Зайнятість населення


Зайнятість населення за І квартал 2021 року

опубліковано 13 лип. 2021 р., 06:32 УТСЗН ЛМР

Рішенням IV сесії VIII скликання Харківської обласної ради від 11 березня 2021 року № 56-VIII затверджено Програму зайнятості населення Харківської області на період 2021-2023 років.

Одним із пріоритетних завдань заходів щодо сприяння зайнятості населення є збереження трудового потенціалу населення та підвищення якості та конкурентоспроможності робочої сили.

За даними Головного управління ДПС Харківської області в Лозівській міській територіальній громаді за 3 місяці 2021 року було створено 26 нових робочих місця за рахунок розвитку підприємницької діяльності.

Для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Лозівським міськрайонним центром зайнятості на 2021 рік укладено 3 договори. З місцевого бюджету на зазначені цілі на 2021 рік виділено 1128,2 тис. грн., з них протягом І кварталу 2021 року використано 14,0 тис.грн.

 З метою посилення контролю за станом реалізації Програми зайнятості населення Харківської області на період 2021-2023 років на території Лозівської міської територіальної громади в лютому 2021 року було проведено засідання Координаційного Комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення на якому заслухали питання щодо роботи даного Комітету на 2021 рік та виконання основних показників та заходів Програми за 2020 рік.

Питання легалізації "тіньової" зайнятості також знаходиться під постійним контролем виконавчого комітету Лозівської міської ради.

Управління праці та соціального захисту населення міської ради здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з легалізації робочих місць, контролює виконання рішень комісії, організовує та координує роботу комісії в цілому. Протягом І кварталу 2021 року було проведено 2 засідання даної комісії.

       Робота з виявлення та легалізації "тіньових" робочих місць здійснюється шляхом проведення обстежень суб’єктів господарювання з числа фізичних і юридичних осіб за місцем здійснення їх діяльності. З метою недопущення фактів «тіньової зайнятості» та сприяння створенню нових робочих місць управлінням за минулий період цього року було проведено обстеження у складі робочої групи комісії з легалізації робочих місць 3 суб’єктів підприємницької діяльності Лозівської міської територіальної громади, виявлено 2 тіньових” робочих місця.

        В зв'язку з запровадженням карантинних заходів щодо запобігання виникненню та поширенню короновірусної хвороби (COVID-19) наразі проводиться роз'яснювальна робота про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин в дистанційному режимі. Так, за цей час роз'яснювальною роботою було охоплено всього 7 субєктів господарювання із загальною чисельністю працюючих 30 чол.

          Також, протягом січня - березня 2021 року було проведено 6 сеансів телефонного зв’язку «Гаряча лінія» з питань зайнятості населення та 6 сеансів телефонного зв’язку «Гаряча лінія» з питань додержання трудового законодавства.

Під час зустрічей, бесід та в телефонному режимі з роботодавцями постійно наголошується про необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Управлінням праці та соціального захисту населення міської ради проводиться інформаційно-роз’яснювальна та організаційна робота з учасниками АТО Лозівської міської територіальної громади щодо проходження ними професійного навчання за бюджетною програмою за напрямом соціальна та професійна адаптація. Сума коштів, виділених з Державного бюджету на проходження профнавчання даною категорією осіб у 2021 році, складає 65720 грн. Станом на 01.04.2021 року на обліку в управлінні для організації професійної адаптації перебувають 18 учасників АТО Лозівської міської територіальної громади. На сьогоднішній день проводиться робота щодо організації проходження профнавчання 2-х осіб даної цільової групи на базі Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу за спеціальністю "водій автотранспортних засобів категорії "С".

 

Зайнятість населення за 2020 рік

опубліковано 13 лип. 2021 р., 06:31 УТСЗН ЛМР

Одним із пріоритетних завдань заходів щодо сприяння зайнятості населення є збереження існуючих та створення нових робочих місць.

Так, за 12 місяців 2020 року за даними Лозівського управління Головного управління ДПС Харківської області в Лозівській міській територіальній громаді було створено 569 нових робочих місць. На підприємствах, в установах та організаціях створено 293 нових робочих місця, за рахунок розвитку підприємницької діяльності – 276.

