Зайнятість населення


Зайнятість населення за 2019 рік

опубліковано 24 січ. 2020 р., 04:40 УТСЗН ЛМР

Одним із пріоритетних завдань заходів щодо сприяння зайнятості населення є збереження існуючих та створення нових робочих місць.

Так, за 12 місяців 2019 року за даними Лозівського управління Головного управління ДПС Харківської області в Лозівській міській об'єднаній територіальній громаді створено 621 нове робоче місце. На підприємствах, в установах та організаціях було створено 297 нових робочих місць, за рахунок розвитку підприємницької діяльності – 324.

Для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Лозівським міськрайонним центром зайнятості на протягом 2019 року було укладено 3 договори, які забезпечили тимчасову зайнятість 324 мешканцям Лозівської міської об'єднаної громади. З місцевого бюджету на зазначені цілі в 2019 році було виділено 1082,6 тис. грн.

 З метою посилення контролю за станом реалізації Програми зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року на території Лозівської міської об'єднаної територіальної громади в лютому, травні, вересні та листопаді 201року були проведені засідання Координаційного Комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення на яких заслухали питання щодо виконання основних показників та заходів даної Програми.

Питання легалізації «тіньової» зайнятості також знаходиться під постійним контролем виконавчого комітету Лозівської міської ради.

Управління праці та соціального захисту населення міської ради здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з легалізації робочих місць, контролює виконання рішень комісії, організовує та координує роботу комісії в цілому. Протягом 2019 року проведено 12 засідань комісії з легалізації робочих місць, на які було запрошено протягом року 6 роботодавців.

Робота з виявлення та легалізації „тіньових” робочих місць здійснюється шляхом проведення обстежень суб’єктів підприємницької діяльності з числа фізичних осіб. За 12 місяців 2019 року було проведено 385 обстежень суб’єктів господарювання. Виявлено 13 «тіньових» робочих місць. Завдяки вжитим заходам  11 мешканців міста отримли можливість працювати на постійній основі з відповідним соціальним та пенсійним забезпеченням.

Для підприємців з числа фізичних осіб та найманих працівників проведено 23 сеанси «гарячої лінії» та 24 семінари, на яких розглядалися питання легалізації робочих місць.

Під час зустрічей, бесід, нарад та семінарів з роботодавцями постійно наголошується про необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Управлінням праці та соціального захисту населення міської ради проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з учасниками АТО Лозівської міської ОТГ щодо можливості проходження ними професійного навчання за бюджетною програмою за напрямом соціальна та професійна адаптація. Протягом 12 місяців 2019 року до управління з цього питання звернулося 16 учасників АТО. У 2019 році була проведена робота щодо укладання договорів для організації професійного навчання 13 учасників АТО на базі Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу за спеціальностями: водій автотранспортних засобів категорії “С” та водій автотранспортних засобів категорії “В” на загальну суму 92540 грн.

Зайнятість населення за 9 місців 2019 року

опубліковано 15 жовт. 2019 р., 05:36 УТСЗН ЛМР

Одним із пріоритетних завдань заходів щодо сприяння зайнятості населення є збереження існуючих та створення нових робочих місць.

Так, за 9 місяців 2019 року за даними Лозівського управління Головного управління ДПС Харківської області в Лозівській міській об'єднаній територіальній громаді створено 479 нових робочих місць. На підприємствах, в установах та організаціях було створено 256 нових робочих місць та за рахунок розвитку підприємницької діяльності 223 нових робочих місця.

Для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Лозівським міськрайонним центром зайнятості на цей час було укладено 3 договори, які забезпечили тимчасову зайнятість протягом  9 місяців 2019 року 1080 мешканцям Лозівської міської обєднаної громади. З місцевого бюджету на зазначені цілі на 2019 рік було виділено 1022,1 тис. грн., освоєно за 9 місяців 2019 року  942,6 тис.грн.

