Семінар в м. Лозова з нагоди Дня охорони праці в Україні в 2017 році

опубліковано 3 трав. 2017 р., 22:22 УТСЗН ЛМР   [ оновлено 4 трав. 2017 р., 01:55 ]

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006, Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні.

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці - «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Актуальність даної теми обумовлена тим, що систематичний і достовірний збір даних про стан охорони праці і травматизм на виробництві є об’єктивним підґрунтям для здійснення аналізу всіх аспектів травматизму й розроблення фахівцями заходів з профілактики на рівні підприємств, регіонів і держави. Водночас важливим завданням є налагодження системи широкого доступу до даних про стан охорони праці, виробничий травматизм і професійні захворювання. Відкритість і доступність такої інформації значно підвищить ефективність використання даних та культуру профілактики й сприятиме створенню безпечних робочих місць.

Протягом Тижня охорони праці, з 21 по 28 квітня, в усіх регіонах України державні органи, профспілки, організації роботодавців та спеціалісти-практики у сфері охорони праці організовували заходи з відзначення Дня охорони праці. Основна мета цих заходів - привернення уваги суспільства до проблем у сфері охорони праці та до кількості травм, хвороб і смертей, пов'язаних з трудовою  діяльністю.

28 квітня цього року управління праці та соціального захисту населення міської ради також проводило семінар, на який було запрошено представників системи управління охороною праці м. Лозова і Лозівського району. На семінарі були розглянуті питання щодо стану охорони праці на підприємствах, в установах і організаціях м. Лозова, щодо додержання вимог законодавства в сфері охорони праці на виробництві та про профілактику травматизму на виробництві та соціальний захист потерпілих на виробництві.

В семінарі окрім управління праці та соціального захисту населення міської ради взяли участь страховий експерт з охорони праці виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Лозівському районі, головний державний інспектор з охорони праці головного управління Держпраці у Харківській області, спеціалісти з охорони праці 48 підприємств, установ та організацій міста та району.

 
        
                           
   
  

           

Comments