Для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Лозівським міськрайонним центром зайнятості на 2020 рік було укладено 3 договори, які протягом 2020 року забезпечили тимчасову зайнятість 245 безробітним мешканцям Лозівської міської територіальної громади. З місцевого бюджету на зазначені цілі на 2020 рік було виділено 1723,1 тис. грн., з них використано – 1710,7 тис.грн.

З метою посилення контролю за станом реалізації Програми зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року на території Лозівської міської територіальної громади в лютому 2020 року було проведено засідання Координаційного Комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення на якому заслухали питання щодо виконання основних показників та заходів даної Програми за минулий рік.

Питання легалізації "тіньової" зайнятості також знаходиться під постійним контролем виконавчого комітету Лозівської міської ради.

Управління праці та соціального захисту населення міської ради здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з легалізації робочих місць, контролює виконання рішень комісії, організовує та координує роботу комісії в цілому. Протягом  2020 року проведено 3 засідання комісії з легалізації робочих місць, було запрошено 1 роботодавця.

Робота з виявлення та легалізації "тіньових" робочих місць здійснюється шляхом проведення обстежень суб’єктів господарювання з числа фізичних і юридичних осіб за місцем здійснення їх діяльності. З метою недопущення фактів «тіньової зайнятості» та сприяння створенню нових робочих місць управлінням у січні-лютому 2020 року проведено обстеження у складі робочої групи комісії з легалізації робочих місць 106 суб’єктів підприємницької діяльності Лозівської міської територіальної громади, виявлено 2 тіньових” робочих місця.

З березня по грудень 2020 року в зв'язку з запровадженням карантинних заходів щодо запобігання виникненню та поширенню короновірусної хвороби (COVID-19) припинено проведення обстежень та інформаційних відвідувань суб'єктів господарювання Лозівської міської територіальної громади. Проводилася роз'яснювальна робота про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин в дистанційному режимі. Так, за цей час роз'яснювальною роботою було охоплено всього 24 підприємства із загальною чисельністю працюючих 170 чол.

Також, протягом січня - грудня 2020 року було проведено 5 семінарів, до участі в яких було залучено 25 роботодавців та найманих працівників і 24 сеанси телефонного зв’язку «Гаряча лінія» з питань зайнятості населення та 5 семінарів і 24 сеанси телефонного зв’язку «Гаряча лінія» з питань додержання трудового законодавства.

Під час зустрічей, бесід, нарад та семінарів з роботодавцями постійно наголошується про необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Управлінням праці та соціального захисту населення міської ради проводиться інформаційно-роз’яснювальна та організаційна робота з учасниками АТО Лозівської міської територіальної громади щодо проходження ними професійного навчання за бюджетною програмою за напрямом соціальна та професійна адаптація.

Сума коштів, виділених з Державного бюджету на проходження профнавчання даною категорією осіб у 2020 році, складала 57200 грн. Протягом 12 місяців 2020 року до управління з цього питання звернулося 11 учасників АТО. Всього станом на 01.01.2021 року на обліку в управлінні для організації професійної адаптації перебували 24 учасники АТО Лозівської міської територіальної громади.

Протягом 2020 року 8 осіб даної цільової групи пройшли профнавчання на базі Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу за спеціальностями: "водій автотранспортних засобів категорії "С" і "водій автотранспортних засобів категорії "В", на загальну суму коштів 57105 грн.

 

Зайнятість населення за 9 місяців 2020 року

опубліковано 27 жовт. 2020 р., 01:16 УТСЗН ЛМР

Одним із пріоритетних завдань заходів щодо сприяння зайнятості населення є збереження існуючих та створення нових робочих місць.

Так, за 9 місяців 2020 року за даними Лозівського управління Головного управління ДПС Харківської області в Лозівській міській об'єднаній територіальній громаді було створено 462 нових робочих місця. На підприємствах, в установах та організаціях створено 219 нових робочих місць, за рахунок розвитку підприємницької діяльності – 243.