 З метою посилення контролю за станом реалізації Програми зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року на території Лозівської міської об'єднаної територіальної громади в лютому, травні та вересні 201року були проведені засідання Координаційного Комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення на якому заслухали питання щодо виконання основних показників та заходів даної Програми.

Питання легалізації «тіньової» зайнятості також знаходиться під постійним контролем виконавчого комітету Лозівської міської ради.

Управління праці та соціального захисту населення міської ради здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з легалізації робочих місць, контролює виконання рішень комісії, організовує та координує роботу комісії в цілому. Протягом звітного періоду 2019 року проведено 9 засідань комісії з легалізації робочих місць.

Робота з виявлення та легалізації „тіньових” робочих місць здійснюється шляхом проведення обстежень суб’єктів підприємницької діяльності з числа фізичних осіб. За 9 місяців 2019 року проведено 303 обстеження суб’єктів господарювання. Виявлено 11 «тіньових» робочих місць. Завдяки вжитим заходам  9 мешканців міста отримли можливість працювати на постійній основі з відповідним соціальним та пенсійним забезпеченням.

Для підприємців з числа фізичних осіб та найманих працівників проведено 17 сеансів «гарячої лінії» та 17 семінарів, на яких розглядалися питання легалізації робочих місць.

Під час зустрічей, бесід, нарад та семінарів з роботодавцями постійно наголошується про необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Управлінням праці та соціального захисту населення міської ради проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з учасниками АТО Лозівської міської ОТГ щодо можливості проходження ними професійного навчання за бюджетною програмою за напрямом соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції. Протягом 9 місяців 2019 року до управління з цього питання звернулися 12 учасників АТО. Всього на обліку в управлінні станом на 01.10.2019 року перебувають 15 осіб даної категорії. Протягом минулого періоду цього року була проведена робота щодо укладання договорів для організації професійного навчання 13 учасників АТО на базі Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу за спеціальностями: водій автотранспортного засобу категорії “С” та водій автотранспортного засобу категорії “В” на загальну суму 92540 грн.

Зайнятість населення за І півріччя 2019р.

опубліковано 17 лип. 2019 р., 00:36 УТСЗН ЛМР

Одним із пріоритетних завдань заходів щодо сприяння зайнятості населення є збереження існуючих та створення нових робочих місць.

Так, в І півріччі 2019 року за даними Лозівського управління Головного управління ДФС Харківської області в Лозівській міській об'єднаній територіальній громаді створено 323 нових робочих місць. На підприємствах, в установах та організаціях було створено 138 нових робочих місць та за рахунок розвитку підприємницької діяльності було створено 185 нових робочих місць.

Для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Лозівським міськрайонним центром зайнятості на цей час було укладено 3 договори, які забезпечили тимчасову зайнятість протягом 6 місяців 2019 року 934 мешканцям Лозівської міської обєднаної громади. З місцевого бюджету на зазначені цілі на 2019 рік було виділено 1464,8 тис. грн., освоєно за І півріччя 2019 року  663,0 тис.грн.

 З метою посилення контролю за станом реалізації Програми зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року на території Лозівської міської об'єднаної територіальної громади в лютому та травні 2019 року були проведені засідання Координаційного Комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення на якому заслухали питання щодо виконання основних показників та заходів даної Програми.

Питання легалізації «тіньової» зайнятості також знаходиться під постійним контролем виконавчого комітету Лозівської міської ради.

Управління праці та соціального захисту населення міської ради здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з легалізації робочих місць, контролює виконання рішень комісії, організовує та координує роботу комісії в цілому. Протягом звітного періоду 2019 року проведено 6 засідань комісії з легалізації робочих місць.

Робота з виявлення та легалізації „тіньових” робочих місць здійснюється шляхом проведення обстежень суб’єктів підприємницької діяльності з числа фізичних осіб. За І півріччя 2019 року проведено 179 обстежень суб’єктів господарювання. Виявлено 8 «тіньових» робочих місць. Завдяки вжитим заходам 5 мешканців міста отримли можливість працювати на постійній основі з відповідним соціальним та пенсійним забезпеченням.

