протягом 1 кварталу 2020 року проведено 6 вивчень на підприємствах,  в установах та організаціях з питань якості атестації 28 робочих місць за умовами праці, надання працівникам передбачених законодавством пільг і компенсацій за роботу в шкідливих і важких умовах праці.

Проводиться щоквартальний моніторинг стану атестації робочих місць та надання пільг і компенсацій за шкідливі умови праці по 25 показниках. За результатами моніторингу чисельність працівників, які працюють в шкідливих умовах праці станом на 01.04.2020 року, становить 2738 чол. Кількість робочих місць, які атестовані, становить 3083, що складає 100 % від загальної кількості робочих місць, які підлягають атестації.  Пільгове пенсійне забезпечення за Списком №1 підтверджено 87 особам, за Списком № 2 – 615 особам, користуються додатковою відпусткою –1429 працівників, скороченим робочим тижнем – 297 осіб, доплати за шкідливі умови праці отримують 2284 особи, 848 працюючих безкоштовно одержує молоко. Зазначені пільги та компенсації надаються виключно за результатами атестації робочих місць за умовами праці.

При повідомній реєстрації колективних договорів рекомендується передбачати в них чітке і повне виконання роботодавцями вимог статей Закону України "Про охорону праці" щодо створення безпечних і здорових умов праці, дотримання термінів і порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання працівникам за шкідливі та важкі умови праці пільг і компенсацій, передбачених законодавством.

Атестація робочих місць за умовами праці за 2019 рік

опубліковано 24 січ. 2020 р., 04:42 УТСЗН ЛМР

Управлінням створений реєстр, до якого станом на 01.01.2020 року внесено 81 підприємство, установа та організація Лозівської міської об'єднаної територіальної громади зі шкідливими умовами праці. Реєстр постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані. Дані реєстру надаються для поповнення Єдиного міжгалузевого банку даних безпеки та гігієни праці травмонебезпечних підприємств і підприємств із шкідливими умовами праці. Його створення дає можливість здійснювати моніторинг стану проведення атестації робочих місць та забезпечувати контроль за своєчасним (не рідше одного разу на п’ять років) та якісним проведенням атестації робочих місць на підприємствах міста.

Протягом 2019 року проведено 23 вивчення на підприємствах,  в установах та організаціях з питань якості атестації 555 робочих місць за умовами праці, надання працівникам передбачених законодавством пільг і компенсацій за роботу в шкідливих і важких умовах праці.

Проводиться щоквартальний моніторинг стану атестації робочих місць та надання пільг і компенсацій за шкідливі умови праці по 25 показниках. За результатами моніторингу чисельність працівників, які працюють в шкідливих умовах праці станом на 01.01.2020 року, становить 2846 чол. Кількість робочих місць, які атестовані, становить 3098, що складає 100 % від загальної кількості робочих місць, які підлягають атестації.  Пільгове пенсійне забезпечення за Списком №1 підтверджено 97 особам, за Списком № 2 – 634 особам, користуються додатковою відпусткою –1482 працівника, скороченим робочим тижнем – 309 осіб, доплати за шкідливі умови праці отримують 2385 осіб, 868 працюючих безкоштовно одержує молоко. Зазначені пільги та компенсації надаються виключно за результатами атестації робочих місць за умовами праці.

При повідомній реєстрації колективних договорів рекомендується передбачати в них чітке і повне виконання роботодавцями вимог статей Закону України «Про охорону праці» щодо створення безпечних і здорових умов праці, дотримання термінів і порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання працівникам за шкідливі та важкі умови праці пільг і компенсацій, передбачених законодавством.

Атестація робочих місць за умовами праці за 9 місяців 2019 року

опубліковано 15 жовт. 2019 р., 05:39 УТСЗН ЛМР

Управлінням створений реєстр, до якого на даний час внесено 82 підприємства, установи та організації Лозівської міської об'єднаної територіальної громади зі шкідливими умовами праці. Реєстр постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані. Дані реєстру надаються для поповнення Єдиного міжгалузевого банку даних безпеки та гігієни праці травмонебезпечних підприємств і підприємств із шкідливими умовами праці. Його створення дає можливість здійснювати моніторинг стану проведення атестації робочих місць та забезпечувати контроль за своєчасним (не рідше одного разу на п’ять років) та якісним проведенням атестації робочих місць на підприємствах міста.