Для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Лозівським міськрайонним центром зайнятості на 2020 рік було укладено 3 договори, які протягом 9 місяців 2020 року забезпечили тимчасову зайнятість 432 безробітним мешканцям Лозівської міської ОТГ. З місцевого бюджету на зазначені цілі на 2020 рік виділено 1906,0 тис. грн., з них за звітний період цього року використано 1554,7 тис.грн..

 З метою посилення контролю за станом реалізації Програми зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року на території Лозівської міської об'єднаної територіальної громади в лютому 2020 року було проведено засідання Координаційного Комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення на якому заслухали питання щодо виконання основних показників та заходів даної Програми за минулий рік.

Питання легалізації "тіньової" зайнятості також знаходиться під постійним контролем виконавчого комітету Лозівської міської ради.

Управління праці та соціального захисту населення міської ради здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з легалізації робочих місць, контролює виконання рішень комісії, організовує та координує роботу комісії в цілому. Протягом 9 місяців 2020 року проведено 3 засідання комісії з легалізації робочих місць, було запрошено 1 роботодавця.

Робота з виявлення та легалізації "тіньових" робочих місць здійснюється шляхом проведення обстежень суб’єктів господарювання з числа фізичних і юридичних осіб за місцем здійснення їх діяльності. З метою недопущення фактів «тіньової зайнятості» та сприяння створенню нових робочих місць управлінням у січні-лютому 2020 року проведено обстеження у складі робочої групи комісії з легалізації робочих місць 106 суб’єктів підприємницької діяльності Лозівської міської об'єднаної територіальної громади, виявлено 2 тіньових” робочих місця.

З березня по вересень цього року в зв'язку з запровадженням карантинних заходів щодо запобігання виникненню та поширенню короновірусної хвороби (COVID-19) припинено проведення обстежень та інформаційних відвідувань суб'єктів господарювання Лозівської міської об'єднаної територіальної громади. Наразі проводиться роз'яснювальна робота про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин в дистанційному режимі. Так, за цей час роз'яснювальною роботою було охоплено всього 20 підприємств із загальною чисельністю працюючих 127 чол.

Також, протягом січня - вересня 2020 року було проведено 5 семінарів, до участі в яких було залучено 25 роботодавців та найманих  працівників і 18 сеансів телефонного зв’язку «Гаряча лінія» з питань зайнятості населення та 5 семінарів і 18 сеансів телефонного зв’язку «Гаряча лінія» з питань додержання трудового законодавства.

Під час зустрічей, бесід, нарад та семінарів з роботодавцями постійно наголошується про необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Управлінням праці та соціального захисту населення міської ради проводиться інформаційно-роз’яснювальна та організаційна робота з учасниками АТО Лозівської міської ОТГ щодо проходження ними професійного навчання за бюджетною програмою за напрямом соціальна та професійна адаптація. Сума коштів, виділених з Державного бюджету на проходження профнавчання даною категорією осіб у 2020 році, складає 57,2 тис.грн. Протягом 9 місяців 2020 року до управління з цього питання звернулося 8 учасників АТО. Всього станом на 01.10.2020 року на обліку в управлінні для організації професійної адаптації перебувають 24 учасники АТО Лозівської міської об'єднаної територіальної громади. На сьогоднішній день 4 осіб даної цільової групи пройшли профнавчання на базі Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу, з яких 3 – за спеціальністю "водій автотранспортних засобів категорії "С" і 1 – за спеціальністю "водій автотранспортних засобів категорії "В", на загальну суму коштів 26225 грн. Наразі управлінням ведеться робота щодо укладання договору на навчання ще 4 учасників АТО за спеціальністю "водій автотранспортних засобів категорії "С".

Зайнятість населення за І півріччя 2020 року

опубліковано 14 лип. 2020 р., 01:37 УТСЗН ЛМР

Одним із пріоритетних завдань заходів щодо сприяння зайнятості населення є збереження існуючих та створення нових робочих місць.

Так, за І півріччя 2020 року за даними Лозівського управління Головного управління ДПС Харківської області в Лозівській міській об'єднаній територіальній громаді було створено 309 нових робочих місця. На підприємствах, в установах та організаціях створено 154 нових робочих місця, за рахунок розвитку підприємницької діяльності – 155.

