Санаторно-курортне лікування учасників АТО

Санаторно-курортне лікування

для  учасників бойових дій з числа учасників АТО

     Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції, регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням” (зі змінами).

     Термін проходження санаторно-курортного лікування у санаторно-курортних закладах для учасників бойових дій становить 18 днів. Для осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку становить 35 днів.

    Учасники АТО самостійно обирають санаторій для оздоровлення, після цього звертаються до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації з заявою, медичною довідкою лікувальної установи за формою № 070/о, посвідченням учасника бойових дій, військовим квитком та документом, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається тристороння угода, яка передбачає перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги.

    При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначається щороку Мінсоцполітики України за погодженням з Мінфіном України.

     Учасники бойових дій, які знаходяться на військовій службі забезпечуються санаторно-курортними путівками за місцем служби.

 Детальну інформацію можна отримати за телефоном  5-16-37


*     *      *

Управлінням праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради розпочато роботу по направленню на відпочинок до санаторно-курортних закладів Харківської області учасників АТО і членів їх сімей та членів сімей загиблих учасників АТО

        За рахунок коштів обласного бюджету забезпечуються 14-ти денним відпочинком учасники АТО та короткотерміновим відпочинком (путівка вихідного дня) терміном 2 дні - учасники АТО і члени їх сімей та члени сімей загиблих учасників АТО в санаторно-курортних закладах Харківської області ДП «Клінічний санаторій «Роща» та ДП «Клінічний санаторій «Березівські мінеральні води».

        До членів сімей учасника АТО належать: дружина (чоловік), їхні неповнолітні діти (до 18 років); неповнолітні діти (до 18 років), які знаходяться під опікою або піклуванням особи та проживають разом з ним. Права на отримання направлення на проходження відпочинку окремо від учасника антитерористичної операції члени їх сімей не мають.

        Для отримання направлення на проходження відпочинку учасники АТО та члени сімей загиблих учасників АТО звертаються до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації із письмовою заявою, до якої додають такі документи:

- копія паспорта у формі книжечки (1, 2 сторінки та сторінки з відміткою про місце реєстрації заявника) або копія паспорта у формі пластикової картки типу ID-1 (лицьового та зворотного боку);

- копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копія довідки про участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, за формою, встановленою постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року №413, або копія наказу командира військової частини (начальника територіального підрозділу), виданого з даними про участь особи в антитерористичній операції.

- медична довідка лікувальної установи щодо відсутності протипоказань для проходження відпочинку в санаторно-курортних закладах (для проходження 14-ти денного відпочинку);

- копія посвідчення члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни (для членів сім’ї загиблого учасника АТО).

Детальну інформацію можна отримати за телефоном 5-16-50, 5-16-37

*     *     *

Санаторно-курортне лікування

для  учасників бойових дій з числа учасників АТО

     Демобілізовані учасники бойових дій з числа учасників АТО мають право на забезпечення безоплатним санаторно-курортним лікуванням через управління праці та соціального захисту населення та право вільного вибору санаторно-курортного закладу для оздоровлення.

    Для можливості отримання санаторно-курортного лікування учаснику бойових дій необхідно звернутися до кабінету № 6 управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради з документами, передбаченими постановою КМУ від 31.03.2015року № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням», а саме: з заявою, медичною довідкою лікувальної установи за формою № 070/о, посвідченням учасника бойових дій, військовим квитком та документом, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

    Учасники бойових дій, які знаходяться на військовій службі забезпечуються санаторно-курортними путівками за місцем служби.

     Детальну інформацію можна отримати за телефоном  5-16-37 

Comments