Протягом 9 місяців 2019 року проведено 17 вивчень на підприємствах,  в установах та організаціях з питань якості атестації 270 робочих місць за умовами праці, надання працівникам передбачених законодавством пільг і компенсацій за роботу в шкідливих і важких умовах праці.

Проводиться щоквартальний моніторинг стану атестації робочих місць та надання пільг і компенсацій за шкідливі умови праці по 25 показниках. За результатами моніторингу чисельність працівників, які працюють в шкідливих умовах праці станом на 01.10.2019 року, становить 2885 чол. Кількість робочих місць, які атестовані, становить 3085, що складає 100 % від загальної кількості робочих місць, які підлягають атестації.  Пільгове пенсійне забезпечення за Списком №1 підтверджено 99 особам, за Списком № 2 – 641 особі, користуються додатковою відпусткою –1496 працівників, скороченим робочим тижнем – 308 осіб, доплати за шкідливі умови праці отримують 2388 осіб, 866 працюючих безкоштовно одержує молоко. Зазначені пільги та компенсації надаються виключно за результатами атестації робочих місць за умовами праці.

При повідомній реєстрації колективних договорів рекомендується передбачати в них чітке і повне виконання роботодавцями вимог статей Закону України «Про охорону праці» щодо створення безпечних і здорових умов праці, дотримання термінів і порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання працівникам за шкідливі та важкі умови праці пільг і компенсацій, передбачених законодавством.

Атестація робочих місць за умовами праці за І півріччя 2019р.

опубліковано 17 лип. 2019 р., 00:38 УТСЗН ЛМР

Управлінням створений реєстр, до якого на даний час внесено 72 підприємства, установи та організації Лозівської міської об'єднаної територіальної громади зі шкідливими умовами праці. Реєстр постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані. Дані реєстру надаються для поповнення Єдиного міжгалузевого банку даних безпеки та гігієни праці травмонебезпечних підприємств і підприємств із шкідливими умовами праці. Його створення дає можливість здійснювати моніторинг стану проведення атестації робочих місць та забезпечувати контроль за своєчасним (не рідше одного разу на п’ять років) та якісним проведенням атестації робочих місць на підприємствах міста.

Протягом 1 півріччя 2019 року проведено 11 вивчень на підприємствах,  в установах та організаціях з питань якості атестації 161 робочого місця за умовами праці, надання працівникам передбачених законодавством пільг і компенсацій за роботу в шкідливих і важких умовах праці.

Проводиться щоквартальний моніторинг стану атестації робочих місць та надання пільг і компенсацій за шкідливі умови праці по 25 показниках. За результатами моніторингу чисельність працівників, які працюють в шкідливих умовах праці станом на 01.07.2019 року, становить 2893 чол. Кількість робочих місць, які атестовані, становить 3075, що складає 100 % від загальної кількості робочих місць, які підлягають атестації.  Пільгове пенсійне забезпечення за Списком №1 підтверджено 102 особам, за Списком № 2 – 650 особам, користуються додатковою відпусткою –1499 працівник, скороченим робочим тижнем – 303 особи, доплати за шкідливі умови праці отримують 2399 осіб, 899 працюючих безкоштовно одержує молоко. Зазначені пільги та компенсації надаються виключно за результатами атестації робочих місць за умовами праці.

При повідомній реєстрації колективних договорів рекомендується передбачати в них чітке і повне виконання роботодавцями вимог статей Закону України «Про охорону праці» щодо створення безпечних і здорових умов праці, дотримання термінів і порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання працівникам за шкідливі та важкі умови праці пільг і компенсацій, передбачених законодавством.

Атестація робочих місць за умовами праці за І квартал 2019р.