Для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Лозівським міськрайонним центром зайнятості на 2020 рік було укладено 3 договори, які у І півріччі 2020 року забезпечили тимчасову зайнятість 430 мешканцям Лозівської міської ОТГ. З місцевого бюджету на зазначені цілі на 2020 рік виділено 1000,0 тис. грн., з них за звітний період цього року використано 824,2 тис.грн.

 З метою посилення контролю за станом реалізації Програми зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року на території Лозівської міської об'єднаної територіальної громади в лютому 2020 року було проведено засідання Координаційного Комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення на якому заслухали питання щодо виконання основних показників та заходів даної Програми за минулий рік.

Питання легалізації "тіньової" зайнятості також знаходиться під постійним контролем виконавчого комітету Лозівської міської ради.

Управління праці та соціального захисту населення міської ради здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з легалізації робочих місць, контролює виконання рішень комісії, організовує та координує роботу комісії в цілому. Протягом І півріччя 2020 року проведено 3 засідання комісії з легалізації робочих місць, запрошено 1 роботодавця.

Робота з виявлення та легалізації "тіньових" робочих місць здійснюється шляхом проведення обстежень суб’єктів господарювання з числа фізичних і юридичних осіб за місцем здійснення їх діяльності. За 6 місяців 2020 року було проведено 106 обстежень, виявлено 2 "тіньових" робочих місця.

Для роботодавців та найманих працівників проведено 12 сеансів "гарячої лінії" та 5 семінарів, на яких розглядалися питання легалізації робочих місць.

Під час зустрічей, бесід, нарад та семінарів з роботодавцями постійно наголошується про необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Управлінням праці та соціального захисту населення міської ради проводиться інформаційно-роз’яснювальна та організаційна робота з учасниками АТО Лозівської міської ОТГ щодо проходження ними професійного навчання за бюджетною програмою за напрямом соціальна та професійна адаптація. Сума коштів, виділених з Державного бюджету на проходження профнавчання даною категорією осіб у 2020 році, складає 53,2 тис.грн. Протягом 6 місяців 2020 року до управління з цього питання звернулося 3 учасників АТО, всього станом на 01.07.2020 року на обліку в управлінні для організації професійної адаптації перебувають 19 учасників АТО Лозівської міської об'єднаної територіальної громади. На сьогоднішній день 4 осіб даної цільової групи проходять профнавчання на базі Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу, з яких 3 – за спеціальністю: "водій автотранспортних засобів категорії "С" і 1 – за спеціальністю: "водій автотранспортних засобів категорії "В," на загальну суму коштів 26225 грн. 

Зайнятість населення за І квартал 2020 року

опубліковано 23 квіт. 2020 р., 01:32 УТСЗН ЛМР

Одним із пріоритетних завдань заходів щодо сприяння зайнятості населення є збереження існуючих та створення нових робочих місць.

Так, за І квартал 2020 року за даними Лозівського управління Головного управління ДПС Харківської області в Лозівській міській об'єднаній територіальній громаді створено 161 нове робоче місце. На підприємствах, в установах та організаціях було створено 103 нових робочих місця, за рахунок розвитку підприємницької діяльності 58.

Для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Лозівським міськрайонним центром зайнятості на 2020 рік було укладено 3 договори, які у І кварталі 2020 року забезпечили тимчасову зайнятість 22 мешканцям Лозівської міської ОТГ. З місцевого бюджету на зазначені цілі на 2020 рік виділено 1000,0 тис. грн., з них за звітний період цього року використано 98,8 тис.грн.

 З метою посилення контролю за станом реалізації Програми зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року на території Лозівської міської об'єднаної територіальної громади в лютому 202року було проведено засідання Координаційного Комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення на якому заслухали питання щодо виконання основних показників та заходів даної Програми за минулий рік.

Питання легалізації "тіньової" зайнятості також знаходиться під постійним контролем виконавчого комітету Лозівської міської ради.