Для підприємців з числа фізичних осіб та найманих працівників проведено 12 сеансів «гарячої лінії» та 12 семінарів, на яких розглядалися питання легалізації робочих місць.

Під час зустрічей, бесід, нарад та семінарів з роботодавцями постійно наголошується про необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Управлінням проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з учасниками АТО Лозівської міської ОТГ щодо можливості проходження  ними професійного навчання за бюджетною програмою за напрямом соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операці. Протягом 6 місяців 2019 року до управління з цього питання звернулися 5 учасників АТО. Всього на обліку в управліені станом на 01.07.2019 року перебувають 23 особи даної категорії, з яких 6 учасників АТО у І півріччі пройшли навчання на базі Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу за спеціальностями: водій автотранспортного засобу категорії “С” та водій автотранспортного засобу категорії “В” на загальну суму 39165 тис. грн.

зайнятість населення за І квартал 2019р.

опубліковано 15 квіт. 2019 р., 01:10 УТСЗН ЛМР

Одним із пріоритетних завдань заходів щодо сприяння зайнятості населення є збереження існуючих та створення нових робочих місць.

Так, в І кварталі 2019 року за даними Лозівського управління Головного управління ДФС Харківської області в Лозівській міській об'єднаній територіальній громаді створено 174 нових робочих місця. На підприємствах, в установах та організаціях було створено 56 нових робочих місць та за рахунок розвитку підприємницької діяльності було створено 118 нових робочих місць.

Для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Лозівським міськрайонним центром зайнятості на цей час було укладено договори, які забезпечили тимчасову зайнятість протягом 3 місяців 2019 року 33 мешканцям Лозівської міської обєднаної громади. З місцевого бюджету на зазначені цілі на 2019 рік було виділено 1103,1 тис. грн., освоєно за І квартал 2019 року  91,5 тис.грн.

 З метою посилення контролю за станом реалізації Програми зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року на території Лозівської міської об'єднаної територіальної громади в лютому 2019 року було проведено засідання Координаційного Комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення на якому заслухали питання щодо виконання основних показників та заходів даної Програми за 2018 рік.

Питання легалізації «тіньової» зайнятості також знаходиться під постійним контролем виконавчого комітету Лозівської міської ради.

Управління праці та соціального захисту населення міської ради здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з легалізації робочих місць, контролює виконання рішень комісії, організовує та координує роботу комісії в цілому. Протягом звітного періоду 2019 року проведено 3 засідання комісії з легалізації робочих місць.

Робота з виявлення та легалізації „тіньових” робочих місць здійснюється шляхом проведення обстежень суб’єктів підприємницької діяльності з числа фізичних осіб. За І квартал 2019 року проведено 75 обстежень суб’єктів господарювання. Виявлено 6 «тіньових» робочих місць. Завдяки вжитим заходам 5 мешканців міста отримли можливість працювати на постійній основі з відповідним соціальним та пенсійним забезпеченням.

Для підприємців з числа фізичних осіб та найманих працівників проведено 6 сеансів «гарячої лінії» та 6 семінарів, на яких розглядалися питання легалізації робочих місць.

Під час зустрічей, бесід, нарад та семінарів з роботодавцями постійно наголошується про необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Управлінням проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з учасниками АТО Лозівської міської ОТГ щодо можливості проходження  ними професійного навчання за бюджетною програмою 2505150 «Заходи з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та учасників  антитерористичної операції» за напрямом соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операці. Протягом 3 місяців 2019 року до управління з цього питання звернулися 5 учасників АТО. Всього на обліку в управліені станом на 01.04.2019 року перебувають 23 особи даної категорії, з яких 3 учасників АТО з 15 березня 2019 року вже розпочали навчання на базі Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу за спеціальністю водій автотранспортного засобу категорії “С” на загальну суму 22365 тис. грн.