опубліковано 15 квіт. 2019 р., 01:13 УТСЗН ЛМР

Управлінням створений реєстр, до якого на даний час внесено 71 підприємство, установа та організація Лозівської міської обєднаної територіальної громади зі шкідливими умовами праці. Реєстр постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані. Дані реєстру надаються для поповнення Єдиного міжгалузевого банку даних безпеки та гігієни праці травмонебезпечних підприємств і підприємств із шкідливими умовами праці. Його створення дає можливість здійснювати моніторинг стану проведення атестації робочих місць та забезпечувати контроль за своєчасним (не рідше одного разу на п’ять років) та якісним проведенням атестації робочих місць на підприємствах міста.

 Протягом 1 кварталу 2019 року проведено 5 вивчення на підприємствах,  в установах та організаціях з питань якості атестації 104 робочих місць за умовами праці, надання працівникам передбачених законодавством пільг і компенсацій за роботу в шкідливих і важких умовах праці.

Проводиться щоквартальний моніторинг стану атестації робочих місць та надання пільг і компенсацій за шкідливі умови праці по 25 показниках. За результатами моніторингу чисельність працівників, які працюють в шкідливих умовах праці станом на 01.04.2019 року, становить 2883 чол. Кількість робочих місць, які підлягають атестації, становить 3063 і всі вони атестовані. Пільгове пенсійне забезпечення за Списком №1 підтверджено 104 особам, за Списком № 2 – 652 особам, користуються додатковою відпусткою –149працівник, скороченим робочим тижнем  298 осіб, доплати за шкідливі умови праці отримують 2392 особи, 891 працюючий безкоштовно одержує молоко. Зазначені пільги та компенсації надаються виключно за результатами атестації робочих місць за умовами праці.

 

Атестація робочих місць за умовами праці за 2018р.

опубліковано 14 січ. 2019 р., 23:15 УТСЗН ЛМР

Управлінням створений реєстр, до якого на даний час внесено 54 підприємства, установи та організації міста зі шкідливими умовами праці. Реєстр постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані. Дані реєстру надаються для поповнення Єдиного міжгалузевого банку даних безпеки та гігієни праці травмонебезпечних підприємств і підприємств із шкідливими умовами праці. Його створення дає можливість здійснювати моніторинг стану проведення атестації робочих місць та забезпечувати контроль за своєчасним (не рідше одного разу на п’ять років) та якісним проведенням атестації робочих місць на підприємствах міста.

 Протягом 2018 року проведено 22 вивчення на підприємствах,  в установах та організаціях з питань якості атестації 290 робочих місць за умовами праці, надання працівникам передбачених законодавством пільг і компенсацій за роботу в шкідливих і важких умовах праці.

Проводиться щоквартальний моніторинг стану атестації робочих місць та надання пільг і компенсацій за шкідливі умови праці по 25 показниках. За результатами моніторингу чисельність працівників, які працюють в шкідливих умовах праці станом на 01.01.2019 року, становить 2867 чол. Кількість робочих місць, які підлягають атестації, становить 3023 всі вони атестовані. Пільгове пенсійне забезпечення за Списком № 1 підтверджено 107 особам, за Списком №  1 – 644 особам, користуються додатковою відпусткою –1479 працівників, скороченим робочим тижнем  298 осіб, доплати за шкідливі умови праці отримують 2413 осіб, 914 рацюючих безкоштовно одержують молоко. Зазначені пільги та компенсації надаються виключно за результатами атестації робочих місць за умовами праці.

При повідомній реєстрації колективних договорів рекомендується передбачати в них чітке і повне виконання роботодавцями вимог статей Закону України «Про охорону праці» щодо створення безпечних і здорових умов праці, дотримання термінів і порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання працівникам за шкідливі та важкі умови праці пільг і компенсацій, передбачених законодавством.

 

Атестація робочих місць за умовами праці за 9 місяців 2018р.