Управління праці та соціального захисту населення міської ради здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з легалізації робочих місць, контролює виконання рішень комісії, організовує та координує роботу комісії в цілому. Протягом І кварталу 2020 року проведено 2 засідання комісії з легалізації робочих місць, запрошено 1 роботодавця.

Робота з виявлення та легалізації "тіньових" робочих місць здійснюється шляхом проведення обстежень суб’єктів господарювання з числа фізичних і юридичних осіб за місцем здійснення їх діяльності. За 3 місяці 2020 року було проведено 106 обстежень, виявлено 2 "тіньових" робочих місця.

Для роботодавців та найманих працівників проведено 6 сеансів "гарячої лінії" та 5 семінарів, на яких розглядалися питання легалізації робочих місць.

Під час зустрічей, бесід, нарад та семінарів з роботодавцями постійно наголошується про необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Управлінням праці та соціального захисту населення міської ради проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з учасниками АТО Лозівської міської ОТГ щодо можливості проходження ними професійного навчання за бюджетною програмою за напрямом соціальна та професійна адаптація. Протягом 3 місяців 2020 року до управління з цього питання звернулося 2 учасників АТО. Сума коштів, виділених на проходження профнавчання даною категорією осіб у 2020 році, складає 53,2 тис.грн.

Зайнятість населення за 2019 рік

опубліковано 24 січ. 2020 р., 04:40 УТСЗН ЛМР

Одним із пріоритетних завдань заходів щодо сприяння зайнятості населення є збереження існуючих та створення нових робочих місць.

Так, за 12 місяців 2019 року за даними Лозівського управління Головного управління ДПС Харківської області в Лозівській міській об'єднаній територіальній громаді створено 621 нове робоче місце. На підприємствах, в установах та організаціях було створено 297 нових робочих місць, за рахунок розвитку підприємницької діяльності – 324.

Для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Лозівським міськрайонним центром зайнятості на протягом 2019 року було укладено 3 договори, які забезпечили тимчасову зайнятість 324 мешканцям Лозівської міської об'єднаної громади. З місцевого бюджету на зазначені цілі в 2019 році було виділено 1082,6 тис. грн.

 З метою посилення контролю за станом реалізації Програми зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року на території Лозівської міської об'єднаної територіальної громади в лютому, травні, вересні та листопаді 201року були проведені засідання Координаційного Комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення на яких заслухали питання щодо виконання основних показників та заходів даної Програми.

Питання легалізації «тіньової» зайнятості також знаходиться під постійним контролем виконавчого комітету Лозівської міської ради.

Управління праці та соціального захисту населення міської ради здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з легалізації робочих місць, контролює виконання рішень комісії, організовує та координує роботу комісії в цілому. Протягом 2019 року проведено 12 засідань комісії з легалізації робочих місць, на які було запрошено протягом року 6 роботодавців.

Робота з виявлення та легалізації „тіньових” робочих місць здійснюється шляхом проведення обстежень суб’єктів підприємницької діяльності з числа фізичних осіб. За 12 місяців 2019 року було проведено 385 обстежень суб’єктів господарювання. Виявлено 13 «тіньових» робочих місць. Завдяки вжитим заходам  11 мешканців міста отримли можливість працювати на постійній основі з відповідним соціальним та пенсійним забезпеченням.

Для підприємців з числа фізичних осіб та найманих працівників проведено 23 сеанси «гарячої лінії» та 24 семінари, на яких розглядалися питання легалізації робочих місць.

Під час зустрічей, бесід, нарад та семінарів з роботодавцями постійно наголошується про необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Управлінням праці та соціального захисту населення міської ради проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з учасниками АТО Лозівської міської ОТГ щодо можливості проходження ними професійного навчання за бюджетною програмою за напрямом соціальна та професійна адаптація. Протягом 12 місяців 2019 року до управління з цього питання звернулося 16 учасників АТО. У 2019 році була проведена робота щодо укладання договорів для організації професійного навчання 13 учасників АТО на базі Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу за спеціальностями: водій автотранспортних засобів категорії “С” та водій автотранспортних засобів категорії “В” на загальну суму 92540 грн.