Зайнятість населення станом на 01.01.2019 року

опубліковано 14 січ. 2019 р., 23:33 УТСЗН ЛМР

Станом на 01.01.2019 року на обліку в центрі зайнятості перебували 1486 чол. незайнятого населення міста.

Протягом 12 місяців 2018 року послугами Лозівського міськрайонного центру зайнятості скористалися 4565 незайнятих трудовою діяльністю громадян міста.

Чисельність незайнятих громадян міста, охоплених активними заходами сприяння зайнятості становить 4313 чол.

 Протягом звітного періоду 2018 року допомогу у працевлаштуванні отримали 2136 чол.

 За 12 місяців 2018 року по місту створено 469 нових робочих місця.

Для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Лозівським міськрайонним центром зайнятості на цей час укладено 10 договорів, які забезпечили тимчасову зайнятість протягом 12 місяців 2018 року 1409 мешканцям міста. З місцевих бюджетів м. Лозова на зазначені цілі на 2018 рік було виділено 531,62 тис. грн. (в тому числі м. Лозова - 415 тис.грн., смт. Панютине - 88,62 тис.грн., с. Домаха - 28 тис.грн.). Освоєно протягом року 501,55 тис.грн.

 Підвищити свою конкурентоспроможність шляхом професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації протягом 12 місяців 2018 року отримали можливість 768 мешканця міста.

З метою посилення контролю за станом реалізації Програми зайнятості в лютому, квітні, вересні та листопаді 2018 року були проведені засідання Координаційного комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення на яких заслухали питання щодо виконання основних показників та заходів Програми .

Питання легалізації «тіньової» зайнятості знаходиться під постійним контролем виконавчого комітету Лозівської міської ради.

Управління праці та соціального захисту населення здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з легалізації робочих місць, контролює виконання рішень комісії, організовує та координує роботу комісії в цілому. Протягом звітного періоду 2018 року проведено 12 засідань комісії.

Робота з виявлення та легалізації „тіньових” робочих місць здійснюється шляхом проведення обстежень суб’єктів підприємницької діяльності з числа фізичних осіб. За 12 місяців 2018 року проведено 275 обстежень суб’єктів господарювання. Виявлено 12 «тіньових» робочих місць. Завдяки вжитим заходам 11 мешканців міста отримли можливість працювати на постійній основі з відповідним соціальним та пенсійним забезпеченням.

Для підприємців з числа фізичних осіб та найманих працівників проведено 23 сеанси «гарячої лінії», 24 семінари, на яких розглядалися питання легалізації робочих місць.

Під час зустрічей, бесід, нарад та семінарів з роботодавцями постійно наголошується про необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Управлінням проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота з учасниками АТО м. Лозова щодо можливості проходження професійного навчання в рамках їх соціальної та професійної адаптації. Протягом 2018 року на на обліку в управлінні перебували 26 осіб даної категорії, з яких 7 протягом року пройшли професійне навчання за бюджетною програмою 2505150 «Заходи з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації,  забезпечення санаторно-курортним лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та учасників  антитерористичної операції» за напрямом соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції на базі Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу на загальну суму 51800 грн.

Проводиласяся робота по прийому заяв та формуванню списків можливих учасників пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 року № 1154. З початку 2018 року прийнято 76 заяв щодо участі у даному соціальному проекті.

 

Зайнятість населення станом на 01.10.2018р.

опубліковано 16 жовт. 2018 р., 00:13 УТСЗН ЛМР   [ оновлено 16 жовт. 2018 р., 00:13 ]

Станом на 01.10.2018 року на обліку в центрі зайнятості перебували 1474 чол. незайнятого населення міста.

Протягом 9 місяців 2018 року послугами Лозівського міськрайонного центру зайнятості скористалися 3727 незайнятих трудовою діяльністю громадян міста.