опубліковано 16 жовт. 2018 р., 00:06 УТСЗН ЛМР

Управлінням створений реєстр, до якого на даний час внесено 54 підприємства, установи та організації міста зі шкідливими умовами праці. Реєстр постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані. Дані реєстру надаються для поповнення Єдиного міжгалузевого банку даних безпеки та гігієни праці травмонебезпечних підприємств і підприємств із шкідливими умовами праці. Його створення дає можливість здійснювати моніторинг стану проведення атестації робочих місць та забезпечувати контроль за своєчасним (не рідше одного разу на п’ять років) та якісним проведенням атестації робочих місць на підприємствах міста.

 Протягом 9 місяців 2018 року проведено 12 вивчень на підприємствах,  в установах та організаціях з питань якості атестації 152 робочих місць за умовами праці, надання передбачених законодавством пільг і компенсацій за роботу в шкідливих і важких умовах праці.

Проводиться щоквартальний моніторинг стану атестації робочих місць та надання пільг і компенсацій за шкідливі умови праці по 25 показниках. За результатами моніторингу чисельність працівників, які працюють в шкідливих умовах праці станом на 01.10.2018 року, становить 2871 чол. Кількість робочих місць, які підлягають атестації, становить 2969 і всі вони атестовані. Пільгове пенсійне забезпечення за Списком № 1 підтверджено 106 особам, за Списком №  1 – 647 особам, користуються додатковою відпусткою –1484 працівника, скороченим робочим тижнем- 282 особи, доплати за шкідливі умови праці отримують 2421 особа, 916 рацюючих безкоштовно одержують молоко. Зазначені пільги та компенсації надаються виключно за результатами атестації робочих місць за умовами праці.

При повідомній реєстрації колективних договорів рекомендується передбачати в них чітке і повне виконання роботодавцями вимог статей Закону України «Про охорону праці» щодо створення безпечних і здорових умов праці, дотримання термінів і порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання працівникам за шкідливі та важкі умови праці пільг і компенсацій, передбачених законодавством.

 

Атестація робочих місць за умовами праці за І півріччя 2018р.

опубліковано 12 лип. 2018 р., 03:18 УТСЗН ЛМР

Управлінням створено реєстр, до якого на даний час внесено 55 підприємств, організацій та установ міста із шкідливими умовами праці. Він постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані. Дані реєстру надаються для поповнення Єдиного міжгалузевого банку даних безпеки та гігієни праці травмонебезпечних підприємств і підприємств із шкідливими умовами праці. Створення такого реєстру дає можливість здійснювати моніторинг стану проведення атестації робочих місць та забезпечити контроль за своєчасним (не рідше одного разу на п’ять років) та якісним проведенням атестації робочих місць на підприємствах та в установах міста.

  Протягом 1 півріччя 2018 року проведено 6 вивчень підприємств, установ та організацій з питань якості атестації 90 робочих місць за умовами праці, надання передбачених законодавством пільг і компенсацій за роботу в шкідливих і важких умовах праці.

  Проводиться щоквартальний моніторинг стану атестації робочих місць та надання пільг і компенсацій за шкідливі умови праці по 25 показниках, відповідно до якого чисельність працівників, які зайняті на роботах в шкідливих умовах праці станом на 01.07.2018 року  чисельність працівників, які працюють в шкідливих умовах праці, становить 2846 чол. Кількість робочих місць, які підлягають атестації, становить 2977 і всі вони атестовані. Пільгове пенсійне забезпечення за Списком № 1 підтверджено 106 особам, за Списком  № 2 – 649 особам, користуються додатковою відпусткою – 1302 працівників, скороченим робочим тижнем – 255 осіб, доплати за шкідливі умови праці отримують 2425 осіб, 907 працюючих безкоштовно одержують молоко. Зазначені пільги та компенсації надаються виключно за результатами атестації робочих місць за умовами праці.

  При повідомній реєстрації колективних договорів рекомендується передбачати в них чітке і повне виконання роботодавцями вимог статей Закону України «Про охорону праці» щодо створення безпечних і здорових умов праці, дотримання термінів і порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання працівникам за шкідливі та важкі умови праці пільг і компенсацій, передбачених законодавством.

Атестація робочих місць за умовами праці за І квартал 2018р.