Зайнятість населення за 9 місців 2019 року

опубліковано 15 жовт. 2019 р., 05:36 УТСЗН ЛМР

Одним із пріоритетних завдань заходів щодо сприяння зайнятості населення є збереження існуючих та створення нових робочих місць.

Так, за 9 місяців 2019 року за даними Лозівського управління Головного управління ДПС Харківської області в Лозівській міській об'єднаній територіальній громаді створено 479 нових робочих місць. На підприємствах, в установах та організаціях було створено 256 нових робочих місць та за рахунок розвитку підприємницької діяльності 223 нових робочих місця.

Для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Лозівським міськрайонним центром зайнятості на цей час було укладено 3 договори, які забезпечили тимчасову зайнятість протягом  9 місяців 2019 року 1080 мешканцям Лозівської міської обєднаної громади. З місцевого бюджету на зазначені цілі на 2019 рік було виділено 1022,1 тис. грн., освоєно за 9 місяців 2019 року  942,6 тис.грн.

 З метою посилення контролю за станом реалізації Програми зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року на території Лозівської міської об'єднаної територіальної громади в лютому, травні та вересні 201року були проведені засідання Координаційного Комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення на якому заслухали питання щодо виконання основних показників та заходів даної Програми.

Питання легалізації «тіньової» зайнятості також знаходиться під постійним контролем виконавчого комітету Лозівської міської ради.

Управління праці та соціального захисту населення міської ради здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з легалізації робочих місць, контролює виконання рішень комісії, організовує та координує роботу комісії в цілому. Протягом звітного періоду 2019 року проведено 9 засідань комісії з легалізації робочих місць.

Робота з виявлення та легалізації „тіньових” робочих місць здійснюється шляхом проведення обстежень суб’єктів підприємницької діяльності з числа фізичних осіб. За 9 місяців 2019 року проведено 303 обстеження суб’єктів господарювання. Виявлено 11 «тіньових» робочих місць. Завдяки вжитим заходам  9 мешканців міста отримли можливість працювати на постійній основі з відповідним соціальним та пенсійним забезпеченням.

Для підприємців з числа фізичних осіб та найманих працівників проведено 17 сеансів «гарячої лінії» та 17 семінарів, на яких розглядалися питання легалізації робочих місць.

Під час зустрічей, бесід, нарад та семінарів з роботодавцями постійно наголошується про необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Управлінням праці та соціального захисту населення міської ради проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з учасниками АТО Лозівської міської ОТГ щодо можливості проходження ними професійного навчання за бюджетною програмою за напрямом соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції. Протягом 9 місяців 2019 року до управління з цього питання звернулися 12 учасників АТО. Всього на обліку в управлінні станом на 01.10.2019 року перебувають 15 осіб даної категорії. Протягом минулого періоду цього року була проведена робота щодо укладання договорів для організації професійного навчання 13 учасників АТО на базі Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу за спеціальностями: водій автотранспортного засобу категорії “С” та водій автотранспортного засобу категорії “В” на загальну суму 92540 грн.

Зайнятість населення за І півріччя 2019р.

опубліковано 17 лип. 2019 р., 00:36 УТСЗН ЛМР

Одним із пріоритетних завдань заходів щодо сприяння зайнятості населення є збереження існуючих та створення нових робочих місць.

Так, в І півріччі 2019 року за даними Лозівського управління Головного управління ДФС Харківської області в Лозівській міській об'єднаній територіальній громаді створено 323 нових робочих місць. На підприємствах, в установах та організаціях було створено 138 нових робочих місць та за рахунок розвитку підприємницької діяльності було створено 185 нових робочих місць.

Для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Лозівським міськрайонним центром зайнятості на цей час було укладено 3 договори, які забезпечили тимчасову зайнятість протягом 6 місяців 2019 року 934 мешканцям Лозівської міської обєднаної громади. З місцевого бюджету на зазначені цілі на 2019 рік було виділено 1464,8 тис. грн., освоєно за І півріччя 2019 року  663,0 тис.грн.