Чисельність незайнятих громадян міста, охоплених активними заходами сприяння зайнятості становить 3460 чол.

 Протягом звітного періоду 2018 року допомогу у працевлаштуванні отримали 1606 чол.

 За 9 місяців 2018 року по місту створено 290 нових робочих місць.

Для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Лозівським міськрайонним центром зайнятості на цей час укладено 10 договорів, які забезпечили тимчасову зайнятість протягом 9 місяців 2018 року 1181 мешканцям міста. З міського бюджету на зазначені цілі на 2018 рік виділено 659,62 тис. грн.

 Підвищити свою конкурентоспроможність шляхом професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації протягом 9 місяців 2018 року отримали можливість 573 мешканця міста.

З метою посилення контролю за станом реалізації Програми зайнятості в лютому, квітні та вересні 2018 року були проведені засідання Координаційного комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення на яких заслухали питання щодо виконання основних показників та заходів Програми .

Питання легалізації «тіньової» зайнятості знаходиться під постійним контролем виконавчого комітету Лозівської міської ради.

Управління праці та соціального захисту населення здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з легалізації робочих місць, контролює виконання рішень комісії, організовує та координує роботу комісії в цілому. Протягом звітного періоду 2018 року проведено 9 засідань комісії.

Робота з виявлення та легалізації „тіньових” робочих місць здійснюється шляхом проведення обстежень суб’єктів підприємницької діяльності з числа фізичних осіб. За 9 місяців 2018 року проведено 197 обстежень суб’єктів господарювання. Виявлено 9 «тіньових» робочих місць. Завдяки вжитим заходам 8 мешканців міста отримли можливість працювати на постійній основі з відповідним соціальним та пенсійним забезпеченням.

Для підприємців з числа фізичних осіб та найманих працівників проведено 17 сеансів «гарячої лінії», 18 семінарів, на яких розглядалися питання легалізації робочих місць.

Під час зустрічей, бесід, нарад та семінарів з роботодавцями постійно наголошується про необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

В управлінні праці та соціального захисту населення міської ради оформлений стенд, на якому наведені статті законодавства, що стосуються оформлення трудових відносин, і які повинні знати як підприємці – роботодавці, так і наймані працівники, аби захищати свої права.

Управлінням проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу та взято на облік 24 особи-учасників АТО м. Лозова щодо проходження професійного навчання в рамках їх соціальної та професійної адаптації.

Проводиться робота по прийому заяв та формуванню списків можливих учасників пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 року № 1154. З початку 2018 року прийнято 64 заяви щодо участі у пілотному проекті.

Зайнятість населення станом на 01.07.2018р.

опубліковано 12 лип. 2018 р., 03:24 УТСЗН ЛМР

Станом на 01.07.2018 року на обліку в центрі зайнятості перебували 1318 чол. незайнятого населення міста.

Протягом 6 місяців 2018 року послугами Лозівського міськрайонного центру зайнятості скористалися 2820 незайнятих трудовою діяльністю громадян міста.

Чисельність незайнятих громадян міста, охоплених активними заходами сприяння зайнятості становить 2082 чол.

 Протягом звітного періоду 2018 року допомогу у працевлаштуванні отримали 1012 чол.

 За 6 місяців 2018 року по місту створено 160 нових робочих місць.

Для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Лозівським міськрайонним центром зайнятості на цей час укладено 10 договорів, які забезпечили тимчасову зайнятість протягом І півріччя 2018 року 718 мешканцям міста. З міського бюджету на зазначені цілі на 2018 рік виділено 250,0 тис. грн.

 Підвищити свою конкурентоспроможність шляхом професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації протягом 6 місяців 2018 року отримали можливість 352 мешканця міста.

З метою посилення контролю за станом реалізації Програми зайнятості в лютому та квітні 2018 року були проведені засідання Координаційного комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення на яких заслухали питання щодо виконання основних показників та заходів Програми .