опубліковано 15 квіт. 2018 р., 23:08 УТСЗН ЛМР

Управлінням створено реєстр, до якого на даний час внесено 53 підприємства, організації і установи міста із шкідливими умовами праці. Він постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані. Дані реєстру надаються для поповнення Єдиного міжгалузевого банку даних безпеки та гігієни праці травмонебезпечних підприємств і підприємств із шкідливими умовами праці. Створення такого реєстру дає можливість здійснювати моніторинг стану проведення атестації робочих місць та забезпечити контроль за своєчасним (не рідше одного разу на п’ять років) та якісним проведенням атестації робочих місць на підприємствах та в установах міста.

  Протягом 1 кварталу 2018 року проведено 5 вивчень підприємств, установ та організацій з питань якості атестації 84 робочих місць за умовами праці, надання передбачених законодавством пільг і компенсацій за роботу в шкідливих і важких умовах праці.

  Проводиться щоквартальний моніторинг стану атестації робочих місць та надання пільг і компенсацій за шкідливі умови праці по 25 показниках, відповідно до якого чисельність працівників, які зайняті на роботах в шкідливих умовах праці станом на 01.04.2018 р. становить 2827 чол., із них 2966 робочих місць, які підлягають атестації, атестовано 2966 робочих місць (100 %). Пільгове пенсійне забезпечення за Списком № 1 підтверджено 104 особам, за Списком № 2 – 647 особам. Користуються додатковою відпусткою – 1294 працівника, скороченим робочим тижнем – 256 осіб, доплати за шкідливі умови праці отримує 2410 осіб, 899 працюючих безкоштовно одержують молоко. Зазначені пільги та компенсації надаються виключно за результатами атестації робочих місць за умовами праці.

  При повідомній реєстрації колективних договорів рекомендується передбачати в них чітке і повне виконання роботодавцями вимог статей Закону України «Про охорону праці» щодо створення безпечних і здорових умов праці, дотримання термінів і порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання працівникам за шкідливі та важкі умови праці пільг і компенсацій, передбачених законодавством.

Атестація робочих місць за умовами праці за 2017 рік

опубліковано 16 січ. 2018 р., 23:04 УТСЗН ЛМР

        Управлінням створено реєстр, до якого на даний час внесено 53 підприємства, організації і установи міста із шкідливими умовами праці. Він постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані. Дані реєстру надаються для поповнення Єдиного міжгалузевого банку даних безпеки та гігієни праці травмонебезпечних підприємств і підприємств із шкідливими умовами праці. Створення такого реєстру дає можливість здійснювати моніторинг стану проведення атестації робочих місць та забезпечити контроль за своєчасним (не рідше одного разу на п’ять років) та якісним проведенням атестації робочих місць на підприємствах та в установах міста.

       Протягом 2017 року проведено 26 вивчень підприємств, установ та організацій з питань якості атестації 1481 робочого місця за умовами праці, надання передбачених законодавством пільг і компенсацій за роботу в шкідливих і важких умовах праці.

      Проводиться щоквартальний моніторинг стану атестації робочих місць та надання пільг і компенсацій за шкідливі умови праці по 25 показниках, відповідно до якого чисельність працівників, які зайняті на роботах в шкідливих умовах праці станом на 01.01.2018 р. становить 2909 чол., із них 3285 робочих місць, які підлягають атестації, атестовано 3285 робочих місць (100 %). Пільгове пенсійне забезпечення за Списком № 1 підтверджено 97 особам, за Списком № 2 – 659 особам. Користуються додатковою відпусткою – 1456 працівників, скороченим робочим тижнем – 257 осіб, доплати за шкідливі умови праці отримує 2485 осіб, 1060 працюючих безкоштовно одержують молоко. Зазначені пільги та компенсації надаються виключно за результатами атестації робочих місць за умовами праці.

       При повідомній реєстрації колективних договорів рекомендується передбачати в них чітке і повне виконання роботодавцями вимог статей Закону України “Про охорону праці” щодо створення безпечних і здорових умов праці, дотримання термінів і порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання працівникам за шкідливі та важкі умови праці пільг і компенсацій, передбачених законодавством.

1-10 of 13