 З метою посилення контролю за станом реалізації Програми зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року на території Лозівської міської об'єднаної територіальної громади в лютому та травні 2019 року були проведені засідання Координаційного Комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення на якому заслухали питання щодо виконання основних показників та заходів даної Програми.

Питання легалізації «тіньової» зайнятості також знаходиться під постійним контролем виконавчого комітету Лозівської міської ради.

Управління праці та соціального захисту населення міської ради здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з легалізації робочих місць, контролює виконання рішень комісії, організовує та координує роботу комісії в цілому. Протягом звітного періоду 2019 року проведено 6 засідань комісії з легалізації робочих місць.

Робота з виявлення та легалізації „тіньових” робочих місць здійснюється шляхом проведення обстежень суб’єктів підприємницької діяльності з числа фізичних осіб. За І півріччя 2019 року проведено 179 обстежень суб’єктів господарювання. Виявлено 8 «тіньових» робочих місць. Завдяки вжитим заходам 5 мешканців міста отримли можливість працювати на постійній основі з відповідним соціальним та пенсійним забезпеченням.

Для підприємців з числа фізичних осіб та найманих працівників проведено 12 сеансів «гарячої лінії» та 12 семінарів, на яких розглядалися питання легалізації робочих місць.

Під час зустрічей, бесід, нарад та семінарів з роботодавцями постійно наголошується про необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Управлінням проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з учасниками АТО Лозівської міської ОТГ щодо можливості проходження  ними професійного навчання за бюджетною програмою за напрямом соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операці. Протягом 6 місяців 2019 року до управління з цього питання звернулися 5 учасників АТО. Всього на обліку в управліені станом на 01.07.2019 року перебувають 23 особи даної категорії, з яких 6 учасників АТО у І півріччі пройшли навчання на базі Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу за спеціальностями: водій автотранспортного засобу категорії “С” та водій автотранспортного засобу категорії “В” на загальну суму 39165 тис. грн.

зайнятість населення за І квартал 2019р.

опубліковано 15 квіт. 2019 р., 01:10 УТСЗН ЛМР

Одним із пріоритетних завдань заходів щодо сприяння зайнятості населення є збереження існуючих та створення нових робочих місць.

Так, в І кварталі 2019 року за даними Лозівського управління Головного управління ДФС Харківської області в Лозівській міській об'єднаній територіальній громаді створено 174 нових робочих місця. На підприємствах, в установах та організаціях було створено 56 нових робочих місць та за рахунок розвитку підприємницької діяльності було створено 118 нових робочих місць.

Для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Лозівським міськрайонним центром зайнятості на цей час було укладено договори, які забезпечили тимчасову зайнятість протягом 3 місяців 2019 року 33 мешканцям Лозівської міської обєднаної громади. З місцевого бюджету на зазначені цілі на 2019 рік було виділено 1103,1 тис. грн., освоєно за І квартал 2019 року  91,5 тис.грн.

 З метою посилення контролю за станом реалізації Програми зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року на території Лозівської міської об'єднаної територіальної громади в лютому 2019 року було проведено засідання Координаційного Комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення на якому заслухали питання щодо виконання основних показників та заходів даної Програми за 2018 рік.

Питання легалізації «тіньової» зайнятості також знаходиться під постійним контролем виконавчого комітету Лозівської міської ради.

Управління праці та соціального захисту населення міської ради здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з легалізації робочих місць, контролює виконання рішень комісії, організовує та координує роботу комісії в цілому. Протягом звітного періоду 2019 року проведено 3 засідання комісії з легалізації робочих місць.

Робота з виявлення та легалізації „тіньових” робочих місць здійснюється шляхом проведення обстежень суб’єктів підприємницької діяльності з числа фізичних осіб. За І квартал 2019 року проведено 75 обстежень суб’єктів господарювання. Виявлено 6 «тіньових» робочих місць. Завдяки вжитим заходам 5 мешканців міста отримли можливість працювати на постійній основі з відповідним соціальним та пенсійним забезпеченням.

Для підприємців з числа фізичних осіб та найманих працівників проведено 6 сеансів «гарячої лінії» та 6 семінарів, на яких розглядалися питання легалізації робочих місць.