Питання легалізації «тіньової» зайнятості знаходиться під постійним контролем виконавчого комітету Лозівської міської ради.

Управління праці та соціального захисту населення здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з легалізації робочих місць, контролює виконання рішень комісії, організовує та координує роботу комісії в цілому. Протягом звітного періоду 2018 року проведено 6 засідань комісії.

Робота з виявлення та легалізації „тіньових” робочих місць здійснюється шляхом проведення обстежень суб’єктів підприємницької діяльності з числа фізичних осіб. За І півріччя 2018 року проведено 158 обстежень суб’єктів господарювання. Виявлено 9 «тіньових» робочих місць. Завдяки вжитим заходам 7 мешканців міста отримли можливість працювати на постійній основі з відповідним соціальним та пенсійним забезпеченням.

Для підприємців з числа фізичних осіб та найманих працівників проведено 12 сеансів «гарячої лінії», 12 семінарів, на яких розглядалися питання легалізації робочих місць.

Під час зустрічей, бесід, нарад та семінарів з роботодавцями постійно наголошується про необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

В управлінні праці та соціального захисту населення міської ради оформлений стенд, на якому наведені статті законодавства, що стосуються оформлення трудових відносин, і які повинні знати як підприємці – роботодавці, так і наймані працівники, аби захищати свої права.

Управлінням проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу та взято на облік 16 осіб учасників АТО м. Лозова щодо проходження професійного навчання в рамках їх соціальної та професійної адаптації.

Проводиться роботу по прийому заяв та формування списків можливих учасників пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 року № 1154. З початку 2018 року прийнято 38 заяв щодо участі у пілотному проекті.

 

Зайнятість населення станом на 01.04.2018р.

опубліковано 15 квіт. 2018 р., 23:04 УТСЗН ЛМР

Станом на 01.04.2018 року на обліку в центрі зайнятості перебували 1294 чол. незайнятого населення міста.

Протягом 3 місяців 2018 року послугами Лозівського міськрайонного центру зайнятості скористалися 1956 незайнятих трудовою діяльністю громадян міста.

Чисельність незайнятих громадян міста, охоплених активними заходами сприяння зайнятості становить 983 чол.

 Протягом звітного періоду 2018 року допомогу у працевлаштуванні отримали 467 чол.

 За 3 місяці 2018 року по місту створено 66 нових робочих місць.

Для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Лозівським міськрайонним центром зайнятості на цей час укладено 10 договорів, які забезпечили тимчасову зайнятість протягом І кварталу 2018 року 343 мешканцям міста. З міського бюджету на зазначені цілі на 2018 рік виділено 250,0 тис. грн.

 Підвищити свою конкурентоспроможність шляхом професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації протягом 3 місяців 2018 року отримали можливість 173 мешканця міста.

З метою посилення контролю за станом реалізації Програми зайнятості в лютому 2018 року було проведене засідання Координаційного комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення на яких заслухали питання щодо виконання основних показників та заходів Програми .

Питання легалізації «тіньової» зайнятості знаходиться під постійним контролем виконавчого комітету Лозівської міської ради.

Управління праці та соціального захисту населення здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з легалізації робочих місць, контролює виконання рішень комісії, організовує та координує роботу комісії в цілому. Протягом звітного періоду 2018 року проведено 3 засідання комісії.

Робота з виявлення та легалізації „тіньових” робочих місць здійснюється шляхом проведення обстежень суб’єктів підприємницької діяльності з числа фізичних осіб. За І квартал 2018 року проведено 88 обстежень суб’єктів господарювання. Виявлено 5 «тіньових» робочих місць. Завдяки вжитим заходам 1 мешканець міста отримав можливість працювати на постійній основі з відповідним соціальним та пенсійним забезпеченням.

Для підприємців з числа фізичних осіб та найманих працівників проведено 6 сеансів «гарячої лінії», 6 семінарів, на яких розглядалися питання легалізації робочих місць.

Під час зустрічей, бесід, нарад та семінарів з роботодавцями постійно наголошується про необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

В управлінні праці та соціального захисту населення міської ради оформлений стенд, на якому наведені статті законодавства, що стосуються оформлення трудових відносин, і які повинні знати як підприємці – роботодавці, так і наймані працівники, аби захищати свої права.

Управлінням проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу та взято на облік 12 осіб учасників АТО м. Лозова щодо проходження професійного навчання в рамках їх соціальної та професійної адаптації.

Проводиться роботу по прийому заяв та формування списків можливих учасників пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 року № 1154. З початку 2018 року прийнято 6 заяв щодо участі у пілотному проекті.

 

Зайнятість населення за 2017 рік

опубліковано 16 січ. 2018 р., 23:59 УТСЗН ЛМР

    Станом на 01.01.2018 року на обліку в центрі зайнятості перебували 1247 чол. незайнятого населення міста.

    Протягом 12 місяців 2017 року послугами Лозівського міськрайонного центру зайнятості скористалися 4521 незайнятих трудовою діяльністю громадян міста.

    Чисельність незайнятих громадян міста, охоплених активними заходами сприяння зайнятості становить 3847 чол.

     Протягом  2017 року допомогу у працевлаштуванні отримали 2060 чол.

     За 12 місяців 2017 року по місту у сфері малого бізнесу створено 440 нових робочих місць.

     У заходах щодо реалізації активної політики зайнятості важливе значення має розвиток гнучкої та орієнтованої на працевлаштування системи професійної орієнтації та професійного навчання.

    Протягом 12 місяців 2017 року структурними підрозділами міської ради та територіальними органами виконавчої влади міста проводилась системна робота з виконання завдань та заходів Програми зайнятості населення Лозівського регіону на період до 2017 року, яка затверджена рішенням сесії Лозівської міської ради від 20 грудня 2013 року № 1062 (далі-Програма).

    Управлінням праці проведено моніторинг щодо кількості штатних працюючих, що відносяться до громадян, які мають додаткові гарантії на 55 підприємствах міста, середньооблікова чисельність штатних працюючих на яких становила на 01.01.2017 року - 5582 чол. Результати моніторингу свідчать про те, що на обстежених підприємствах дотримано вимоги ст.14 Закону України «Про зайнятість населення». Майже на кожному підприємстві число громадян відповідної категорії, значно перевищує норматив 5 відсоткової квоти.

    Незважаючи на те, що на підприємствах міста цей норматив значно перевищено, роботодавці продовжують співпрацювати з міськрайонним центром зайнятості з питання працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії. Так, за 12 місяців 2016 року працевлаштовано 796 осіб з зазначеної категорії.

    Для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Лозівським міськрайонним центром зайнятості на цей час укладено 4 договори, які забезпечили тимчасову зайнятість протягом 12 місяців 2017 року 1115 мешканцям міста. З міського бюджету на зазначені цілі на 2017 рік виділено 250,0 тис. грн., які використані у повному обсязі.

     Підвищити свою конкурентоспроможність шляхом професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації протягом 2017 року отримав можливість 672 мешканець міста.

     З метою посилення контролю за станом реалізації Програми зайнятості в лютому, травні, вересні та листопаді 2017 року були проведені засідання Координаційного комітету сприяння зайнятості та професійної орієнтації населення на яких заслухали питання щодо виконання основних показників та заходів Програми .

    Питання легалізації «тіньової» зайнятості знаходиться під постійним контролем виконавчого комітету Лозівської міської ради.

    Управління праці та соціального захисту населення здійснює організаційне забезпечення діяльності комісії з легалізації робочих місць, контролює виконання рішень комісії, організовує та координує роботу комісії в цілому. Протягом звітного періоду 2017 року проведено 12 засідань комісії.