Під час зустрічей, бесід, нарад та семінарів з роботодавцями постійно наголошується про необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Управлінням проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з учасниками АТО Лозівської міської ОТГ щодо можливості проходження  ними професійного навчання за бюджетною програмою 2505150 «Заходи з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та учасників  антитерористичної операції» за напрямом соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операці. Протягом 3 місяців 2019 року до управління з цього питання звернулися 5 учасників АТО. Всього на обліку в управліені станом на 01.04.2019 року перебувають 23 особи даної категорії, з яких 3 учасників АТО з 15 березня 2019 року вже розпочали навчання на базі Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу за спеціальністю водій автотранспортного засобу категорії “С” на загальну суму 22365 тис. грн.

Зайнятість населення станом на 01.01.2019 року

опубліковано 14 січ. 2019 р., 23:33 УТСЗН ЛМР

Станом на 01.01.2019 року на обліку в центрі зайнятості перебували 1486 чол. незайнятого населення міста.

Протягом 12 місяців 2018 року послугами Лозівського міськрайонного центру зайнятості скористалися 4565 незайнятих трудовою діяльністю громадян міста.

Чисельність незайнятих громадян міста, охоплених активними заходами сприяння зайнятості становить 4313 чол.

 Протягом звітного періоду 2018 року допомогу у працевлаштуванні отримали 2136 чол.

 За 12 місяців 2018 року по місту створено 469 нових робочих місця.

Для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Лозівським міськрайонним центром зайнятості на цей час укладено 10 договорів, які забезпечили тимчасову зайнятість протягом 12 місяців 2018 року 1409 мешканцям міста. З місцевих бюджетів м. Лозова на зазначені цілі на 2018 рік було виділено 531,62 тис. грн. (в тому числі м. Лозова - 415 тис.грн., смт. Панютине - 88,62 тис.грн., с. Домаха - 28 тис.грн.). Освоєно протягом року 501,55 тис.грн.

 Підвищити свою конкурентоспроможність шляхом професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації протягом 12 місяців 2018 року отримали можливість 768 мешканця міста.

З метою посилення контролю за станом реалізації Програми зайнятості в лютому, квітні, вересні та листопаді 2018 року були проведені засідання Координаційного комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення на яких заслухали питання щодо виконання основних показників та заходів Програми .

Питання легалізації «тіньової» зайнятості знаходиться під постійним контролем виконавчого комітету Лозівської міської ради.

Управління праці та соціального захисту населення здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з легалізації робочих місць, контролює виконання рішень комісії, організовує та координує роботу комісії в цілому. Протягом звітного періоду 2018 року проведено 12 засідань комісії.

Робота з виявлення та легалізації „тіньових” робочих місць здійснюється шляхом проведення обстежень суб’єктів підприємницької діяльності з числа фізичних осіб. За 12 місяців 2018 року проведено 275 обстежень суб’єктів господарювання. Виявлено 12 «тіньових» робочих місць. Завдяки вжитим заходам 11 мешканців міста отримли можливість працювати на постійній основі з відповідним соціальним та пенсійним забезпеченням.

Для підприємців з числа фізичних осіб та найманих працівників проведено 23 сеанси «гарячої лінії», 24 семінари, на яких розглядалися питання легалізації робочих місць.

Під час зустрічей, бесід, нарад та семінарів з роботодавцями постійно наголошується про необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Управлінням проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота з учасниками АТО м. Лозова щодо можливості проходження професійного навчання в рамках їх соціальної та професійної адаптації. Протягом 2018 року на на обліку в управлінні перебували 26 осіб даної категорії, з яких 7 протягом року пройшли професійне навчання за бюджетною програмою 2505150 «Заходи з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації,  забезпечення санаторно-курортним лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та учасників  антитерористичної операції» за напрямом соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції на базі Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу на загальну суму 51800 грн.

Проводиласяся робота по прийому заяв та формуванню списків можливих учасників пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 року № 1154. З початку 2018 року прийнято 76 заяв щодо участі у даному соціальному проекті.

 

1-10 of 23