    Робота з виявлення та легалізації „тіньових” робочих місць здійснюється шляхом проведення обстежень суб’єктів підприємницької діяльності з числа фізичних осіб. За 12 місяців 2017 року проведено 444 обстеження суб’єктів господарювання. Виявлено 15 «тіньових» робочих місць. Завдяки вжитим заходам 9 мешканців міста отримали можливість працювати на постійній основі з відповідним соціальним та пенсійним забезпеченням.

    Для підприємців з числа фізичних осіб та найманих працівників проведено 23 сеанси «гарячої лінії», 24 семінари, на яких розглядалися питання легалізації робочих місць.

    Під час зустрічей, бесід, нарад та семінарів з роботодавцями постійно наголошується про необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

    В управлінні праці та соціального захисту населення міської ради оформлено стенд, на якому наведено статті законодавства, що стосуються оформлення трудових відносин, і які повинні знати як підприємці – роботодавці, так і наймані працівники, аби захищати свої права.

“Рука допомоги” - це твій шанс на краще життя!

опубліковано 21 лист. 2017 р., 03:36 УТСЗН ЛМР   [ оновлено 21 лист. 2017 р., 03:46 ]

Ruka_30.avi


“Рука допомоги” - це можливість вийти зі стану бідності, отримувати достойну зарплатню або започаткувати свій бізнес.

 

Хто може взяти участь у Проекті?

Непрацюючі працездатні особи, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщені особи, що проживають у  Харківській області.

 

Як стати учасником Проекту?

Потрібно звернутись  до управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області або Лозівського міськрайонного центру зайнятості за місцем фактичного проживання.

 

Що необхідно для реєстрації?

заява;

довідка про отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям або довідка про взяття на облік внуирішньо переміщеної особи.

 

Обрати варіанти участі у Проекті:

отримати безвідсоткову поворотну фінансову допомогу до 64 тис.грн. для започаткування власного бізнесу;

працевлаштування;

участь у громадських роботах.

 

Як отримати фінансову допомогу?

звернутись із заявою та довідкою члена малозабезпеченої сім’ї чи внутрішньо переміщеної особи до органу соціального захисту до управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради;

підготувати бізнес-план;

надати бізнес-план та анкету учасника у центр зайнятості для розгляду Комісією з реалізації проекту;

отримати схвалення Комісії з реалізації Проекту;

зареєструвати ФОП /юридичну особу;

укласти договір про надання фінансової допомоги;

отримати фінансову допомогу для започаткування власного бізнесу.

 

Важливо

безвідсоткова поворотна фінансова допомога надається шляхом оплати рахунків на придбання обладнання та матеріалів, необхідних для ведення підприємницької діяльності;

термін повернення фінансової допомоги — до трьох років;

розмір фінансової допомоги, що підлягає поверненню, зменшується на суму сплачених учасником Проекту обов'язкових податків та зборів;

учасники Проекту “Рука допомоги” отримуватимуть консультації із започаткування та ведення бізнесу, допомогу у розробці бізнес-плану тощо.

 

Учасник, який отримав фінансову допомогу, має право не повертати гроші, якщо:

сума сплачених податків перевищила суму фінансової допомоги, що повинна бути повернута;

у перший рік участі у Проекті працевлаштував двох осіб — членів малозабезпеченої сім'ї чи внутрішньо переміщених осіб або учасників АТО строком не менше ніж на два роки.

 

Звертайтесь

Якщо ви маєте бажання вийти зі стану бідності, самостійно визначати свою долю, нести відповідальність за рідних та близьких і хочете використати свій шанс на краще життя — звертайтесь до  управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області  за адресою:  64604,  м.Лозова,  м-н  4, буд. 73,  каб. 32,  33, за телефонами: 5-16-24,     5-16-34 та до  Лозівського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м.Лозова, Севастопольский бульвар, буд. 14-а, каб. 7 та за телефоном: 2-52-15.

 

 

1-10 of 18